intencje

wpisz prośbę

intencje

 1. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o odpuszczenie grzechów, zdrowie ich obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 2. Proszę o modlitwę o pracę w urzędzie dla męża Michała, pokój w domu, zdrowie dla cioci Uli i w intencjach Beatki

 3. Za spokój duszy Tomasza który odszedł po krótkiej chorobie …… oraz bliskich pogrążonych w żałobie ……Bóg zapłać

 4. Proszę o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego, abyśmy pokonali trudności i stworzyli dobre, zgodne małżeństwo. Proszę Boga o miłość i zrozumienie w moim związku.

 5. Błogosławieństwo dla Wspólnoty Chleb Życia i mieszkańców jej domów. Niech Maryja otoczy Was swoją opieką i wsparciem.

 6. Proszę o zdrowie dla całej rodziny, o mądre decyzje oraz o to by nie bać się żyć.

 7. Bardzo prosze o modlitwe za mojego syna, ktory w nastepnym tygodniu (25, 26, 27 wrzesnia)ma egazaminy poprawkowe. Prosze o dary Ducha Sw. Jezu blagam badz z nim, prosze pomoz mu.

 8. prosze o dar wiary dla mojej corki .i o dary Ducha Swiętego na codzien , o pokoj serca dla męża Ryszarda ,o pokoj na swiecie i nawrocenie grzesznikow ,za chorych samotnych i opuszczonych o spokojny dyzur o zdrowie Dziekuje za wszystkie łaski

 9. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku. O małżeństwo, dziecko, rodzinę.

 10. Dzisiaj do wieczności odszedł po długiej chorobie Tomasz …… Proszę o modlitwę za spokuj jego duszy ……. za bliskich i rodzinę pogrążoną w żałobie ……. Bóg zapłać

 11. Błogosławiony ojcze Popiełuszko błogosław w trudzie pracy moim pracownikom oraz ich rodzinom, proszę chroń i broń ode złego i wszelkich wypadków w pracy.

 12. Proszę o modlitwę w intencji syna ,siostry i taty.Panie Jezu ratuj.

 13. Panie Jezu ukryj naszą rodzinę, miejsce pracy w Swoim Sercu i błogosław we wszystkim szczególnie jutro.

 14. Proszę o łaskę głębokiej wiary dla całej mojej rodziny oraz błogosławieństwo dla wnuka, który właśnie się rodzi…

 15. Proszę o modlitwę za Roberta i Izabelę ich rodziny, bliskich i znajomych ….. Bóg zapłać

 16. Proszę o modlitwę za bardzo chorego Tomka, chorą mame Agnieszki ich rodziny i bliskich …. Bóg Zapłać

 17. Panie,proszę opiekuj się moim synem ,mamą i mną. Prowadz moje dziecko, Bóg zapłać

 18. Ojcze Niebieski, dotknij, wspieraj i ulecz Konrada, proszę… On tak bardzo potrzebuje wzmocnienia ciała i ducha. Proszę o Dar Zdrowia dla Niego.

 19. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu siostry Karoliny.

 20. Proszę o modlitwę za moją rodzinę szczególnie za męża Slawka . Jezu ufam Tobie proszę troszcz się Ty

 21. Panie, proszę o uczciwą i dobrze płatną pracę na stałe dla męża Michała w urzędzie, o zdrowie dla Urszuli, o rozeznanie drogi powołania dla Beatki, o pomoc finansową dla naszej rodziny

 22. Bardzo prosze o modlitwe za dusze mojego dziadka Henryka Dmowskiego.

 23. bardzo prosze o modlitwe o zdrowie dla mojej rodziny i moje,niech Bog nie pozwoli nas skrzywdzic i ma nas w swojej opiece.

 24. Panie Jezu, za pośrednictwem tej cudownej wspólnoty, która szerzy Twoje miłosierdzie, chciałam ubłagać miłosierdzie dla mojego przyjaciela Sławka, który jest ciężko chory na żółtaczkę. Bardzo Cię błagam, wylecz go. Na tym świecie nie mam nikogo bliższego. Pozwól mu żyć, bo tak bardzo go potrzebuję, udziel mu swojego miłosierdzia i okaż łaskę doświadczenia cudu uzdrowienia.

 25. Panie,błagam zabierz mój lęk, chroń mnie i spraw,żeby mi chleba nie zabrakło.

 26. Matko Najświętsza, Wszyscy Święci, Aniołowie i Archaniołowie, Dusze w czyśćcu ciepiące przedstawiajcie Panu Jezusowi wszystkie moje intencje i proście o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny.

 27. proszę o zdrowie dla najblizszych , moich dzieci ,męża i mojej kochanej schorowanej mamy..,oraz o miłość i zrozumienie człowieka do człowieka…

 28. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za moją córeczkę która poszła do pierwszej klasy, żeby dała radę i dopisywało jej zdrowie. Bardzo proszę o modlitwę za męża który znalazł wreszcie pracę, żeby spłacił ogromne długi. proszę też o modlitwę za mnie żebym dała radę w pracy z ludźmi którzy tylko patrzą aż człowiek się pomyli i robią z tego użytek. Uczę się jeździć samochodem żeby dać radę dowozić córeczkę do szkoły. Bardzo proszę o modlitwę

 29. Ukochana Matko Maryjo, proszę uproś u Jezusa Chrystusa łaskę życia i zdrowia dla dziś urodzonego Olesia.

 30. Borze błogosław lekarzom, pielęgniarką którzy mi pomagają w chorobie z mężem
  Pomóż mojemu mężowi, uwolnij go od choroby i otyłości. Spraw by cieszył się życiem..

 31. Proszę Cie o rozwiązanie sprawy wiadomej Tobie, By mógł być realizowany projekt przedszkolny dla dzieci.

 32. Proszę Cie Jezu o zdrowie dla mojego męża Grzegorza,
  W imię Jezusa Chrystusa proszę Cie o uzdrowienie z raka, by nie musiał mieć dializ i operacji .

 33. Jezu Miłosierny, błagam o uwolnienie mojego syna od nałogów i uzdrowienie.

 34. Panie Boże, proszę o życie dla mamy, o zdrowie dla niej i siły dla mnie do opieki nad mamą. O szczęśliwy związek syna i Anety i zaślubiny przed Bogiem. Chroń Panie moje dziecko, spraw, żeby utrzymał pracę tak trudno zdobytą. Bóg zapłać całym sercem za modlitwę.

 35. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry-o dobrego męża dla niej.
  Bóg zapłać

 36. Proszę o modlitwę za Roberta i Izabelę ich bliskich i znajomych ……. Bóg zapłać

 37. Proszę o modlitwę za Agnieszkę i jej bardzo chorą mamę …… Bóg zapłać

 38. Proszę o modlitwę za Tomka i jego bliskich ……… Bóg zapłać

 39. Proszę o modlitwę w intencji spotkania przeze mnie tak upragnionej bliskiej osoby,z którą będę mogła stworzyć szczęśliwy związek,o uleczenie z samotności. Proszę również o modlitwę w intencji zdania przeze mnie egzaminu,który pisać będę 7 września. Bóg zapłać.

 40. Spraw Panie, aby wyniki badań wiadomej osoby były dobre – proszę o modlitwę w tej intencji

 41. Dobry Boże daj mi ,proszę mądrość abym podjęła dobrą decyzję w wiadomej sprawie

 42. Za duszę rówieśnika Andrzeja oraz o umocnienie dla osieroconych Żony i małych Dzieci.

 43. Proszę o modlitwę o uwolnienie mojego męża, By Mateńka dotknęła jego serca i usunęła z niego całą ciemność. O uzdrowienie naszego małżeństwa i rodziny, o siły dla mnie. Bóg zapłać.

 44. Proszę o modlitwę w intencji spawie pewnego projektu którego waśnie zaczynam

 45. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę ochraniaj nas od zła, odpuść grzechy, obdarz zdrowiem i udziel obfite błogosławieństwo naszej rodzinie.

 46. dziękuję Jezu ,ze obiecales ,ze będziesz z nami aż do skonczenia swiata i ze chcesz słuchac o naszych sprawach .Znasz nasze mysli i pragnienia ,nasze uczucia i nasze rozumowanie .Szukasz nas gdy zbładzimy .W Twoje Ręce oddaję moje troski

 47. Panie, błagam o życie dla mamy, o zdrowie dla niej.O zachowanie pracy przez syna. Prowadż go Panie i pomóż mu dokonywać właściwych wyborów. Proszę, żeby mi chleba nie zabrakło i siły do opieki nad mamą. Bóg zapłać za modlitwę

 48. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę pobłogosław Janowi we wszystkim.

 49. prosze przez wstawiennictwo bl.Jerzego Popieluszki za ludzi Solidarności

 50. proszę o pokoj na świecie i prosze za Malgorzatę Chmielewska i jej przyjaciol ze Wspolnoty i zeby wszystko czego ona sie podejmuje dzialo na Chwale BOza .Prosze o nawracanie grzesznikow szczegolnie ludzi rzadzacych i odpowiedzialnych za czyjeś zycie .O Dary Ducha Swietego dla kaplanow i terapeutow

 51. Proszę o dary Ducha Świętego dla moich synów w nowym roku szkolnym..niech całe niebo i wszyscy święci wspierają ich w zdobywaniu wiedzy i nauki ku chwale Boga i ku pożytkowi ludzi.

 52. Proszę o modlitwę za Roberta jego żonę Izabele, Krysie, Lile, Wandzie, Agnieszke i jej chorą mame, męża nasze domy i bliskich ……… Bóg zapłać za modlitwę

 53. Proszę o modlitwę za Tomka który jest w tragicznym stanie w szpitalu i bliskich …….. Bóg zapłać za modlitwę

 54. Proszę Cię Panie zabierz ode mnie lęki i obawy związane z porodem. Wlej w moje serce miłość, którą chcesz abym obdarowywała swoja rodzinę.

 55. Dziękuję za codzienną opiekę, i z całego serca proszę, o zdrowie dla mnie i moich najbliższych. Proszę również, o pomyślność w zakończeniu starych spraw, o dobrą pracę, o harmonię ” samej ze sobą”, oraz o spotkanie odwzajemnionej miłości – dobrego męża i założenie rodziny.
  Dziękuję, Magda.

 56. Panie Jezu w Twoje Imię proszę Pana Zastępów o obfite błogosławieństwo i ochronę od zła dla Nataszy, Ireny, Martyny, Michała, Amelii i Jana.

 57. Prosze o modlitwe w intencji pomyslnego roku szkolnego dla obu synow. Bog zaplac.

 58. Panie Jezu proszę Cię o łaskę wiary dla mnie i mego męża, o pokorę i wdzięczność za otrzymane dary, pomóż nam dobrze wychować 3kę naszych dzieci.Prowadź nas Panie! Proszę Cię w intencji rodziców i teściów,o zgodę i wzajemny szacunek. O przebaczenie w rodzinie.Proszę o uzdrowienie relacji małżeńskiej Kamili i Michała.O dar potomstwa dla Sylwi, Ani i Marioli i Anety.

 59. Dobry Boże, dziękuję za pomyślny przebieg operacji mamy, za życie dla niej. Błagam Panie o zdrowie dla mamy , o samodzielność i sprawność umysłową i ruchową.Sercem dziękuję za modlitwy

 60. O poznanie prawdziwych znajomych i przyjaciół i wyjście z samotności.

 61. Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.

 62. Proszę o pracę od 01.09.2017 r. wiadomą Bogu. Panie ratuj wysłuchaj modlitw moich.

 63. Proszę Boga o miłość i zrozumienie w moim związku, abyśmy pokonali trudności, które nas spotykają i wyszli z tego mocniejsi.

 64. Proszę o molitwę za Roberta, Izabelę ich małżeństwo,dom, miłość, wiarę,bliskich i znajomych …… Bóg zapłać

 65. Proszę Panie Jezu proszę o błogosławieństwo w znanej sprawie dla Jana.

 66. O odmianę mojego mojego serca. O łaskę wiary. O nadzieję. O to, żebym umiała kochać ludzi.

 67. o pokoj na swiecie ,za ludzi dotknietych kataklizmami , za zmarlych , za osrodek w ktorym pracuje ,-Dyrekcje pracownikow dzieci i mlodziez, za mojego meza ,corke i cala rodzine , za ksiezy

 68. Błagam o modlitwę o życie mamy. Dziś o 8.00 ma poważną operację tętnicy szyjnej. Ma 82 lata, jest schorowana ale bardzo chce żyć . Boże, ulituj się i pomóż.

 69. Matko Nieskończonej Miłości błagam o miłość w mojej rodzinie. Dziękuję za dar bycia zona i matką.Twoja na zawsze |Ewa

 70. O wyzwolenie ze stachu i depresji dla syna.Zeby wybrane studia okazaly sie trafnym wyborem.O pomoc w znalezieniu celu w zyciu.

 71. Jezu dziękuję za wszystkie łaski .Nic nie mam swojego ,wszystko z ręki Twej . I przepraszam za moją grzeszność .Proszę za tych ,którym odmówiłam swojej pomocy i niegrzecznie się zachowalam. Jezu Ty jesteś moim Panem i Zbawicielem .

 72. Proszę Panie Boże udziel zdrowia i błogosław Nataszy, Martynie, Michałowi i Janowi.

 73. O łaski Boże dla Joanny po stracie syna i o dar życia wiecznego dla Niego.

 74. ofiarowuje Panu Jezusowi modlitwe mojego serca ,moje udręczenie i moje radosci Dziekuje za mozliwosc powierzania moich intencji .Prosze aby Niepokalana chronila mnie moja rodzinę ,Polske i swiat caly przed dzialaniem zła /przed wojnami, glodem ,chorobami ,niesprawiedliwoscia,wyzyskiem/ dla Boga nie ma nic niemozliwego,wierzę,ze moja modlitwa zostanie wysluchana

 75. Panie Jezu proszę Cię pobłogosław mi w jednej ważnej sprawie. Amen

 76. za nieprzyjaciol Koscioła Swietego .za dusze zmarlych szczegolnie za zmarlych w ostatnim czasie ,za konajacych i za dusze w czysccu cierpiace ,podziekowanie za mozliwosc wpisywania intencji i za Msze Swięte odprawiane w tych intencjach , ufam Tbie Panie i uwielbiam Cie dziekuję za to ze umarles za mnie na Krzyzu

 77. Proszę o modlitwę za Hanię i Pawła z okazji ich ślubu – o miłość, wiarę i nadzieję

 78. Doby Boze, błagam o życie mamy, zeby została uleczona.Prowadz Boże mojego syna, spraw,żeby sie zareczył

 79. Matko Boza przytul mnie do swojego serca tak mocno jak tulisz Jezusa .Polecam pielgrzymow udajacych sie do Twojego tronu , wszystkich wypoczywajacych na wczasach ,pracujacych ,chorych , cierpiacych i całą moją rodzinę.

 80. Proszę o modlitwę za Roberta, Izabelę, bliskich i znajomych …….. Bóg zapłać za modlitwę

 81. Boże dziękujemy za wszystko i prosimy błogosław nam. udziel zdrowia i chroń od zła.

 82. Prosze o bezpieczna podroz dla calej mojej rodziny na Malte. Milo i bezpiecznie spedzony czas i szczesliwy powrot do domu. Bog zaplac.

 83. modlę sie o pokój na swiecie ,w kazdym ludzkim sercu .modlę sie o pomoc w cierpliwym i dokladnym wypelnianiu codziennych obowiazkow ,modle sie o milośc w mojej rodzinie

 84. Prosze o Boze Blogoslawienstwo i zdrowie, oraz pomoc w nowym roku szkolnym dla Julki, Oli, Ali i Jasia.

 85. proszę o modlitwę w intencji zdrowia mamy, o pomyślne zakończenie konfliktu mojego syna, o utrzymania trudno zdobytej pracy. Panie Boże proszę, prowadż moje dziecko przez życie, pomóż mu podjąć decyzję o zaręczynach. Daj mi siły i zdrowie do opieki nad mamą, spraw, żeby mi chleba nie zabrakło. Sercem dziękuję za wszystko co nam Boże dałeś, dziękuję, że moja mama żyje.

 86. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku, abyśmy w tym roku zawarli ślub kościelny i aby się wszystko poukładało

 87. Proszę o modlitwę w intencji Roberta mojej żony Izabeli bliskich i znajomych …. Bóg zapłać

 88. Dzien dobry to znowu ja . Ty Panie wiesz o czym chcialam Ci napisac .Ty znasz moje myśli ,marzenia ,pragnienia.Najbardziej pragnę pokoju serca i pokoju na świecie i tego też ,żebyś byl Uwielbiony w ludzkich sercach. Opiekuj się Panie, proszę – najbiedniejszymi i najbardziej opuszczonymi duszami

 89. Panie Jezu proszę o pomoc we ważnej sprawie oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana. Św. Alfonsie módl się za nami.

 90. w intencji dusz powstancow warszawskich , w intencji ubogich .dzis wspomnienie sw.Alfonsa zalozyciela gromadzenia oo.Redemptorystow .O nowe ,liczne i swięte powolania do tego zgromadzenia i do zgromadz.SS Redemptorystek .Posylaj nas Jezu by glosic Ewangelię ubogim. Dziekuje za wszystkie cuda Twojej łaski . Myslę tez o innych sprawach ….

 91. Daj mi Boże zdrowie do opieki nad mamą i spraw, żeby i chleba nie zabrakło

 92. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mamy, o Bożą opiekę nad moim synem, o uratowanie go z kłopotu, o utrzymanie trudno zdobytej pracy. Panie, opanuj jego porywczy temperament, wycisz go. Bóg zapłać

 93. Dziękuję Jezu za wszystkie łaski ,ktore od Ciebie otrzymałam ,za talenty ,za zdrowie ,za wiarę .A dzis szczegolnie dziękuję Ci za wakacje ,bo mogę wiecej czasu spędzic na modlitwie i odpocząc .Naucz mnie Panie byc spokojną i cierpliwą .Polecam Ci wszystkie moje zmartwienia duchowe ,materialne ,zwiazane z pracą ,zyciem rodzinnym. Powierzam Ci nieprzyjaciol Kosciola Swietego, ludzi ,ktorych zło zdominowało. Proszę uwalniaj te osoby od dzialania szatana i ratuj dusze zagrozone potępieniem wiecznym .Proszę za rzadzących Panstwami , Panie przenikaj Swoja Miłoscią i Madroscia serca i umysly politykow. Bez Ciebie zginiemy ….

 94. Bardzo prosze o wszystkie potrzebna laski dla syna Davida oraz smiertelnie chorej ciotki Jadwigi. Bog zaplac

 95. Proszę o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego, abyśmy pokonali trudności i wzięli w tym roku ślub kościelny, który planujemy.

 96. Proszę Pana Jezusa o obfite błogosławieństwo we ważnej sprawie dla Jana i Jego rodziny.

 97. Chce prosić Pana o głód Eucharystii dla Adam który od ponad 20 lat nie przyjmuje komuni, jest samotny. Proszę tez o wszystkie potrzebne łaski dla mojej rodziny, w szczególności żony, dzieci, rodziców, teściów , proszę o to żebyśmy kochali Boga i człowieka, nie myśleli ze jesteśmy lepsi od innych, byli braćmi dla potrzebujących

 98. przez wstawiennictwo bl.Natalii Tulasiewicz proszę o moralną odnowę polskiego szkolnictwa ,za dzieci ,młodziez ,wychowawcow ,nauczycieli i rodziców .Przez Jej wstawiennictwo proszę takze o potrzebne łaski dla Wspolnoty Chleb Zycia i innych wspolnot ,w ktorych znajdują schronienie bezdomni,samotni

 99. oby nasza wladza w Polsce kierowala sie dobrem ludzi szczegolnie tych najbardziej bezbronnych i ubogich i zeby akty prawne pozwalaly na rozwoj mozliwosci i inicjatyw

 100. to jeszcze raz ja .Myslę teraz o jubileuszu osrodka ,o Oli ,o scenariuszu występow ,o tym zby bylo milo,goscinnie i zeby nie bylo klotni ,mysle o pojednaniu ,o roli Solidarnosci ,o dzieciach i mlodziezy ,o pracownikach , o Twoich malych cudach Milosci do nas ,o sBonicie i ks Tomaszu itd itd

 101. Jezu dziękuję Ci za zycie i za wiarę ,za to ze z ufnoscią mogę powiedziec” Jezu Ty się tym zajmij.” za to ,ze gdy czuję się samotna przypominam sobie,ze Ty jestes i ze Ty sam sie mną opiekujesz i ze w chwilach opuszczenia przypominam sobie o jeszcze bardziej potrzebujacych .Jezu opiekuj sie samotnymi,bezdomnymi,chorymi Powoluj ludzi dobrej woli gotowych pomagac slabszym od siebie . powierzam tych ,o ktorych będe dzis myslec .Powierzam KOsciol Swiety ,sprawe powolan kaplanskich i zakonnych ,moją corke i męza .Powierzam Twojemu Milosiernemu Sercu dusze czysccowe . powierzam Twojej pomocy zadania,ktore mam do wykonania .oddaje Tobie bole, napiecia,troski ,łzy, marzenia ,pragnienia …. Jezu ufam Tobie

 102. przez wstawiennictwo sw Anny o Laski potrzebne do zbawienia dla mnie mojej rodziny znajomych dobrodziejow i nieprzyjaciol Koscila Swiętego o Dary Ducha świetego dla mnie nauczycieli i katechetow potrzebne do dobrego wychowania dzieci i młodziezy za malzenstwa i narzeczonych

 103. dziekuję za możliwość modlitwy .Modlę się za Fundację Evangelium Vitae ,Siostry Boromeuszki ,pracownikow ,wolontaruszy i podopiecznych .Proszę o łaski dla najuboższych .Proszę o Niebo dla dusz czysccowych .Proszę o rozwiazanie problemu mojego męża .Nie otrzymal zgody lekarza .Proszę za chorych ,samotbych i umierających.O nawrocenie grzeszników. O madrość dla rządzacych państwami .O nowe liczne i swiete powolania kaplanskie i zakonne . o to zeby moja Justynka Ciebie Jezu kochała .Przepraszam ,ze nie mam juz siły ….Przepraszam ,ze zamartwiam się może niepotrzebnie …tak chcialabym,zeby na swiecie,w ludzkich sercach panował pokój

 104. o pokoj i radosc serca o Boża madrość Dziękuję za wypoczynek na wsi Prosze za chorych ,umierajacych i za dusze czysccowe

 105. Boże Miłosierny, proszę o zdrowie dla mamy i pozytywne rozwiązanie problemu syna, o zachowanie pracy przez niego. Daj mi Panie siły do opieki nad mamą i spraw, żeby mi chleba nie zabrakło

 106. Boże pobłogosław o pracę wiadomą Tobie od 01.09.2017 r. Z góry dziękuje Tobie Boże za wszystkie dary. Mniej mnie i moją rodzinę codziennie w opiece.

 107. Proszę o modlitwę w intencji Moniki o łaskę uzdrowienia w ciężkiej chorobie.

 108. Proszę Panie Jezu o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana.

 109. Bardzo proszę o modlitwę, żebym potrafiła być lepszym, mądrzejszym człowiekiem; wykorzystać inspirację, jaką dostaję od innych i twórczo przekuć poczucie wdzięczności w czyny. Dziękuję!!!

 110. Proszę o nawrócenie Jerzego, który tak bardzo kaleczy swoją rodzinę.

 111. Panie Jezu dziękujemy za wszystko i proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów oraz o obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 112. Panie Boże, proszę o pracę dla męża Michała w urzędzie za przyzwoite pieniądze, dobrego męża dla Beatki, szczęśliwą podróż dla Zuzi,

 113. Panie dziękuje za moje życie . za wszystkie talenty,za zdrowie ,za męża i corke i tych,ktorzy mnie kochają .Przepraszam za grzechy .Panie Ty wiesz,ze Cię kocham i chcę być przy Tobie .Oddaje się Twojemu sercu i wszystkich cierpiących zywych i dusze czyśccowe Jezu ufam Tobie i uwielbiam Cie

 114. Dobry Boże, proszę o szczęśliwy związek mojego syna i Anety i zawarcie przez nich małżeństwa, Bóg zapłać

 115. Dobry Boże, proszę Cię pokornie o życie i zdrowie dla mamy, o uratowanie syna z kłopotów. Strzeż go Panie i pomóż w zachowaniu pracy tak trudno przez niego zdobytej. Spraw proszę, żeby mi chleba nie zabrakło i żebym miała siłę do opieki nad mamą, Bóg zapłać za modlitwy

 116. Bardzo proszę o modlitwę w intencji jak najowocniejszego wykorzystania najbliższych tygodni. Bóg zapłać!

 117. Jezu Ty widzisz jak zyję . Ty znasz moje mysli. Jezu oddaję Twojemu Sercu mojego męża i moją córkę .Jezu zabierz ode mnie moje lęki ,złości .Nie potrzebuję ich. Chcę byc wolna od zła .Pragnę pokoju we mnie ,w rodzinie, pracy i na świecie .Proszę przyjdz Panie Jezu !

 118. Miłosierny Boże, błagam pokornie o życie dla mamy. O siły dla niej, zdrowie i radość życia. Proszę o opiekę nad moim synem i uratowanie go z kłopotów. O utrzymanie dla niego dotychczasowej pracy proszę, Bóg zapłać za modlitę

 119. Bardzo chcialabym poczuc pokoj Chrystusowy w mojej duszy. Prosze o modliwe w tej intencji. Bog zaplac. Ania

 120. Jezu dzis mam urodziny .Dziekuje za dar zycia i zdrowia .Za wszystkie talenty.Dziekuje za moich sp.Rodzicow i Rodzenstwo ,za swiadectwo zycia sp.Siostr mojego Taty .Ty sam powolales je do stanu zakonnego ,do sluzby Tobie i dales laskę wytrwania .Ufam ,ze w dniu moich urodzin pragniesz obdarzac mnie Swoimi Laskami .Dlatego proszę za Twoj Kosciol,za Papieza Franciszka i liczne swięte powolania kaplanskie i zakonne oraz misyjne ,za chorych ,cierpiacych na duszy czy ciele .Jezu Tys jest światłoscia mej duszy ,niech ciemnosc ma nie przemawia do mnie już .Proszę o Niebo dla dusz czyścowych .i nawracanie grzesznikow .Przepraszam za moje grzechy .Załuję …

 121. W intencji wcześniaka Mateuszka-o zdrowie i silę dla niego a także w intencji jego rodziców o wszelkie potrzebne łaski

 122. Matko Najświętsza, proszę za Twoim pośrednictwem, o uproszenie łaski zdrowia dla ciężarnej Rini, o prawidłowy rozwój jej nienarodzonego dziecka oraz o szczęśliwe rozwiązanie.

 123. Panie Boże, proszę o udaną operację dla mojego brata Kazimierza.

 124. Bardzo proszę o modlitwę w pewnej ważnej dla mnie sprawie. Dziękuję!

 125. Dzien dobry Jezu ,moj Zbawicielu i Przyjacielu. Dziekuję za kolejny dzien życia .Dziękuję za wczorajsze zyczenia imieninowe.Modlę sie w intencji o.Adama z Madagaskaru .Modlę sie wspolnie z oo.Werbistami z Pieniężna słowami ” O Pani moja ,o Matko moja ,pamietaj ,że Twoja jestem,strzez mnie i bron jako rzeczy i wlasnosci Twojej.Amen”

 126. W Najświętszym Sercu Pana Jezusa składam wszystkie intencje i umiłowane Osoby prosząc o obfite błogosławieństwo i zdrowie. Amen

 127. wychwalam Cię Panie .i proszę Cie za smutnych ,samotnych .Przez wstawiennictwo patronow dnia dzisiejszego za Papieza ,za proboszcza mojej Parafi ks.Rafala ,o nowe liczne swiete powolania Kaplanskie zakonne i misyjne . Jezu nawracaj swą Laska,mnie i wszystkich tych ,ktorych umiłowales oddając zycie na Krzyzu Niech Twoj Duch ogarnie swą łaską caly swiat .Z wiarą i ufnoscią dziecka modlę sie do Ciebie moj Zbawicielu

 128. Proszę o modlitwę, abym przestała być tak bardzo samotna, zaakceptowała operację, z którą nie mogę się pogodzić. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny-mamy, syna, sióstr i wujka Józefa. Bóg zapłać.

 129. Proszę o modlitwę o życie dla mojej mamy Haliny. Panie Boże zmiłuj się i pomóż. Mama ciężko choruje na serce, ale bardzo chce jeszcze żyć,. Bóg zapłać za wstawiennictwo modlitewne

 130. Proszę o modlitwę w intencji Roberta i Izabeli, mamy Lili i Krysi, babci Wandzi, Dorotki Krzysia Luizki i całej rodziny. Proszę także o modlitwę w intencji Agnieszki i jej chorej mamy,męża Adama Anety, Edyty i Wiesi, Joli …….. Bóg zapłać …… Bardzo potrzebujemy wszyscy Waszego wsparcia modlitewnego

 131. Proszę Panie Jezu błogosław Nataszy, Michałowi, Martynie i Janowi.

 132. Z Maryją Królową Polski módlmy się za Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii Świętej oraz za wypełnienie jasnogórskich ślubów narodu. Amen.
  Za nawrócenie grzeszników, za dusze konające i za dusze czyśćcowe: o Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Najświętszego Serca Jezusowego jako zdrój miłosierdzia dla nas ufamy Tobie. Amen.

 133. Boże Ojcze, proszę Cię zaopiekuj się moimi synami, zwłaszcza Jasiem na obozie harcerskim. Dopomóż mu proszę poczuć się szczęśliwym wśród kolegów i odnaleźć radość z tego wypoczynku, by nie czuł się tam samotny lecz potrzebny, lubiany i doceniony przez innych. Ty wiesz Panie czego mu potrzeba – proszę daj mu wszelkie łaski od Ciebie płynące.

 134. o odnowę moralną naszego narodu, mojego miejsca pracy .O Dary Ducha Swietego dla rzadzacych ,wychowawcow i nauczycieli. o zdrowie i sily dla mojej corki ,siostry ,Asi ,Kasi i s.Bonity . Za Solidarnosc – przez wstawiennictwo jej Patrona bl.Jerzego Popieluszke . o hojnośc dla ofiarodawcow dla wspolnoty Chleb Zycia i innych dziel charytatywnych .Za więzniow,bezdomnych ,za Gosie aby byla silna wiarą i udalo jej się zrobic mianowanie .Abym mogla pojechac na rekolekcje .Oddaje Ci Jezu wszystkie cierpienia ,ktore mnie spotykaja ale i radosci,male sukcesy takze .Za moich nieprzyjaciol i za nieprzyjaciol Kosciola. Jestem cala Twoja .Opiekuj się mną proszę .

 135. Jezu dzien dobry. Powierzam Ci moje cierpienia i moją corkę Proszę Ty sam się nami zaopiekuj.W lipcu modlimy sie to Twojej Najdrozszej Krwi . Jezu bądz uwielbiony .Proszę Cie o nawrocenia grzesznikow i za nieprzyjaciol Kościoła Swiętego .Proszę za osrodek w ktorym pracuje i za NSZZ Solidarnosc .Jezu ufam Tobie.

 136. Proszę Cię Miłosierny Boże o owocną rehabilitację o poprawę zdrowia a dziękuję Ci za to ,że mogłam pojechać do Matki Bożej w Lurdes

 137. Prosze, o modlitwe za nawrocenie Filipa, Karola, Moniki i Klaudii.
  Dziekuje bardzo. Niech Pan Bog Was blogoslawi i Maryja ma w swojej opiece.

 138. Proszę żebym wkrótce znalazł dobrą i godną pracę. Proszę o pracę wiadomą Tobie od 01.09.2017 r. Niech ta praca będzie wykonywana prze zemnie na Chwałę Bożą.

 139. dziekjuę Ci Panie Jezu za Panią Wandę Poltawską za jej swiadectwo zycia i proszę aby młodzież sluchala tego co ona mowi , pisze .Takze zeby czytano sw.Jana Pawla 2 i wprowadzano w zycie Jego słowa .Prosze o dobrego spowiednika

 140. dziekuje Jezu ,ze mogę liczyc na Twoja pomoc .I prosze aby wypelniala się Twoja Wola .Proszę za uzaleznionych i ich rodziny Dziekuję za przelom ,ktory dokonuje sie w moim zyciu Prosze o Dary Ducha Swiętego dla mnie mojego męża i corki . Tobie oddaję swiat caly ,ktory potrzebuje Twojej Miłosci i wybawienia od złego

 141. Panie Jezu Ty możesz wszystko zmienić, proszę o Twoje błogosławieństwo we wszystkich sprawach. Amen

 142. Proszę o modlitwę za mojego męża i synów aby spotkali w swoim życiu Boga żywego i o polepszenie mojego stanu zdrowia ciała i duszy.

 143. Proszę o Boże Błogosławieństwo, łaskę, opiekę i wsparcie na nowym etapie życia zawodowego, abym podejmując nowe zawodowe wyzwania postępowała zgodnie z Bożymi przykazaniami i wypełniała Bożą wolę. Składam najserdeczniejsze podziękowania za wszystkie otrzymane łaski.

 144. To jeszcze raz ja ,proszę o to zeby nasza Dyrekcja nawrocila się ,przestala być wyniosla i arogancka i miala dobre serce i dbala o pracownikow ,o bardzo dobre warunki pracy i godność .

 145. wiem Jezu,ze Tu jestes ,w Najswiętszym Sakramencie. ja jestem slaba i bezbronna .Czekam na Twoje przytulenie mnie i obmycie mnie z mojego grzechu .Potrzebuję pokoju serca i Madrosci dla mnie i mojego męża zeby kontynuowac nasze malzenstwo sakramentalne i wspolnie z mężem dobrze wychowac corkę .Prosze Cie za Papieza Franciszka i cały Kosciol święty i w intencji papieskiej na lipiec za tych ktorzy oddalili się od wiary …Kocham Cię i liczę na Twoją pomoc. Proszę Cie Jezu za Wspolnotę Chleba Zycia ,Ty znasz trudnosci i radosci osob tworzacych te wspolnotę .Proszę przez wstawiennictwo Twojej Matki i Patronow dzisiejszego dnia zaradzaj ich potrzebom materialnym i duchowym . Dziękuję Panie ,ze mnie wysluchales, bo taka jest Twoja Wola -gdzie dwoch albo trzech prosi o Cię o cos to otrzymuje.

 146. W imię Pana Jezusa proszę o obfite błogosławieństwo i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana.

 147. Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z raka kręgosłupa bez konieczności kolejnej operacji. Panie Jezu zajmij się mną proszę

 148. Dobry Boże, proszę o zdrowie dla mamy, o życie dla niej. O opiekę nad moim synem i uratowanie go z kłopotów. O siły dla mnie, zebym mogła się opiekować mamą. Dziękuję za wszystko co otrzymaliśmy, Bóg zapłać za modlitwę

 149. Święty Boże, proszę mocno o dobrze płatną pracę w urzędzie dla męża Michała , dobrego męża dla Beatki, uleczenie z nałogu alkoholowego rodziców i zgodę w rodzinie naszej,

 150. proszę o błogosławieństwo w pracy i życiu osobistym, o uzdrowienie dla Marii i zgodę w rodzinie

 151. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za mnie. Proszę o zdrowie dla mnie i mojej còreczki. Proszę o Światło jak mam rozwiązywać trudne zadania w pracy. Bardzo trudno o życzliwych ludzi ktòrzy pomogą.

 152. Boże mniej mnie w opiece. Przebacz grzechy i proszę o siły do walki z moimi słabościami oraz wadami. Proszę o pracę wiadomą Tobie od 01.09.2017 roku

 153. o nawracanie grzesznikow ,o powstawanie nowych wspolnot chrzescijanskich ,o umocnienie obecnych , o liczne swięte powolania kaplanskie i zakonne , o Niebo dla dusz czyscowych ,o dobre wychowanie dzieci i mlodzieży ,o dary Ducha świętego dla rzadzących ,o pojednanie zwaśnionych ,o pokoj na świecie ,o to zeby uchodzcy wrocili do swoich panstw i tam znależli pomoc i opieke Panie dla Ciebie jest wszystko możliwe

 154. Proszę o modlitwę w intencji rodziców (o łaskę zdrowia), pomyślne zdanie czekających mnie egzaminów oraz odkrycie powołania.

 155. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Sabiny ,aby znalazła chęć do źycia i pokonała silną depresję , znalazła cel w życiu .Spotkała ludzi którzy jej pomogą.

 156. Panie Boże, choroba mojego dziecka nie odebrała mi wiary w Ciebie, ale czas upływa, a mi coraz trudniej Cię o coś prosić. Dlatego proszę tych, którzy potrafią to lepiej zrobić o modlitwę za mojego syna. I jeszcze za czyjegoś syna, który tak jak mój stracił przez chorobę kontrolę nad swoim ciałem, a teraz też do choroby dołączył ogromny ból i cierpienie. Miej Boże litość nad nim, daj mu jeszcze w życiu doświadczyć szczęścia i radości i daj jego rodzicom siłę, by pomogli mu przez to wszystko przejść. Pokornie proszę

 157. Dzien dobry Panie Jezu .zapraszam Cię do mojego zycia . do tych wszystkich spraw ,które przezywam i o ktorych myślę ,którymi sie martwię i ktorymi sie cieszę …Najbardziej chcialabym miec wewnętrzny Bozy pokoj w sercu i radośc i dystans do tego co mnie spotyka i ciągla pamięc o Tobie . Polecam Ci chorych: Asię ,Kasię ,s Bonitę ,Jagę ,Ewe ,Wandę ,wujka Symfka ……..Powierzam Ci dusze zmarlych .Panie proszę Cię z ufnością – kolejny raz ogarnij świat Swoim Niezmierzonym i Niewyczerpanym Miłosierdziem ,ukryj w Swoim Sercu i Najswietszych Ranach .Dziękuję,ze mnie wysluchujesz i za mozliwosc przeslania modlitwy do tej skrzynki intencji i za Wspolnotę ,która bedzie wraz ze mna modlic sie w tych intencjach

 158. Boże proszę Cię ratuj Ciocię Elę. Pomóż jej wyjść z zapalenia płuc i chorób towarzyszących, pomóż jej szybko wyzdrowieć i wrócić do domu.

 159. Proszę o modlitwę w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymywane wsparcie w bardzo trudnej życiowej sytuacji. Z błaganiem o dar uczciwości i Bożą opiekę nad sędziami, którzy rozstrzygają sprawy bezprawnego pozbawienia pracy, dla zaspokojenia bardzo niskich pobudek pracodawcy i jego mocodawców. Spraw Miłosierny Boże, żeby wydawali wyroki uczciwe, sprawiedliwe, bezstronne, oparte na prawdzie, a nie na politycznych intrygach. Proszę o to, ażeby młody człowiek bezprawnie pozbawiony zatrudnienia, za wypowiedzianą prawdę o działaniach pracodawcy, otrzymał pracę, którą mu obiecano i nie pozostawał bez środków do życia. I jeszcze, pomóż Panie Boże wybaczyć naszym winowajcom doznane krzywdy. Bóg zapłać.

 160. Bogu Ojcu dziękuję za wszystko i proszę o obfite błogosławieństwo dla Piotra oraz całej rodziny.

 161. Proszę o modlitwę za siebie, moją żonę Izabele nasze małżeństwo, bliskich tj.Krysi, Wandzi, Lidii,nasze domy i znajomych Agnieszki i jej chorej mamy, Henia i Tomka …….. i wszystkich których znamy ……. Bóg zapłać za modlitwę ……. Wszyscy jej bardzo potrzebujemy

 162. oddaje Panu Jezusowi ludzi dręczonych przez zlego ducha ,ludzi psychicznie chorych Oddaje rodzinę Pani Reni jej syna Piotrusia i dusze jej Męza Modle sie za księzy egzorcystow i personel szpitali psychiatrycznych ,pacjentow i rodziny chorych , przezywajacych choroby demencyjne za ludzi starszych

 163. prosze w intencji Papieza Franciszka .Prosze o dobre,mądre decyzje dla dzialaczy Solidarnosci i o to by ludziom pracy zylo sie lepiej i spokojniej .Prosze za moja rodzine i miejsce pracy moje i męża .Prosze za wspolnoty ,z ktorymi sie zetknęlam Kola Rozancowe Ruch Swiatlo -Zycie ,Apostolstwo Dobrej Smierci, Ruch Szensztacki Fundację Evangelium Vitae Wspolnote Chleb Zycia zgromadzenia zakonne .Panie Ty znasz mnie i wiesz co mnie boli i niepokoi.Znasz mnie lepiej niz ja sama .Prosze opiekuj sie mna i nie pozwol oddalic się od siebie.Prosze za politykow rzadzących swiatem,i moją ojczyzną Polską ,Panie ufam Twojemu Milosierdziu i dziękuję ,ze zostałes z nami w Eucharystii i w Kosciele Swiętym oraz w drugim czlowieku .Dziękuję za wszystkie Twoje dobrodziejstwa .

 164. Panie Boże i wszyscy święci ! O łaskę dobrze płatnej pracy w urzędzie dla męża Michała, pokoju w małżeństwie rodziców, męża dla Beatki bardzo proszę, ofiarując ofiarę, o których wiesz!

 165. Modlitwa za tych co nie znaja Jezusa ,za osoby konsekrowane ,za powolanych do Sluzby w Kosciele aby mieli Miłość ,przeciw grzechowi. o szczęsliwa podroż i powrot do domu ,o nawrocenie męża i o wiare i milość dla corki .O zdrowie dla Asi i Kasi i s.Bonity .Za samotnych ,biednych ,chorych ,umierajacych i za dusze czyśccowe

 166. Boże Ojcze proszę błogosław Nataszy, Martynie, Michałowi, Irenie, Amelii, Wilamowice, Maji, Jessice,Nikoli i Janowi.

 167. za moja przyjaciolke Asie o ptrzebne laski dla niej przez ręce Matki Bożej

 168. Panie Jezu przez wstawiennictwo Twojej Matki ktora nieustannie pomaga prosze Cie o urlop dla mojego meza ,o to zeby ks Tadeusz Rydzyk nawrocil sie bo obecnie dla niektorych maluczkich jest zgorszeniem .podobnie bardzo chcialabym zeby Pani Premier zrozumiala ze wladza to słuzba najubozszym i najbardziej potrzebujacym ,o pokore ,pokore dla biskupow i kaplanow ,o przemiane ludzkich serc o POKOJ na swiecie .Za moja Justynke zeby sie nie zamarwiala kim bedzie w przyszlosci.Dziekuję Jezu za Twoja dobroc i ze mnie wysluchujesz

 169. Proszę, o spokój w duszy, sercu i umyśle, w związku z pewną bolesną sprawą. Abym umiała zaakceptować taki stan rzeczy jaki jest, nie rozpamiętywała już przeszłości, a patrzyła z nadzieją w przyszłość. Proszę o to, abym poczuła się wolna od tych trudnych myśli i uczuć, i sama już niebawem poczuła co to znaczy prawdziwa, odwzajemniona miłość.
  Z całego serca, o to proszę, i jeszcze o kilka spraw, które Bogu są znane…
  Magda.

 170. Panie Boże proszę o pokorę dla mnie i męża, o cierpliwość do dzieci. Prowadź nas właściwą drogą, pomóż wychować dzieci na dobrych ludzi. Wylecz mnie z ciągłej troski, strachu o jutro,pozwól cieszyć się tym co mamy. Naucz mnie Panie być dobrą żoną, matką, córką i siostrą. Daj mi Panie Boże dokonywać właściwych wyborów, obdarz mnie odwagą abym umiała głosić świadectwo o Tobie…
  Dziękuje!

 171. Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, o która proszę Pana Jezusa: o zdrowie dla mamy i dla mnie, o siły do opieki nad mamą, o opiekę nad moim synem i utrzymanie przez niego pracy, o środki finansowe na skromne życie dla mnie, żebym miała na chleb i na leczenie, Bóg zapłać za modlitwę

 172. 28 czerwca mam ostatni w sesji egzamin ustny. Proszę o modlitwę w mojej intencji i w intencji egzaminatora-aby Duch Święty nas prowadził i jeśli jest to zgodne z wolą Pana,abym zdała owy egzamin.

 173. Proszę o modlitwę w sprawie uwolnienia od nałogu alkokoholowego mojego męźa Roberta i odnalezienie właściwej drogi życia.Jezu ufam Tobie.

 174. prosze o modlitwe za pewna Pania ze schroniska dla chorych ktora wzywa policje ,ze jest bita .Panie Jezu ukryj ja w swoim Najswiętszym Sercu i niech dozna ulgi w cierpieniu a Twoje Milosierdzie bedzie Uwielbione

 175. Panie Jezu,prosze o odzyskanie zdrowia dla moich 2 corek Gizeli i Izabeli oraz wnuczki Oliwii.

 176. Panie uwolnij mojego brata Jerzego i jego żonę z nieodpowiedniego towarzystwa i imprez alkoholowych.Jezu ufam Tobie.

 177. W imię Pana Jezusa prosimy Boga Ojca o odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 178. Panie Boże, pokornie proszę o zdrowie dla mamy i dla mnie. Uwolnij mnie Jezusie z bólu kręgosłupa i torbieli. Prowadż w życiu mojego syna, spraw aby podejmował właściwe decyzje, żeby nie stacił z trudem zdobytej pracy. Za wszystko co nam Boże dałeś, całym sercem Bóg zapłać.

 179. Chcę bardzo podziękować, za pomoc w zdaniu egzaminu, i że nareszcie odzyskuję chęć do wielu spraw, a także proszę o kolejne łaski. Zdrowia dla moich najbliższych i dla mnie, pomyślnej obrony na studiach, znalezienia dobrej pracy, i co najbliższe sercu- odnalezienia prawdziwej, odwzajemnionej miłości- dobrego męża.
  Dziękuję, Magda.

 180. Panie Boże, proszę Cię o oświecenie ojca mojego dziecka….. aby ten dorosły mężczyzna zrozumiał jaką krzywdę wyrządza naszemu dziecku pozbawiając go kontaktu ze sobą…

 181. W intencji Huberta, o opiekę Bożą i przemianę życia, o dobrą żonę i opamiętanie. O uwolnienie z choroby zwanej internet i gry, ociekające przemocą. O usamodzielnienie i zmianę myslenia.

 182. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo we wszystkich sprawach. Amen.

 183. Proszę o szybki powrót do zdrowia mojego narzeczonego i o to żebyśmy mogli być razem.

 184. Panie Boże, pokornie błagam o życie w zdrowiu dla mamy. O pomyślność w życiu i w pracy dla syna i o uleczenie mnie z chorób. Proszę Panie, daj mi siły do opieki nad mamą, Bóg zapłać za modlitwę

 185. Panie naucz mnie ufac Ci bezgranicznie powierzam Tobie moje troski ulecz mnie i moich przyjaciol i nieprzyjaciol . blogoslaw nauczycielom i rodzicom Prosze o dary Ducha swietego dla rzadzacych i decydentow DZIEKUJE za wszystkie laski

 186. Proszę Cię Panie Jezu i Matko Maryjo o pomoc w moich modlitwach o powrót na łono Kościoła, siostry Janiny i sąsiadki Maryli oraz ich najbliższych.

 187. Panie Jezu ofiaruję Ci moje pragnienia i ofiaruje Ci naszą Wyspę MOZ pracownikow oswiaty i wychowania z Wroclawia ofiaruje tez wszystkich ubogich na duszy i na ciele .Przez wstawiennictwo dzisiejszych patronow proszę o zmilowanie nad nami i calym światem .Prosze o sily dla Magdy Przewodniczacej Wyspy i wszystkie potrzebne zdolnosci do prowadzenia grupy za ktora jest odpowiedzialna .Dziękuję Jezu ,ze postawiles ja na mojej drodze

 188. Modlitwę za mnie i moja córka Katarzyna abyśmy znaleźli swój dom i spokój rodzinny. Tak aby nasze życie cieszyło się cudami życia rodzinnego. O szczęście z blogosawienstwem Pana . I zebym miala sile zeby to wszystko ulozyc i znalesc wyjcie i sile modlic sie w bezsilnosci . Amen Justyna

 189. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej i cierpiącej Babci. W intencji mojej kruchej Mamy, która jutro ma urodziny. A ja – obym znalazła właściwą dla siebie drogę, dokonywała mądrzejszych wyborów, nauczyła się w pokorze kochać Boga i otworzyła się na innych.

 190. Proszę o uzdrowienie mojego przyjaciela, który zmaga się z ciężką chorobą

 191. prosze zeby osoba ktora zostanie wybrana na dyrektora byla jak najlepszym dyrektorem .Dziekuje za moja corke .

 192. Panie Boże, błagam o życie w zdrowiu dla mamy, o uleczenie mojego kręgosłupa i usunięcie torbieli z twarzy, o siły do opieki nad mamą. Proszę strzeż mojego syna, żeby był szczęśliwy w życiu i w pracy. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy i dziękuję Panie za wszystko co nam dałeś

 193. Boże Ojcze za wstawiennictwem Świętego Antoniego proszę o obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny.

 194. Proszę o modlitwę w intencji polepszenia mojego stanu zdrowia i za moich synów aby spotkali w swoim życiu Boga żywego.

 195. Proszę o modlitwę w intencji wyleczenia mnie z choroby, która nie pozwala mi w pełni cieszyć się życiem oraz o otwarcie się na miłość i znalezienie cudownego męża.

 196. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, bliskich, znajomych i nasze domy ……. Bóg zapłać

 197. Proszę o dary Ducha Świętego i pomyślne zakończenie pisania książki naukowej.

 198. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców (o łaskę zdrowia) oraz pomyślne zdanie czekających mnie egzaminów.

 199. W intencji mojego zmarłego Taty. O siłę i mądrość dla mojej Mamy, Siostry i dla mnie, o pomoc w poukładaniu rzeczywistości na nowo.

  Bogna

 200. Proszę o modlitwe o Boże prowadzenie w załatwianiu do końca bardzo trudnej dla mnie sprawy i o dobre zakończenie.

 201. za ksiedza Tomasza i siostre Bonite o potrzebne sily w prowadzeniu duszpasterstwa za Asie i Kasie za moja rodzine za najubozszych i za duze czysscowe o silna wiare i pokoj na świecie Dziekuje ze Pan Jezus pozostal z nami i nie zostawil nas sierotami za Solidarnosc

 202. Za moje małżeństwo, ktore się rozpada. Jest wiele ran. oboje cierpimy i nasza mala 3 letnia Gabi jest rozbita emocjonalnie. pomocy Maryjko bo nie mam już siły…

 203. o uzdrowienie Grześka oraz by był szczęśliwym, spełnionym i silnym człowiekiem

 204. Panie Boże proszę o dar zdrowia dla mojego wujka Andrzeja, który ma nowotwór.

 205. Panie Boże, proszę usuń z mojej twarzy torbiele, przywróć mi błagam zdrowy wygląd. Daj mi siły i zdrowie do opieki nad mamą, strzeż mojego syna. Bóg zapłać za wszystko co otrzymaliśmy

 206. PANIE Boże i wszyscy święci, proszę o pracą dla męża Michała w urzędzie, dobrego męża dla Beatki, nawrócenie córki i uzdrowienie żony Zbyszka

 207. Dobry Bożę, proszę Cie o siły dla mojej siostry w ciężkiej chorobie, a dla naszej rodziny o spokój .
  Dziękuję za dotychczasowe łaski.

 208. Bardzo zależy mi, żeby przez chorobę nie stracić szansy, na którą długo pracowałam – gorąco proszę o modlitwę. Bóg zapłać!

 209. Boże Ojcze prosimy błogosław Annie, Stanisławowi, Nataszy, Michałowi, Martynie, Irenie i .Janowi

 210. Panie Jezu badz z nami .oczyszczaj nas z grzechow ,naucz byc dobrymi ludzmi i dobrymi nauczycielami Naucz nas zachowywac sie godnie Dziekuje ze zostales z nami w sakramentach

 211. Panie Boże, błagam ulituj się nad moim synem i pomóż w ugodowym zakończeniu konfliktu. O utrzymanie pracy przez syna proszę, o zdrowie dla mamy. Dziękuję za wszystko co otrzymaliśmy. Proszę o modlitwę w powierzonych intencjach, Bóg zapłać

 212. Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę. Jest osobą bardzo samotną. Nie może ułożyć sobie życia osobistego. Bardzo proszę o modlitwę za Nią.

 213. Jezu tyle dzieje się .Nie za bardzo rozumiem .Ty przenikasz moje serce i moje mysli. chcialabym prosic Cie za moja siostre i moja kolezanke z pracy Jagę . Obie się starzeją ,ja zresztą tez .Proszę niech czuwa nad nami Opatrzność. Proszę zajmij się konkursem na Dyrektora Osrodka , w którym pracuję .Mam tyle mieszanych uczuc a Ty to widzisz we właściwym świetle bo Ty Panie znasz przyszłośc i Ty wiesz co będzie najlepsze dla dzieci i mlodziezy …Powierzam Twojej Opiece Malgosię …Dziękuję ze powoli wychodzę z lękow .Jeszcze daleka droga przede mną .Tęsknię za pokojem serca

 214. Proszę o dary Ducha Świętego dla syna przygotowującego się do Sakramentu Bierzmowania.
  Proszę też o zdrowie dla rodziny i wyjście z trudnej sytuacji materialnej.
  Proszę o modlitwę za wszystkie dzieła podejmowane przez siostrę Małgorzatę.

 215. Bardzo proszę o modlitwę za mojego nieodpowiedzialnego męża. Ma długi. nie płaci zusu boję się że to się wszystko źle skończy. Jego bezwzględna matka bez skrupułòw bierze od niego pieniądze na zagraniczne wyjazdy zamiast mu pomòc. Bardzo proszę o modlitwę żeby się opamiętał.

 216. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie. Okropnie się stresuję w swojej pracy. Każdy tylko czeka aż się pomylę i zrobią z tego użytek. Bardzo proszę o modlitwę.

 217. Szczęść Boże, błagam o modlitwę w intencji pomyślnie zakończonego sporu mojego syna, o ugodowe porozumienie podczas mediacji we wtorek. Panie Boże, sercem Ci dziękuję za pracę dla syna, proszę spraw, żeby doszło do ugody między synem a osobami z nim w konflikcie.Żeby syn nie stracił pracy tak trudno zdobytej. Dziękuję za modlitwy Siostrze Małgorzacie i Ks. Jackowi, mama

 218. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia, o bezpieczny przebieg zabiegu. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich nabliższych

 219. Proszę o wiadomą pracę od 01.09.2017 r. o którą się modlę do Boga codziennie. Boże wysłuchaj mnie.

 220. Proszę o modlitwę możliwie dobrą diagnozę – i najkonstruktywniejszą możliwą reakcję na wspomnianą 🙂

 221. Proszę o modlitwę w intencji krótkiego pobytu w szpitalu i szybkiego wyzdrowienia; oraz żeby doświadczenie choroby – mimo storpedowanych planów – udało się przekuć na coś dobrego. Dziękuję!!

 222. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o pomoc we wszystkich sprawach dla naszej rodziny.

 223. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Krzysia, o dar wyzdrowienia i opiekę Bożą w tym trudnym czasie. Proszę Matkę Bożą aby po raz kolejny była dla nas wsparciem i pomocą.

 224. proszę o modlitwę o błogosławieństwo dla mojego syna ,żeby był dobrym człowiekiem, nie krzywdził siebie i innych. Proszę też o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej dla jego ojca.

 225. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku. Niech Pan Bóg to wszystko jakoś poukłada.

 226. Bardzo proszę w intencji mojego poczętego dziecka – aby było zdrowe i rozwijało się dobrze. Jestem w 4 miesiącu ciąży, pierwszą poroniłam, dlatego oprócz radości towarzyszy mi bardzo dużo obaw i wątpliwości, które chce zawierzyć Bogu. Proszę również za męża, aby znalazł pracę.

 227. proszę za wszystkie wspólnoty ,w ktorych jestem .Przemieniajmy sie w Ciebie Panie Jezu .Obdarzaj nas darami Ducha Swiętego .Proszę za moje Rodzenstwo i sp.Rodzicow ,Tescia i Rodzicow Chrzestnych . Swiętemu Jozefowi oddaje pod Opiekę moją Rodzinę

 228. Jezu przepraszam za moje grzechy .Proszę naucz mnie przebaczać i naucz mnie trwać w Tobie .Proszę za Wspólnotę Chleb Zycia .I proszę za wszystkich ,ktorzy najbardziej potrzebują Twojego Milosierdzia za grzeszników i za dusze czyśccowe. Jezu Ty zwyciężyłeś świat …

 229. Proszę Boga o wiadomą pracę od 01.09.2017 r. Boże dzięki za inne dary. Mniej mnie w opiece.

 230. Panie Boże, proszę spraw, żebym była zdrowa, bo mam pod opieką mamę.Napraw mój kręgosłup, błagam Wyratuj mojego syna z kłopotów i daj mamie siły i zdrowie. Proszę Siostrę i Księdza o modlitwę. Bóg zapłać

 231. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. W tym tygodniu mam kontrolę i bardzo się boję. Bardzo proszę o łaskę żeby się wszystko udało. Bardzo proszę o modlitwę.

 232. chcę pracować dla pana Boga -proszę pana Boga o wskazanie mi Zgromadzenia w którym znajdę spełnienie życia. viola z legnicy

 233. proszę o błogosławieństwo w pracy, by się pojawiały nowe zlecenia

 234. Proszę o zdrowie dla naszej rodziny, szczególnie dla Taty i mojej córki. Dla siebie chciałabym spokoju ducha i umiejętności czerpania radości, z tego, co mam

 235. Prosze Cie Boze wez w Swa opieke mojego syna jJacka i jego trojke dzieci ,ktore ja wychowuje Szymona 19 l studiuje,Joanne 18 ;chora -choroba Bordelaine,Jakuba 17l.,zawierzam Ci Dariusza drugiego mojego syna.Boze Ty wiesz jak bardzo potrzebujemy Twojej pomocy,pomoz mi nie buntowac sie przeciw Tobie,gdy juz nie daje rady,ratuj nas .

 236. Proszę o wszelkie potrzebne łaski w trudnościach z nauką oraz łaskę zdania nadchodzących kolokwiów, egzaminów i otrzymania z nich ocen, które zapewnią mi utrzymanie tak ważnego dla mnie i całej mojej rodziny stypendium.

 237. Proszę o łaskę, żeby Damian obdarzył mnie uczuciem i żebym już nie była samotna.

 238. Panie dziękuję za mozliwosc wpisywania modlitwy do Ciebie w skrzynkach intencji. Proszę za najbardziej potrzebujących modlitwy .Za dusze czysccowe,za ktore nikt się nie modli, za chorych ,samotnych ,bezdomnych .Za umierających . Proszę za mnie abym byla dobra żona ,matka,wychowawczynia. Polecam Ci sprawy NSZZ Solidarności . Powierzam to co trudne w moicm zyciu .Awantury męza ,moje zmęczenie i moj smutek . Powierzam Ci moich przyjacioł i moich wrogów. Panie napelnij moje serce Twoją Miloscia

 239. O zdrowie córki(problemy z głową),o zdrowie moje(problemy z kręgosłupem),o dobrą pracę,którą będę mogła wykonywać nie nadwyrężając się i która pomoże mi stanąć finansowo na nogi,bo jest bardzo źle,o mieszkanie-moje mieszkanie i jeśli to możliwe-o przeprowadzkę do miasta,gdzie jest dobra praca i godne,ludzkie warunki życia.Proszę też o modlitwę za moje dobre relacje z córką-to dobre i kochane dziecko,ale czasem wkrada się złość i szał,jakby zły szalał z jej duszą.Proszę też o dobrego człowieka w moim życiu,byśmy mogli stworzyć szczęśliwą,pełną miłości rodzinę.Z całego serca Bóg zapłać.

 240. Proszę o otoczenie modlitwą mojej rodziny o miłość i przebaczenie .Uwolnienie od pokoleniowych przekleństw, złości, nienawiści starych zaniedbań i grzechów. O zdrowie i opiekę Najświętszej Marii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 241. Jezu, bardzo proszę o powodzenia na sesji, dużo łask na ten czas oraz o uzdrowienie ze wszystkich powtarzających się grzechów.
  Bardzo proszę o dobrego męża i dużo zrozumienia w rodzinie.

 242. Proszę o otocznie modlitwą mojej rodziny, rodziców o zdrowie dla Nich. Najświętsza Panienko wstawiaj się u Pana Jezusa za moimi sprawami. Pomoc w rozeznaniu mojej dalszej drogi, oraz proszę o modlitwę za mojego ukochanego Jędrka byśmy razem umocnieni Duchem Świętym ruszyli w świat dając świadectwo miłości Boga- służąc Jemu i ludziom.Jezu ufam Tobie!

 243. powierzam Najswiętszemu Sercu Pana Jezusa Wspólnotę Chleb Zycia

 244. proszę za chorą s.Bonite oby dobru Jezus obdarzyl ją pociechą ponad miarę .Modlę sie przez wstawiennictwo sł.Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza. Siostra do mnie napisala ,ze chciałaby bardzo wrocić do pracy i normalnego porządku dnia. Nie wiem jaka jest Wola Boza odnosnie Siostry Bonity . proszę takze za Mateusza i innych młodych ludzi ,którzy przezywają podobne trudności . Jezu ukryj nas w Swoich Ranach ….

 245. Proszę o pracę od 01.09.2017 r. o którą proszę codziennie Boga. Proszę też o zdanie ważnego dla mnie egzaminu. Dziękuje za dary i znaki którymi mnie obdarzasz codziennie. Boże mniej mnie w opiece oraz moją rodzinę.

 246. Proszę o otoczenie modlitwą grupy uczniów, która dziś wyjechała do Londynu. O opiekę i bezpieczeństwo dla nich i ich opiekunów.

 247. Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich rodziców oraz rozwiązanie moich problemów w pracy i umiejętność rozeznania dalszej drogi i siły do pracy.
  Dziękuję za szczęśliwy wyjazd i powrót. Proszę o modlitwę w intencji osób, które się do tego przyczyniły okazując pomoc, życzliwość i otwartość ( jeszcze raz dziękuję).

 248. Prosze o uwolnienie z nalogu i toksycznych relacji. O umiejetnosc mowienia nie i poczucie wlasnej wartosci.

 249. Matko Boza Wspomożenie Wiernych powierzam Ci uczestnikow grupy wsparcia z fev .Ty wiesz czego potrzebujemy .Proszę o potrzebne dary i duchowe i materialne

 250. Maryjo Wspomożenie Wiernych modl się za nami .Proszę o nawrocenie moje ,moich bliskich i grzesznikow. Spraw abysmy za Twoją Przyczyną nie obrażali grzechami Boga naszego Stworcy prosze za Polskę i Polonię

 251. Święty Ojcze Pio proszę o Twoją pomoc, wstawiaj się za moimi sprawami u Pana Jezusa. Amen

 252. Boze Duchu Swięty oddaję Ci siebie i wszystkich ,ktorzy są mi drodzy ‚Proszę o umocnienie ,wiarę nadzieję i Miłosc . Przepraszam za grzechy, kłotnie i egoizm

 253. Proszę o modlitwę o zdrowie Mamy i o wyratowanie mojego syna z kłopotów. Dziękuję Panie Boże za życie Mamy, dziękuję, ze dałeś wymarzoną pracę synowi, Bóg zapłać za modlitwę

 254. Proszę o odrodzenie w Jezusie naszego małżenstwa Marty i Pawła .Bysmy umocnieni Duchem Świętym poszli w swiat dając swiadectwo miłosierdzia Bożego i służąc Bogu i ludziom.

 255. Proszę o modlitwę o łaskę wiary, łaskę zdrowia i potrzebne siły do pokonywania choroby nowotworowej przez Pawła

 256. Proszę o modlitwę o rozwiązanie mych problemów zawodowych i znalezienie lepszej pracy oraz w intencji by w końcu dane mi było znaleźć dla siebie piękną, dobra i wartościową dziewczynę na życiową partnerkę

 257. Proszę o modlitwę o odzyskanie zdrowia oraz rozwiązanie trudnych spraw w mojej zniewolonej nałogiem rodzinie.

 258. Panie Jezu, bardzo dziękuję Ci za wszystkie Łaski i przepraszam za moje grzechy. Proszę Cię o rozeznanie moich zamiarów, co do Gabrysi i o to bym jej nie skrzywdził. Błogosław jej, Panie i racz udzielić potrzebnych Łask. Panie Jezu, proszę również o Łaskę czystości, a przede wszystkim o Zbawienie dla bliskich mi osób i dla mnie.

 259. Pukam Do Pana i otwieram swoje serce, soje życie na łaskę Pana, proszę Panie o pracę dla Michała w urzędzie, męża dla Beatki, nawrócenie Zuzi, zdrowie dla żony Zbyszka,

 260. Za wstawiennictwem Wszystkich Chórów Anielskich i Wszystkich Świętych proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 261. Proszę o modlitwę, o spokój ducha, uporządkowanie myśli i spraw..

 262. Proszę o modlitwę w intencji mojej żony, siebie, Krysi – całej naszej rodziny i bliskich …… Bóg Zapłać

 263. Panie Boże, błagam o życie dla mojej mamy, o pomyślny przebieg operacji oka, o uratowanie mojego syna z trudnej sprawy, o utrzymanie pracy i o zdrowie dla mnie. Dziękuję za wszystko co otrzymaliśmy, Bóg zapłać

 264. Proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich oraz o łaskę stałej pracy dla mojego męża.

 265. Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego zięcia Tomasza : aby operacja kręgosłupa przebiegła pomyślnie , o szybki powrót do zdrowia i pracy . Bóg zapłać.

 266. Boże, proszę o dobrą pracę dla męża Michała, dobrego męża dla Beatki, zdrowie dla żony Zbyszka, wiarę dla Zuzi

 267. Proszę o dobrą pracę wiadomą Bogu od 01.09.2017 r. Boże mniej mnie w swej opiece.

 268. Proszę o utulenie w bólu po stracie dwóch córeczek i rozeznanie woli Boga na drodze mego macierzyństwa – Dziś pod Twój przynoszę krzyż ciężar, co przygniata mnie, o Panie, nie chcę sama go nieść.

 269. Proszę Cię Panie o uzdrowienie i o łaski potrzebne mojemu mężowi.

 270. Matko Boża z Loreto wypraszaj obfite błogosławieństwo Pana Boga, szczęśliwą podróż i zdrowie Nataszy, Michała,Martyny i Jana.

 271. Panie Boże, proszę o opiekę nad mamą, daj jej zdrowie, pomóż Panie podczas zabiegu zaćmy. Błagam Dobry Boże, wyratuj mojego syna z kłopotów, czuwaj nad nim i chroń go. Daj mi proszę zdrowie i siłę do opieki nad chorą mamą , sercem Bóg zapłać

 272. Prosze o modlitwę za mojego syna Kacpra za zdanie egzaminu maturalnego aby Duch Święty pokierował go mądrze a Mi pomógł dobrze rozwiązac moje problemy z męzem alkoholikiem

 273. Proszę Boga o łaskę zdrowia podczas operacji usunięcia narządów rodnych. Proszę również o uwolnienie z nałogów i uleczenie z depresji dla syna. Ufam Bogu, modle się i cierpliwie czekam. Beata z Radomia.

 274. Proszę Panie Jezu o prowadzenie, które dostrzegę. Abym przeżyła w świecie i pomogła przeżyć moim dzieciom potrzebny mi mocny rozum i charakterek, nadzieja i masę cech (jak sam wiesz są braki). Pozdrawiam Ola

 275. o wyjście mojego taty z nałogu alkoholizmu, o poukładanie relacji i miłość w rodzinie, proszę Cię Panie Boże Miłosierny. Wiem że Ty działasz, dopomóż mi bym wiedziała, co ja mam robić.

 276. Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozstrzygnięcia moich problemów z dlugami i grożącą mi bezdomnoscią_uzależnienie od narkotyków udało mi się zakończyć- jego konsekwencji nie .Proszę o modlitwę w mojej intencji.

 277. Dziękuje Boże za cud wiadomy Tobie. Proszę o pomoc w załatwieniu sprawy Domu dziecka z wojewodom i domu interwencji kryzysowej dla dzieci.Boże dodaj mi siły i pewności siebie i zdrowia. Błogosław spieraj chroń.Boże pomóż mi w sprawie wiadomej Tobie.

 278. Proszę o dobrego i kochającego męża. O cierpliwość i prowadzenie. Proszę Cię Panie Boże.

 279. Proszę o pracę od 01.09.2017 r. która jest wiadoma Bogu i o którą proszę codziennie w modlitwach.

 280. Duchu Święty pomóż proszę naszej kochanej córce Ani na maturze z biologii i z chemii, żeby dostała się na Uniwersytet Medyczny.

 281. Mój syn w piątek idzie na rozmowę w sprawie pracy. Oby ją dostał. Proszę o modlitwę za powodzenie.

 282. O uzdrowienie moich problemów zdrowotnych i potrzebne łaski mojemu mężowi.

 283. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa dziękuję za wszystko i proszę błogosław nam oraz udziel zdrowia. Amen

 284. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zabiegu zaćmy u mojej mamy, o korzystne zakończenie trudnej sprawy syna, o utrzymanie pracy przez syna i o zdrowie dla mnie. Bóg zapłać

 285. Proszę, abym mogła pogodzić się z przeszłością i zaakceptować ją. Wybaczyć tym, którzy mnie zranili, i wybaczyć sobie, że skrzywdziłam innych i pozwoliłam ranić siebie.
  Przestać rozpamiętywać porażki, i to co bolesne, a wyciągnąć z nich lekcję i odpowiednie nauki,tak by mądrze tworzyć teraźniejszość i przyszłość.
  Proszę o siłę do pracy nad sobą, o możliwość szczęśliwego zamknięcia spraw niedokończonych, i pomyślność w przyszłych działaniach. Proszę pomóż mi, w walce z nadwagą.
  Proszę o zdrowie i opatrzność dla mnie i moich najbliższych, o znalezienie dobrej pracy, o ukończenie studiów i zdobycie dyplomu, a co najważniejsze o
  spotkanie odwzajemnionej miłości- dobrego męża.
  Dziękuję także za wszystko, co otrzymałam.
  Bóg zapłać.

 286. Proszę o modlitwę za Tomka, Henia całą moją rodzinę …………. Bóg Zapłać ……… Proszę też o modlitwę za Panią Henie która odeszła do Pana …… Wieczne Odpoczywanie …….

 287. Panie Boze zmiluj sie nad moja rodzina – jest wiele problemow, ktorych nie potrafie sama udzwignac.
  Nie chce, aby moja rodzina rozpadla sie – potworne choroby zabieraja nam radosc zycia I nadzieje – Panie Boze zmiluj sie nad nami.

  Niedawno zmarla moja kochana mama – po latach zmagania sie z wieloma chorobami (przez 1.5 roku walczyla ze skutkami trzech udarow). Przyjmij jej dusze Panie Boze do nieba.
  Pracuje I zyje po to zeby wspierac rodzine – ale nie wiem jak dalej mam zyc.
  Moj tata opiekowal sie przez wiele lat mama I moim bratem, ja przyjezdzam pomagac co poltora miesiaca i wspieram praca, pieniedzmi.
  Moj brat choruje od 20 lat na zespol plata czolowego – objawia sie to zaburzeniami osobowosci, choroba psychiczna. Obecnie brat jest w szpitalu na oddziale psychiatrycznym (gdyz- przestal brac leki przez 4 miesiace i byl agresywny).
  Boze – jest tyle bolu i cierpienia ze ledwie widze wyjscie z tego – nie jestem w stanie sama kierowac swoim zyciem, pracuje nie robiac postepow, ciagle mysle o domu. Na mnie ciazy opieka nad tata i bratem – musze w przyszlosci decydowac czy brat ma isc do domu opieki spolecznej czy ja mam zostawic prace aby sie nim zajac. Brat nie jest w stanie kontrolowac swoich wydatkow, nie ma swiadomosci ze trzeba placic rachunki; jest on jak duze dziecko ktore pragnie zaspokajac tylko swoje zachcianki (ma 41lat).
  Boze – boje sie ze brat znowu zacznie zaciagac kredyty, trwonic pieniadze i zmuszac nas do dawania mu ich.
  Boze – pomoz nam. Moj tata ma juz 78 lat, bardzo przezywa smierc zony -mojej mamy, jest zagubiony i boje sie ze dalej bedzie ulegal mojemu bratu.

  Panie Boze – Ty jestes Panem Nieba i Ziemi – ogarnij nas swoja miloscia i uchron przed rozpacza, pozwol nam zyc z nadzieja

 288. Pomóż mojemu synowi w maturze by ja poprawił zdał. By znalazł prace która mu się podoba i która będzie wykonywał dobrze kochał proszę Cie Boże w imię Jezusa Chrystusa pomóż Dawidowi znaleźć swoje miejsce w życiu by wiedział czego chce , miał cel.Dziękuje .

 289. Duchu Święty proszę wygoń z nas te otyłość męża i mnie byśmy mogli poprawnie funkcjonować. W imię Jezusa Chrystusa uzdrów nas byśmy mogli cieszyć się życiem.

 290. Najdroższy Boże proszę Cie o pomoc i Silę w odbiorach kolejnych placówek. Proszę Cie o środki materialne by się znalazły na ten cel. Proszę o sile i wsparcie duchowe mądrość. Błogosław Boże moim poczynaniom, wspieraj , chroń.

 291. Proszę o modlitwę za zdrowie wszystkich ludzi i o duszę zmarłych z rodziny i przyjaciół.

 292. Prosze o laske nawrocenia, o swiatlo Ducha Swietego, o przemiane serca, opieke Matki Bozej i dobra prace oraz o zycie w lasce Bozej dla Elzbiety. prosze o laske potomstwa dla Agnieszki i Adama.

 293. Panie Boże, proszę o pracę dla Michała w urzędzie, proszę o dobrego męża dla Beatki, uzdrowienie żony Zbyszka, pomoc materialną na łazienkę, nawrócenie Zuzi

 294. dobry Boże, proszę Cię w intencji Kornelii która walczy z chłoniakiem. O zdrowie, Twoje prowadzenie, pokój serca w czasie choroby. By umiała oddać ten ciężar na Twoje barki. Czuwaj nad jej rodziną w tym trudnym czasie,

 295. Proszę o pomoc w uleczaniu duszy, po ciężkich i przykrych doświadczeniach z przeszłości, o wsparcie w pracy nad sobą, obdarzeniu zdrowiem, większą wytrwałością i pogodą ducha. O to, abym już szczęśliwie ukończyła studia w najbliższych miesiącach, oraz najgoręcej o odnalezienie odwzajemnionej miłości- dobrego męża. Dziękuję…

 296. Dobry Jezu, proszę o łaskę nawrócenia dla mojej najbliższej rodziny oraz zdrowie dla mnie w ciężkiej chorobie.Bóg zapłac za wszelkie otrzymane dobro .

 297. Gorąco proszę o modlitwę w intencji dotrzymania majowych postanowień – i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać!

 298. Błagam o modlitwę w intencji pomyślnie zakończonej trudnej sytuacji syna, o życie dla mamy , o pozbawienie mnie strachu. Boże Kochany, dziękuję za wszystko co nam dałeś, opiekuj się nami proszę. Bóg zapłać za modlitwę

 299. Boże pomóż nam wypracować najlepsze dla naszego małżeństwa rozwiązania w wiadomej sprawie Pomóż nam się lepiej komunikować, pogłębiać wzajemną miłość i zrozumienie.

 300. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku, abyśmy pokonali wszystkie trudności i wzięli w tym roku ślub kościelny.

 301. Kochany Boże wspieraj mnie bym była dobrym człowiekiem, dbała o wszystkich nie miała uprzędzeń , potrafiła kochać bliźnich mimo ze mnie oszukują.Proszę by Ala znalazła spokój i zrozumienie i sama rozumiała innych.

 302. Dziękuję Panu Bogu za opiekę nade mną oraz nad moim mężem i moimi dziećmi. Proszę o opiekę w niebie nad moją mamą Łucją.Jezu ufam Tobie, bądź zawsze z nami.

 303. Proszę o modlitwę za Julię i Anitę, żeby ich relacje córki i matki poprawiły się i żeby cała trudna sprawa między nimi zakończyła się pozytywnie dla dobra ich obu. Dziękuję za pomoc i modlitwę.

 304. Boże Ojcze dziękujemy Ci za wszystko i bądź zawsze przy Nataszy, Michale, Martynie, Irenie, Amelii, Teresie i Janie.

 305. Proszę o modlitwę za Justynę i Marcina o dar potomstwa dla nich oraz o pomoc w wyjściu z zaległości z pracy dla mnie.

 306. W intencji Anity i Łukasza, którzy 2 maja obchodzą 2 rocznice ślubu o potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, miłość wierność i jedność. Boże miej ich w swojej opiece. Bóg zapłać za modlitwę:)

 307. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Bardzo podupadłam na zdrowiu ze stresu. Nie wszystko umiem na swoim nowym stanowisku. Bardzo proszę o łaskę żebym mogła wszystko uporządkować.

 308. Boże proszę Cie o moje dwie pracownice które starają się o dziecko Kingę i Dorotkę bez rezultatu do tej pory, pomóż im by były w stanie błogosławionym i urodzeniu zdrowych dzieci.Dziekuje

 309. Proszę Cie Boże pomóż mi znalesc środki pieniężne , dobrych ludzi , dobre programy unijne bym realizowała swoje zamierzenia.Proszę Cie Boże.

 310. Proszę Cie Boże o sile i pomoc w życiu o pomyślne zdanie egzaminu na nauczyciela dyplomowanego pomóż mi bym odnalazła pomoc w napisaniu streszczenia, pomóż mojej, synowi cieszyć się życiem odnaleźć drogę co ma robić w życiu. . Pomóż mojemu mężowi by schudłby mógł normalnie funkcjonować, córce odnaleźć się w roli matki.Dziękuje Ci Boże za Łaski i wsparcie które czuje od Ciebie. Postaram się pomagać nadal ludziom jak chcesz w imię Twoje i nie pytać o nic.

 311. Kochany Boże proszę Cie o pomoc i sile dla mojej córki Paulinki która urodziła drugie dziecko Oleńkę i jest trochę w depresji. Odwiedzam ja i pomagam ile mogę ale sama jako dyrektor mam duzo obowiązków które muszę sprostać. Mam jako nauczyciel tez dyplomowanie nie mam czasu na napisanie streszczenia Boże pozwól bym znalazła czas i silę by osoby mi pomogły na które do tej pory nie mogę liczyć wiadome Tobie, bardzo Cie proszę pomóż mi Boże.

 312. Proszę o wstawiennictwo modlitewne w intencji pomyślnego zakończenia problemu mojego syna, o utrzymanie pracy, która tak trudno zdobył, o zdrowie i siły dla mojej mamy. Dziękuję Panu za wszystko co otrzymaliśmy, Bóg zapłać

 313. Dobry Boże,od 10 lat wszystko w naszym życiu się sypie. Choroby ,problemy,nieszczęścia. Proszę Cię o ochronę. O koniec tej tej passy.Jeśli to klątwa lub złorzeczenie o złamanie jej…

 314. prosze za Wspolnotę Chleb Zycia o wszelkie dary potrzebne dla tej Wspolnoty

 315. dzien dobry .Martwię się bo jedna z moich kolezanek jest niesprawiedliwie traktowana i czuje się poniżana przez kierownika.Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko widzisz .Proszę Ty sam zajmij się ta sprawa i zaopiekuj zarowno kolezanka jak i Panem Kierownikiem .Powierzam Ci takze wszystkie osoby z organizacji Solidarność Wrocław Wyspa i ich rodziny .Proszę takze za prawników stanowiących prawo w Polsce .Tak bardzo chcialabym zyc w pokoju .Powierzam takze osoby z mojej grupy i rodziny .Dziękuję za wszystkie łaski . ufam Tobie Panie Jezu ,Zbawicielu i Krolu wszechswiata. Małgosia

 316. Proszę Cię Dobry Ojcze o łaskę uzdrowienia mojej macicy z mięśniaka i o dar spotkania osoby, z którą mogłabym założyć rodzinę

 317. Dobry Panie, bardzo proszę o zdrowie dla mojego męża Szymona aby podołał zleceniu, które otrzymał oraz o spokój w sercu. Bardzo dziękuję.

 318. Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego uporania się z trudnościami – i żebym rozpoczęła nowy, lepszy rozdział bogatsza o to doświadczenie. Dziękuję!

 319. Dobry Jezusie, proszę o wyratowanie syna z kłopotów, o zdrowie dla mnie i siły do opieki nad mamą. O życie dla mamy pokornie proszę, Bóg zapłać

 320. Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia problemów finansowych. Boże proszę Cię o pomoc w znalezieniu rozwiązania w w tej trudnej dla nas sytuacji.Panie Ty wiesz wszystko i Ty wiesz czego nam potrzeba.Ufam i wierzę, że modlitwa ma Wielką Moc.

 321. Proszę o modlitwę za naszego Syna Karola o zdrowie Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski:) Bóg zapłać!

 322. Proszę o dobrą pracę od 01.09.2017 r. Boże wysłuchaj moich próśb. Mniej mnie w swojej opiece.

 323. Dziękuję Ci Boże za w s z y s t k o co otrzymałam. Za całe piękno tego świata, którym mnie obdarowałeś. Niech Twoj Syn trzyma moją dłoń i wyprowadzi mnie i moją rodzinę z problemów, które na nas spadły.

 324. Boże Ojcze dziękujemy za wszystkie łaski i prosimy o błogosławieństwo dla naszej rodziny oraz zdrowie.

 325. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji dobrego zakończenia trudnej sprawy syna, o zachowanie pracy, o szczęsliwy zwiazek syna i Anety ,o zdrowie dla mamy i dla mnie. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, Bóg zapłać

 326. Proszę o codzienną pomoc Pana Boga i Matki Bożej w trudnych sytuacjach, które mnie przerastają

 327. Proszę o utwierdzenie w powołaniu zakonnym abym została przyjęta do zgromadzenia do którego Bóg mnie powołuje.

 328. Proszę o wsparcie i siłę, abym umiała wprowadzić zmiany w swoje życie i zmienić je na lepsze, oraz o odnalezienie odwzajemnionej miłości w osobie przyszłego męża. Dziękuję za wszystko dotychczasowe. Bóg zapłać!

 329. Prośba o pomoc Bożą dla mojej bardzo chorej mamy oraz o wsparcie Boże dla tych , którzy się mamą zajmują. Boże pomóż proszę.

 330. Proszę o modlitwę o nawrócenie moich rodziców, których serca pogrążone są w ciemności.

 331. Proszę o modlitwę o zdrowie, mądrość, dobre serce i wszelkie potrzebne łaski dla moich synów Stefana i Karola. Serdeczne Bóg zapłać.

 332. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Dariusza o dar macierzyństwa i dar ojcostwa abym w końcu zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko Angelika i Dariusz Broniszewscy

 333. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, bliskich i znajomych …… Bóg zapłać

 334. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania konfliktu mojego dziecka, zdrowia mojej mamy i mojego. Dziękuję Panie za wszystko co nam dałeś, za życie mamy i pracę dla syna.Boże spraw, żeby mój syn nie utracił pracy, Bóg zapłać za modlitwę

 335. Proszę o modlitwę za osoby zmarłe ze strony moich rodziców i rodziców męża, za jego zmarłych rodziców, a także za dusze w czyśćcu cierpiące, w szczególności zaś za te najbardziej opuszczone i cierpiące najcięższe męki. Proszę także o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany życia dla niewierzących członków mojej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich, o łaskę stałej pracy dla mojego męża oraz o szczęśliwy przebieg operacji dla bliskiej mi osoby.

 336. O nawrocenie na dobrą drogę, i życie w trzeżwości dla mojej matki, która przez chorobę bardzo cierpi a ja razem z nią.

 337. Proszę o modlitwę w intencji Ani, o dobre decyzje i siłę w chorobie.

 338. By Krystian odnalazł swoją drogę do Światła i Prawdy, by odnalazł w sobie Wiarę, Nadzieję, Miłość, by odnalazł w sobie pewność siebie i poczucie godności.

 339. W intencji, żeby poukładało się w naszym małżeństwie, o miłość, szacunek i umiejętność normalnej rozmowy.

 340. Proszę o modlitwę za moich przyjaciół -Basię i jej rodzinę, którzy przechodzą bardzo trudny czas.

  Bóg zapłać!

 341. Proszę o modlitwę o Boże Błogosławieństwo i opiekę w życiu codziennym

 342. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Krzysztofa o opamiętanie i chęć wyrwania się z nałogu alkoholowego.

 343. Panie Boże, pokornie błagam o zdrowie mojej mamy, o siły dla niej i radość życia, proszę o opiekę nad moim synem i pomyślne zakończenie trudnej sprawy w jakiej jest. Sercem Ci Boże dziękuję za wszystko co nam dałaś, dziękuję za pracę dla syna. Proszę o modlitwę, Bóg zapłać

 344. Prosimy o modlitwę za naszą córkę Małgorzatę: o zerwanie niebezpiecznych znajomości i niezawieranie nowych oraz o dojrzałość do roli matki i prawidłowy przebieg ciąży.

 345. Dziekuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę. Bardzo podupadłam na zdrowiu ze stresu. Mam nowe obowiązki i bardzo ciężko mi wszystko idzie. Każdy tylko patrzy żeby mi się nie udało. Bardzo proszę o modlitwę.

 346. Proszę o modlitwę o uzdrowienie, Boży pokój serca, zdrowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla mamy przeżywającej trudności w oczekiwaniu na ukochane dziecko. Panie Jezu, zmiłuj się. Dziękuję za wszystkie łaski, zawdzięczamy Ci wszystko.

 347. Proszę o modlitwę za osoby zmarłe ze strony moich rodziców i rodziców męża, za jego zmarłych rodziców, a także za dusze w czyśćcu cierpiące, w szczególności zaś za te najbardziej opuszczone i cierpiące najcięższe męki. Proszę także o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany życia dla niewierzących członków mojej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich oraz o łaskę stałej pracy dla mojego męża.

 348. Panie Jezu prosimy przebacz nam grzechy i pomóż naszej rodzinie we wszystkim.

 349. Panie Jezu, daj łaskę nawrócenia dla Grzegorza, aby rozpoznał tylko w Tobie prawdziwego Boga, daj łaskę wspólnej modlitwy do Twojej Cudownej Matki Maryi

 350. Proszę o modlitwy w sprawie pomyślnego zakończenia sporu dot. mojego syna. Dziękuję całym sercem za modlitwy, pojawiła się nadzieja.Proszę o modlitwę w intencji utrzymania pracy przez moje dziecko. Bóg zapłać całym sercem

 351. Proszę o modlitwę w intencji córki Zosi o zdrowie dla niej i szczęśliwą operację mojego niemowlęcia. Błagam o modlitwę w intencji naszej rodziny o zgodę miłość i nawrócenie. Dziękuję

 352. Prosimy o modlitwę za naszą córkę Małgorzatę, by zachowała rozsądek w kontaktach z innymi i by zerwała podejrzanie wyglądające znajomości.

 353. Panie Jezu prosimy przebacz nam grzechy i błogosław naszej rodzinie.

 354. Proszę o łaskę nawrócenia dla Syna Piotra i uzdrowienie relacji z synem

 355. Prośba o modlitwę o zdrowie mojej córki oraz o znalezienie właściwej drogi w życiu, szczególnie w pracy.

 356. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia trudnej sprawy mojego syna, żeby nie stracił pracy, na którą tak ciężko pracował. Dziękuję Panie Boże za wszystko co dałeś mojemu dziecku, błagam Cię, spraw Panie, żeby wszystko dobrze się zakończyło, żebym ja i moja mama miałyśmy siłę to przetrwać. Bóg zapłać za modlitę

 357. Proszę gorąco o modlitwę, w intencji odwzajemnionej miłości- o spotkanie dobrego Męża i założenie rodziny. Bóg Zapłać!

 358. Serdeczna prośba o modlitwę za zdrowie, siłę oraz spokój duchowy dla mamy oraz trzeźwość dla taty.

 359. Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia mojego syna, Marcina. Przebywa w szpitalu psychiatrycznym z rozpoznaniem guza mózgu, schizofrenii i gruzlicy. Jezu Chryste Miłosierny tylko Ty możesz go uzdrowić, błagam Cię, pochyl się nad moim synem. Za dotychczas otrzymane łaski wyproszone u Ciebie dla mojego syna całym sercem dziękuję. Proszę także o łaskę nawrócenia i głębokiej wiary dla Marcina. Matka Zofia

 360. Bardzo dziękuję za ogrom łask i proszę o pokorę silna wolę pokój serca zgodę i zdrowie w rodzinie o miłość do Boga w sercu moim i rodzeństwa o to abyśmy utoneli w Miłosiernym Sercu Jezusa, a przede wszystkim pomóż mi Panie poznać i wypełnić Twoja Święta Wolę, daj mi słyszeć Twój glos i pójść za nim bez obaw… Chwała Tobie Panie.

 361. Proszę o modlitwę za Michała i Wioletę Hinca w 7 rocznicę sakramentu małżeństwa. O to byśmy byli silnym, zdrowym i Bogu podobającym się małżeństwem. Proszę o dalsze łaski i błogosławieństwo dla naszych córeczek Ali i Oli. Wielkie Bóg zapłać!

 362. Proszę o modlitwę w intencji wspólnoty „Chleb życia”,o zdrowie i błogosławieństwo dla moich rodziców oraz rozwiązanie moich problemów w pracy.

 363. Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Bóg zapłać.

 364. w intencji Karoliny i jej nienarodzonej jeszcze córeczki o zdrowie dla tego Dzieciątka oraz o szczęśliwe rozwiązanie! Bóg zapłać 🙂

 365. Prosimy o modlitwę o Dar poczęcia i narodzenia upragnionego dziecka.

 366. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, aby skonczyly sie jej problemy finansowe.

 367. W imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny.

 368. Proszę Boga Ojca o zdrowie dla Nicole i życie wieczne dla Marcina.

 369. Proszę o modlitwę w moich intencjach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać!

 370. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnie zakończonego sporu sądowego mojego syna, żeby nie stracił pracy tak trudno zdobytej. Siostra i Ksiądz modlili się ze mną , zeby dostał wymarzona pracą i udało się. Pan wysłychał próśb. Teraz popadł w konflikt, uniósł się niepotrzebnie, bo jest jeszcze młody i działa porywczo i ma stresującą pracę. Błagam Siostrę i Księdza i wszystkich dobrych ludzi o modlitwe w sprawie utrzymania pracy i zażegnania konfliktu sądowego, Bóg zapałać, mama

 371. Panie. Proszę Cię o cudowną poprawę stanu mojego zdrowia oraz pomyślne wyniki badań. Kochający Cię i zawdzięczający Ci wszystko, Bartosz.

 372. Panie prowadź mnie, sama sobie dalej nie poradzę, nie wiem jak żyć, zawierzam Tobie Boże swoje życie. Oddaje się Twojej woli Panie.
  Siostro Małgorzato proszę o wsparcie u Boga.

 373. Dziękuję za wszystkie dobre – i wspaniałe – rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu i bardzo proszę o dalszą modlitwę; żebym potrafiła doceniać to wszystko i zwracać długi światu, nie zatracała się w codziennym pędzie, nie poddawała lękom, umiała koncentrować się na tym co ważne. Żebym czuła, że nie jestem w tym sama. Dziękuję.

 374. Proszę o pracę dla mojego męża, dobrego męża dla Beatki, nawrócenie Córki, zdrowie dla żony Zbyszka

 375. Boże proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojego męża. Pomóż nam żyć w zgodzie, wybierać najlepsze rozwiązania dla naszego związku, skupiać się na tym co najważniejsze, poświęcać czas temu co łączy i pomaga, a rezygnować z tego co niepotrzebne, głupie i bezowocne. Pomóż nam zyskać dystans do siebie i świata i większe poczucie humoru.

 376. Boże proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Ali. Pomóż jej wybrać najlepsze leczenie i daj dużo siły, żeby dała radę zdrowo i trwale schudnąć.

 377. Dobry Jezu, błagam pomóż mojemu synowi, żeby nie stracił pracy. Boże, Ty wszystko możesz, dzięki Tobie syn dostał wymarzoną pracę, proszę ochroń go i wyprowadż z tej trudnej sytuacji w jakiej jest. Proszę o modlitwę w intencji pomocy mojemu synowi, Panie zlituj się. Bóg zapłać

 378. Proszę Matko Najświętsza o uproszenie łaski uzdrowienia duszy i ciała dla Kasi i Michała.

 379. Za wstawiennictwem Św.Izydora proszę Boga Ojca wszechmogącego o upragniony dom, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny oraz w pracy.

 380. Dziekuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie. W pracy znów nie nadążam. Z Bożą pomocą udało mi się przejść kontrolę. Teraz znów nowe dla mnie dokumenty i nie wiem co zrobić. Bardzo proszę o modlitwę. Bardzo też podupadłam na zdrowiu ze stresu.

 381. Panie Boże proszę Cię o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie, pomoc w przezwyciężeniu trudności oraz przebaczenie i chęć porozumienia sie. Boże spraw, aby mąż mógł odnaleźć ukojenie w Twych ramionach.

 382. Żeby Jezus był pierwszy. O słuchanie Jezusa i pójście za nim. O wyjście z nadmiernej troski i perfekcjonizmu i widzenie rzeczy i bliżnich takimi jakimi są. Także za odbudowę psychiczną i społeczną, żebym lepiej funkcjonowała w życiu społecznym. Także o udaną operację oczu dla babci i łaski dla niej potrzebne.

 383. Uzdrów Boże sytuacje w mojej rodzinie. Pomóż mojemu mężowi i mi się odchudzić i cieszyć życiem.

 384. Proszę Cie i Boże zgładź te bakterie i oświeć tych rodziców ze tez nie mogą przerzucać odpowiedzialności bo prawda jest niewiadoma.

 385. O zdrowie dla Mamy i Miłosierdzie dla Siebie, Izabeli naszych Bliskich i znajomych ……… o uwolnienie Krysi od choroby uzależnienia ……

 386. Pomóż mi Boże w awansie zawodowym bym znalazła sile do ukończenia tego awansu.

 387. Proszę Cie Wielki Boże przez krew i zmartwychwstanie Twoje o Laskę błogosławieństwa.
  pomóż mi w Przedszkolach i żłobkach i sprawach wiadomych Tobie z nimi związanymi. T.j z sanepidem, odbiorami, proszę Cię Boże, proszę błagam Cie o dobre zdrowie dla dzieci które chodzą do naszych przedszkoli i żłobków błogosław i chroń od złego nas z mężem,błogosław dzieciom, paniom i rodzicom, dzieci w naszych placówkach.

  Pomóż mi Boże w sprawie wiadomej Tobie. Twoja czcicielka.Dziękuje Ci Wielki Boże za Wszystko za dobrego męża za wspaniałych rodziców i wspaniałe dzieci.kocham ci Boże………..

 388. Proszę o rozwiązanie problemów mojego podopiecznego – uchodźcy, który szuka dla siebie domu i od którego odwrócił się cały świat. Proszę też o to, by nasze społeczeństwo dostrzegło cierpienia uciekinierów wojennych, by otworzyło się na potrzeby prześladowanych w przeróżnych częściach świata.

 389. Proszę o modlitwę za Marka, o łaskę wiary i nawrócenia i za uzdrowienie naszego małżeństwa.

 390. Prosze o modlitwe za mnie. Czuje sie samotna i odrzucona przez kogos kto jest bardzo wazny dla mnie. Jest mi ciezko tak zyc.

 391. Proszę o modlitwę w intencji moich ciężko chorych rodziców chrzestnych – o zatrzymanie choroby i uzdrowienie dla cioci, o przywrócenie zdrowia wujka.

 392. Proszę o modlitwę w mojej intencji o szczęśliwy wyjazd, znalezienie pracy i bezpieczny pobyt i powrót do domu.

 393. Proszę o modlitwę o uwolnienie od natrętnych myśli

 394. Proszę o pracę dla mojego męża i aby Beatka szczęśliwie wyszła za mąż

 395. Proszę o modlitwę za moją pracę, abym dostał umowę na stałe, jak również o nabycie nowego samochodu, tak bardzo potrzebnego do egzystencji..

 396. Proszę o szczęśliwą operację ręki mojego brata Marka

 397. Prosze o modlitwe o nawrocenie Wiktora, Natalji, Romualda, o pragnienie szczerej spowiedzi dla nich. Bog zaplac.

 398. Proszę o spokój duchowy, o zlikwidowanie lęku i strachu związanego z losem moich dzieci , mojego męża i moim.

 399. Bóg zapłać za modlitwę. Pan uratował naszą rodzinę. Mąż wrócił po 6 latach separacji. Relacje z synem również bardzo się poprawiły. Chwała Bogu!

 400. Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, o jego ponowne otwarcie na nasz związek oraz dalszą realizację przysięgi małżeńskiej.

 401. Panie Jezu prosimy zajmij się wszystkim co jest trudne w naszym życiu i przyjdź nam z pomocą..

 402. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża , żebyśmy sobie poradzili w trudnych sytuacjach związanych z opieką nad moją mamą , która ma demencję. Żeby Pan Bóg nam we wszystkim pomagał , bo już brakuje nam sił.

 403. Proszę o modlitwę za moją córkę Anię, żeby jej praca została nagrodzona dobrze napisaną maturą i dostaniem się na wymarzone studia medyczne.

 404. Proszę o modlitwę za mojego syna , żeby ułożył sobie szczęśliwe życie rodzinne, miał pracę , wyszedł z nałogów i długów.

 405. W intencji mojego ojca o zdrowie i poukładanie się jego życiowych spraw.

 406. Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia kłopotów finansowych i możliwości zrealizowania planów dotyczących zakupu domu.

 407. Proszę o modlitwę w intencji Bożeny – o pomyślne rozwiązanie kłopotów rodzinnych.

 408. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, żebyśmy mogli na codzień być razem.

 409. Prosze o pomoc w wyjsciu z dlugow. Prosze o uzdrowienie z fibromialgi. Natalia

 410. Proszę, naucz mnie Panie podążać Twoją drogą, pomóż odrzucić lęki, umocnij wiarę.

 411. Prosimy o łaskę rodzicielstwa abyśmy mogli zostać rodzicami

 412. O łaskę wyzdrowienia z choroby nowotworowej dla Małgorzaty o potrzebne łaski i siły dla niej i jej najbliższych.

 413. W intencji rozwiązania problemów z mieszkaniem dla moich rodziców.

 414. Proszę o uzdrowienie moich oczu, miłość w moim życiu i opiekę nad całą rodziną.

 415. Proszę o zbawienie dla mojej mamy oraz o opiekę i łaskę nawrócenia dla taty i męża. Proszę o opiekę nad moimi synami chrzestnymi, łaskę wiary dla nich. Boże proszę Cię o to, abym przeżyła życie całkowicie zgodnie z Twoją wolą.

 416. O łaskę wiary dla Tomasza, o dobre małżeństwo Anny i Tomasza, o miłość i zdrowie dla naszych rodzin

 417. Proszę o Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny

 418. O moją relację z Bogiem, o dobrego męża, z którym będę mogła realizować swoje powołanie, o pomoc w sytuacji finansowej i o wiarę, zdrowie i błogosławieństwo dla mamy, babci, brata i wszystkich bliskich

 419. O to żeby Żywy Bóg, Pan, Stwórca, prowadził mnie swoimi ścieżkami, mnie i moje dzieci i bliskich, jak i innych ludzi, o to żebysmy razem byli i tworzyli Królestwo Boskie. Amen.

 420. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia własnego powołania i odnalezienia właściwej drogi życia, którą powinnam kroczyć, a co za tym idzie zmianę życia dotychczasowego.

 421. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny – byśmy potrafili żyć w zgodzie, wzajemnym szacunku i miłości.

 422. Proszę o uwolnienie mojego syna z nałogu. Szczęśliwe rozwiązanie spraw uczuciowych mojej córki. Mądrych nauczycieli na drodze moich dzieci i opiekę Maryi oraz wsparcie Ducha Świętego.

 423. O pracę i zdrowie dla mojego brata, aby wreszcie w życiu przestał mieć pod górkę. O łaski dla jego dzieci.

 424. O wyprowadzenie rodziny z długów, stabilizacje finansową, o zerwanie wiezòw przeszłości, wyzbyciesie zniewolen

 425. O łaski potrzebne dla Marcina, Leszka, Dawida i Marianny oraz ich rodzin. Bóg zapłać!

 426. Proszę o modlitwę o pokój w sercu, o to, żebym umiał bardziej zaufać Bogu, o dobre wypełnienie postanowień wielkopostnych i o to, żeby dobrze się ułożyło ze staraniem się o pracę. Bóg zapłać i również modlę się w intencjach Wspólnoty

 427. Proszę o łaskę wiary, o opiekę nad moją rodziną, o zbawienie moich zmarłych Rodziców i o to, abym przestała się bać.

 428. Prosze o to, aby moj syn znalazl upragniona prace, ktora mu da stabilizacje w zyciu. Prosze tez o zdrowie dla calej mojej rodziny. Bog zaplac, Jezu ufam Tobie!

 429. O pokój serca w strapieniu po trudnym rozstaniu, odnalezienie swojego powołania, o zrozumienie i pokój między mną a byłym chłopakiem oraz jego nowa partnerką

 430. Boże Ojcze błogosław rodzinie Jana, Kazimierza,Piotra i Aleksandra. Matko Boża, módl się za nimi.

 431. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Gabrieli, niech Duch Św.ją prowadzi. Dziękuję.

 432. Gorąco proszę o modlitwę w intencji umiejętności mądrego poradzenia sobie z niedobrymi, szkodliwymi uczuciami, siłę i spokojne zmierzanie do celu bez względu na zewnętrzne i wewnętrzne przeciwności. Bóg zapłać!

 433. Szczęść Boże! Bardzo proszę o łaskę wiary dla mojego męża i córek, o otrzymanie promocji do kolejnej klasy dla młodszej córki, oraz o poprawę niezwykle trudnej sytuacji finansowej naszej rodziny.

 434. Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o nawrócenie córki Dominiki i jej męża Roberta. Ich małżeństwo 4 lata temu się rozpadło z winy córki, która odeszła do innego mężczyzny. Robert związał się z żoną tego mężczyzny i mają już wspólne dziecko. Dominika i Robert mają córeczkę – Maję, która jest także moją troską, bo wychowanie katolickie, jakie obiecywali Bogu w dniu jej chrzcin, jest takie „od czasu do czasu”.

 435. zebym przestala sie bac.zebym zyla ewangelia i byla szczesliwa szczesciem od Ducha Swietego zeby jak najwiecej osob wlaczylo sie w akcje pomocy emeryto i rencistom i w akcje pomoc dla Lwowiakow .prosze za umierajacych i za dusze czysscowe i dziękuję za wszystkie laski

 436. Bardzo proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny,a w szczególności dla 3 ki moich dzieci i mamy.Prosze o uwolnienie od przesadnej chęci gromadzenia dóbr materialnych,o właściwą hierarchię wartości,o pokorę dla mnie i męża oraz moich dzieci.Prosze w intencji ważnego egzaminu mojej siostry.O uzdrowienie relacji małżeńskich dla Kamili i Michała.O zdrowie i nawrócenie dla Justyny.

 437. Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za mnie i moją córeczkę. Proszę o Światło jak mam dalej opracowywać dokumenty, proszę też o modlitwę za zdrowie moje i mojej córeczki. Jesteśmy ostatnio z bardzo złej formie.

 438. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Ani.. oby miała siłę walczyć z chorobą, a nasza rodzina umiała ja wspierać.

 439. Proszę w intencji Mai o nawrócenie i łaskę dobrej spowiedzi świętej dla niej.

 440. Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za mojego męża – o łaskę wiary i wszystkie inne, których potrzebuje. Bóg zapłać!

 441. Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji naprawy relacji mojego dobrego męża z jego córką aby zło zasiane w jej sercu zostało zastąpione ziarnem miłości dobroci zrozumienia i pokory i proszę o jego zdrowie Bóg zapłać

 442. Szczesc Boże
  Bardzo prosze o modlitwe w imieniu chorej Joli, o siłę do walki z choroba i łaske zdrowia dla niej i Jej rodziny. Niech Matka Boża chroni Jole i Jej bliskich od wszelkiego zła , zwłaszcza od złych ludzi i uprosi u swojego syna opiekę i potrzebne łaski. Amen

 443. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji nowopowstającej szkoły , o światło Ducha Świętego dla osób rozeznających, za dzieci, ich rodziców, za personel. Bóg zapłać!

 444. Syn idzie na rozmowę kwalifikacyjną. Proszę o modlitwę by dostał pracę.

 445. Szczesc BOze. Prosze o modlitwe za wszyskie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe za uzdrowienie Polskiego KOsciola.Bog zaplac

 446. w intencji Justyny, córki mojej koleżanki o szybki powrót do zdrowia.

 447. w intencji Krystiana, aby odkrył i zrozumiał swoją wartość, dostrzegł w sobie Światło i Prawdę, odrzucił wszelki strach który paraliżuje go przed koniecznymi zmianami w życiu, aby zaufał Miłości.

 448. Błagam o modlitwę w intencji poprawy relacji z mamą, którą się opiekuję. Mama jest bardzo chora, ale jednocześnie nie pozwala mi spokojnie żyć, jestem jej ofiarą. Ciężko mi bardzo, a chciałabym móc cieszyć się synem, jego sukcesami. Mama zabiera mi całą radość i energię. Bóg zapłać za modlitę

 449. Proszę o modlitwę za utopionego Bogdana, zamordowanego Jego Ojca oraz za zmarłą niedawno ze zgryzoty Matkę Bogdana ! Pokój Ich Duszom !

 450. Boże, zrób coś z moją marnością, daj siły, wskaż drogę i sens.

 451. Joanna Proszę o zdrowie dla mojej mamy Danieli oraz o wymarzoną prace.BÓG ZAPŁAC

 452. Joanna Proszę o zdrowie dla mojej mamy Danieli oraz o wymarzona pracę.Za to co wymieniłam modlę się każdego dnia ,przy każdej wolnej chwili.bóg zapłać

 453. Proszę o światło Ducha Świętego w rozeznaniu drogi powołania oraz powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego.

 454. Prośba o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Magdaleny, Ryszarda i Karola. Serdeczne Bóg zapłać.

 455. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy błogosław, udziel zdrowia, odpuść grzechy Nataszy, Michałowi,Irenie, Sandrze, Amelii,Rozalii Martynie i Janowi.

 456. Prosimy o modlitwę za Małgorzatę, by mimo piętrzących się trudności różnego rodzaju, ukończyła szkołę w terminie.

 457. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania trudnej sytuacji – i o poprawę zdrowia. Dziękuję gorąco!

 458. Panie Jezu w Twoje Imię proszę pomóż nam w pracy, przebacz grzechy, udziel zdrowia i błogosław naszej rodzinie.

 459. Prosze o modlitwe o pozytywne wyniki badan u specjalisty w piatek.

 460. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o zdrowie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

 461. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy, o brak powikłań cukrzycy, o zdrowe nogi, Bóg zapłać

 462. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę, aby kolega z pracy – Damian, obdarzył mnie uczuciem – wydaje mi się, że to już się stało, ale nieśmiałość zatrzymała nas w miejscu. Dlatego proszę o odwagę i pomoc dla nas.

 463. Dziękuję za życie, za Rodzinę, za każdą chwilę naszego życia, niech zdrowe naturalne odżywianie daje pełnie zdrowia abyśmy żyli długo i szczęśliwie, Amen

 464. Proszę o odwagę dla Jana, Panie Boże, Ty znasz moje serce i moje pragnienie ale rozwiąż naszą sytuację zgodnie ze swoją wolą.

 465. Proszę o modlitwę za całą naszą rodzinę, przyjaciół, znajomych ….. Bóg zapłać

 466. Proszę o modlitwę dla Henryka który jest przed bardzo trudną operacją ……. Bóg zapłać

 467. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie moje i mojej rodziny.

 468. Bardzo proszę o modlitwę o pomyślne uporządkowanie i zamknięcie spraw, które mnie męczą. Dziękuję!

 469. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę, aby kolega z pracy – Damian, obdarzył mnie uczuciem – wydaje mi się, że to już się stało, ale nieśmiałość zatrzymała nas w miejscu. Dlatego proszę o odwagę i pomoc dla nas.

 470. Proszę o modlitwę, by wszystko się dobrze ułożyło z mieszkaniem, które szukam i potrzebuję. Jak również o wsparcie w pracy, bym umiała też sobie w niej radzić z różnymi ludźmi.

 471. Panie Boże, proszę o dar potomstwa. Już 16 lat czekamy z mężem na dziecko.

 472. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku, abyśmy w tym roku wzięli ślub kościelny.

 473. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Pana Boga dla Piotra. Św. Charbelu módl się za nim.

 474. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa błogosław nam we wszystkim i udziel zdrowia.

 475. Panie Boże , miej w opiece moją rodzinę . Abyśmy mogli wyjsć z ciężej sytuacji materialnej …O zdrowie dla meża .ktory jest po operacji na serce …

 476. Proszę o modlitwę w intencji syna, aby Bóg Wszechmogący i Miłosierny otoczył go swoją opieką by skończył studia

 477. Prosze o chrzest dla mojego malego wnuczka i aby rodice jego zrozumieli dlaczego to jest wazne. Prosze o pojednanie dawnymi przyjaciolmi.

 478. Bardzo dziekuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie. Mam nowe obowiązki i jestem strasznie zmęczona i zestresowana. Mylę się. Nie mam w pracy życzliwej osoby. Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym dała radę.

 479. Wczoraj Renia doznała wylewu do mózgu.Ma 42 lata.Jest w śpiączce….Proszę Boże nie zabieraj mi Jej, Boże NIE zabieraj Jej!!!

 480. Błagamy o modlitwę za naszego syna, by wrócił na drogę wiary w Boga oraz uwolnienie go od zgubnych nałogów, w tym od gier komputerowych.

 481. Bardzo proszę o modlitwe w nastepujacej intencji:
  Boże z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal ( sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!

  Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej [ a dokładniej lokal był mamy{teściowej}, ale Kasia chciała w tym miejscu i musiała dostać] pozbawiając ich części dochodów a mnie pracy( szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe,) ( byli ze mnie zadowoleni) praca była wśród kwiatów a ja ” kocham kwiaty ” teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić . Oprócz tego towar ma prawie taki sam jak Oni (podszywa się pod nich ). Jak Kasia mogła świadomie pozbawić mnie pracy i mieć teraz z tego satysfakcje.
  Bardzo mnie boli ta sytuacja, Zachowanie , czyn Kasi.

 482. Prosimy o modlitwę za Małgorzatę: o jej uzdrowienie moralne, o ukończenie przez nią szkoły w terminie, o dojrzałość i dobre przygotowanie się do roli matki oraz o prawidłowy przebieg ciąży.

 483. Pokój Wieczny dla Mariusza
  Dar Potomstwa dla Kingi i Mirka
  Zgodę dla Lukasza i Dawida o Pojednanie

 484. Proszę Boga i wszystkich którzy potrafią się modlić o wsparcie dla całej mojej rodziny w chorobie Ani.Potrzebujemy siły,spokoju i wzajemnego wsparcia- pomódlcie się za nas.

 485. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia zdrowia mojej mamy i mojego, o siły do opieki nad mamą, o szczęście dla syna, o godziwe warunki życia dla mnie. Bóg zapłać

 486. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrze przeżytego Wielkiego Postu – mimo nie najlepszego początku.
  Dziękuję!

 487. Prosze o modlitwe w intencji zdrowia mojej mamy .Ktorys za nas cierpial rany Jezu Chryste zmiluj sie nad nami .

 488. O błogosławieństwo i dobre decyzje przy budowie domu oraz o zdrowie dla męża.

 489. Proszę o zgodę w rodzinie, błogosławieństwo w małżeństwie i łaskę dobrego rodzicielstwa.

 490. Proszę o modliwtę w intencji znalezienia pracy przez mojego brata

 491. Z całego serca proszę o modlitwę… Marzec będzie dla mnie wyjątkowo trudnym i stresującym miesiącem… Oby wszystko się udało… Za wszystkie zesłane łaski serdeczne Bóg zapłać.

 492. Bardzo proszę miłosiernego Jezusa i jego ukochaną mateczkę Maryję o uzdrowienie, pomoc w nauce i rozwiązanie wszystkich problemów w szkole dla mojego syna Filipa.

 493. Panie Jezu Chryste, proszę o opiekę nad moimi córkami Dominiką i Marią oraz o szczęśliwy powrót do domu.

 494. prosze o pokoj serca i radosc zycia i umiejetnosci pedagogiczne no i przede wszystkim pokore i Milosc i za wszystkich ,ktorzy mnie irytuja od Papieza Franciszka poczawszy na moim Mezu skonczywszy Malgosia lat 53 Jezu Ty sam mnie bron i zebym znalazla odpoczynek w Twoim Sercu

 495. Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Piotra i Moniki oraz ich dzieci.

 496. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mamy i mojego i o siły dla mnie do opieki nad mamą. O uzdrowienie naszych relacji proszę, żeby mama nie nastawiała mojego syna przeciwko mnie. O pomyślność w życiu dla syna proszę i żebym zawsze miała na chleb i nie była niczyim ciężarem. Dziękuję całym sercem za pracę dla syna i życie mojej mamy.

 497. Proszę o pomoc mojemu mężowi. żeby nie stracił pracy, żeby wszystko w pracy ułożyło się.

 498. Proszę o rozwiązanie problemów z naszym mieszkaniem. Jeśli będzie konieczność wykupu- abyśmy nie musieli brać kredytu. A może Bóg ma inne rozwiązanie naszej sytuacji? Jeśli taka wola Boga to prosimy o większe mieszkanie. I o znak czy mamy powiększyć rodzinę o trzecie dziecko.Proszę też o zmianę stanowiska męża w pracy,tak jak mu się marzy – jeśli taka wola Boga.

 499. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego taty, który walczy z chorobą nowotworową, a teraz także z infekcją od 4-5 tygodni. Stwierdzono płyn w opłucnej. Proszę o modlitwę o to, by guz okazał się operacyjny oraz by wyszedł z choroby.

 500. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w pewnej intencji. Proszę o modliwę za Jacka o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo

 501. Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji – dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, ja proszę o to, co dla mnie po ludzku niemożliwe …

 502. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Zygmunta i mojej całej rodziny.Dziękuję

 503. Prosimy Boże o błogosławieństwo, zdrowie i opiekę od zła dla całej rodziny.

 504. Proszę Was o modlitwę za zdrowie mojej koleżanki z pracy Marzeny, która ma w środę operację. Bardzo się boi.

 505. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla brata Kazimierza, o mocną wiarę dla mnie i całej rodziny. Dziękuję Bogu za odmianę którą przeszedł mój mąż, a siostrom i wszystkim za modlitwy w tej intencji.

 506. do Opatrzności Bożej i Matki Boskiej o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny R. oraz o właściwego partnera na życie dla Marty. Serdeczne Bóg zapłać…

 507. Z calego serca prosze o szturm do Nieba bram, prosze wspomoc moje modlitwy abym otrzymala prace o ktorej juz rozmawialam w sobote, serdeczne Bog zaplac.Malgorzata

 508. Panie Jezu za wszystko dziękujemy i prosimy o zdrowie i obfite błogosławieństwo.

 509. Proszę o modlitwę za moja koleżanke chorującą na SM, aby Dobry Bóg ulżył jej w chorobie, aby mogła byc jak najdłużej samodzielna

 510. Proszę o modlitwę za lekarzy żeby rozeznali moją chorobę. W czwartek mam badania.

 511. za zmarłych . o moje nawrócenie i o MILOSC do ludzi ,mężą córki siostry brata i wspobraci ze wspolnot ,do ktorych nalezę ,za ludzi z osrodka w ktorym pracuję

 512. Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja i Basi o dary Ducha Świętego, znalezienie pracy i odnalezienie swojego powołania.

 513. Boże Najdroższy, Królu chwały, proszę Cię w sprawie dla mnie najważniejszej, Tobie wiadomej, a także o światło Ducha Świętego podczas pisania i pozytywne zakończenie (obronę) pracy w przewidzianym terminie. Miej w opiece moich najbliższych, daj im Swą łaskę we wszystkim, czego potrzebują. Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu.

 514. O Panie wielki i potężny! Natchnij mnie dokąd się udać aby lekarze rozpoznali moją chorobę i pomogli mi z nią żyć. Proszę Cie Duchu Św. natchnij moich lekarzy.
  Proszę Cię Panie również o wybór drogi życiowej dla mojej córki, uleczenie ran serca mojej córki i cud miłości.
  Proszę Cię również o pogodę ducha dla mojej Mamy, cierpliwość w cierpieniu i łaskę szczęśliwej śmierci.

 515. Proszę o nawrócenie dla męża który nie potrafi i nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje życie. Jego rodzina niszczy nasze małżeństwo. Nie wiem co robić. Bardzo proszę o modlitwę.

 516. Dziekuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o siłę i mądrość jak uporządkować dokumenty. Jest ich bardzo dużo i nie mamy sił a musze wszystko zrobić. Bardzo proszę o Światło i siły żebym dała radę.

 517. Proszę o cud miłości, żebym się komuś spodobała, aby ktoś mnie pokochał. Od zawsze jestem sama. Mam 29 lat. Chciałabym wyjść za mąż.
  Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę, aby kolega z pracy – Damian, obdarzył mnie uczuciem i miał odwagę mi o tym powiedzieć. Obydwoje jesteśmy sami.

 518. Proszę za moją siostrę aby Pan Bóg poukładał jej życie i udzielał jej wszelkich potrzebnych łask.

 519. dziękuję Ci Jezu za kazde dobro jakie otrzymuje z Twoich rąk ,przepraszam za moje grzechy .Proszę za Malgosie – o zdrowie dla niej i dobra prace .za moja rodzinę za uczestników grupy wsparcia i ich bliskich za moje miejsce pracy , za koleżenstwo ze zwiazku Solidarność , za polityków i urzędników o to zeby pamietali ze władza to służba szczegolnie słabym i biednym .za umierających -o łaskę pojednania z Tobą .za dusze w czysccu cierpiące Jezu bądż Wola Twoja

 520. Proszę o pomoc dla mojej siostry , o znalezienie dobrej pracy i Bożą opiekę nad nią, aby wiedziała co jest słuszne i znalazła swoje miejsce w życiu.

 521. Prosze o modlitwę za mojego syna aby porzucił homoseksualizm i wrócił do Boga

 522. Proszę Boże o zdrowie, błogosławieństwo i szczęśliwą podróż dla całej rodziny.

 523. Z prośbą o udaną operację, zdrowie i Łaski Boże dla Pana Witolda

 524. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy, o zdrowie i siłę dla mnie do opieki nad mamą, o dobre moje wyniki badań, o pomyślność w życiu i w pracy mojego syna i o szybką spłatę długu przez syna, Bóg zapłać

 525. Proszę o nawrócenie dla brata, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje życie i jest ciężarem dla rodziców.

 526. Szczęść Boże. Ogromnie proszę o modlitwę w mojej intencji: jeśli taka wola Boża, abym wyzdrowiała, znalazła cel mojego życia, pracę i mieszkanie. Bardzo dziękuję.

 527. Prosze o Boze Blogoslawienstwo dla meza na czas podrozy i dla naszych dzieci i dla mnie, na czas jego nieobecnosci. Prosze rowniez o Boze Blogoslawienstwo dla moich rodzicow i tesciow.

 528. Proszę o nawrócenie Mojego Męża.
  Boże, rozpal jego serce Miłością.

 529. Dziękując za otrzymane łaski bardzo proszę o modlitwę za mamę i panią Irenę. o zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich.

 530. Bardzo proszę Ciebie Matko i Ojcze Nasz o opiekę i wsparcie w czasie ciąży naszej córki Oli. Niech ten czas będzie dla niej okresem radosnego oczekiwania na zdrowe rozwiązanie i szczęśliwe narodziny naszego wnuka Kubusia
  Wanda i Andrzej

 531. Z całego serca dziękujemy Ci Boże i Matko nasza Najświętsza za poprawę zdrowia naszej Mamy. Prosimy o dalszą opiekę i siłę oraz wiarę w walce z ciężką chorobą.
  Iwonka, Wanda i Ewa

 532. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mamy, syna i mojego. O pomyślne wyniki badań dla mnie, żebym była zdrowa i silna, by opiekować się mamą. O powodzenie dla syna proszę, Bóg zapłać

 533. Proszę o modlitwę w intencji szybkiego i skutecznego uporania się ze skutkami pożaru, który dotknął moich znajomych. Niech dobry Bóg zawsze ma ich w swojej opiece.

 534. Boże, pomóż. Proszę Cię bardzo w tych trudnych chwilach. Daj mi iskierkę nadziei, że to wszystko poprowadzi mnie do dobrego. Proszę Cię o dobrego męża i spokojną pracę. Dziękuję Ci za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję. Przepraszam Cię Boże.

 535. Proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla mojego małżeństwa. Dziękuję, niech Pan Bóg Was błogosławi.

 536. Boże proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej córki KINGI ABY w końcu przestały ja męczyć ataki padaczkowe

 537. Proszę o modlitwę o mądrość, uważność i intuicję, żeby potrafić odczytywać i właściwie reagować na potrzeby Człowieka, który znalazł się w trudnej sytuacji, a dla którego bardzo chciałabym coś zrobić.

  Dziękuję!

 538. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do Polski – o siłę, o mądrość, bym dobrze podjęła tę decyzję, o znalezienie pracy i mieszkania w Polsce.

 539. Proszę o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego, aby Bóg dopomógł w tej relacji i aby to wszystko jakoś poukładał

 540. Boże, proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego syna Krzysia, który od roku ciężko choruje. Daj mu siłę, nadzieję, spokój. Wzmocnij całą naszą rodzinę, abyśmy potrafili z nim razem przez to przejść. Oddal od nas lęki i obdarz nas wiarą i mocą.

 541. Proszę o uzdrowienie mojej relacji z Markiem i akceptacji jej ze strony rodziny.

 542. Kochany Boze daj mi sile i moc madrosc prosze Cie pomoz mi w projektach chron przed zlymi ludzmi wspieraj. Pomoz mi w sprawie o kredyt bysmy wygrali w sadzie zwrot nieslusznie naliczonych przez uks pieniedzy .oswiedz naszego Sedziego co bedzie prowadzil sprawe ze pieniedzy unijnych sie nieopodatkowywuje bo sa zwolnione z opodatkowania i sluza jako pomoc benyficjetom. bron mnie przed ulomnosciami Polskiego prawa i nieuczciwymi urzednikami co zle interpretuja prawo zwolnienia.

 543. Kochany Boze pomoz mi przejsc kontrole odbiory i pomoz mi w sprawach wiadomych Tobie bez Ciebie i Twojego blogoslawienstwa jestem niczym. Pomoz sprzedac nam samochod poblogoslaw w sprawach dla nas waznych. Pomoz moim dzieciom corce synowi odnalesc sie w zyciu i w milosci .

 544. Boże Ojcze, proszę o Łaskę nawrócenia, dary Ducha Świętego dla moich córek Dominiki i Marii.

 545. Boże proszę Cię z całego serca o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej córeczki Martynki dla męża Krzyśka i dla mnie Kaśki oraz dla reszty naszej rodziny: taty Kazika i jego żony, siostry Oli i jej rodziny, brata Mariusza i jego rodzinki , teściów Janki i Stanisława.

 546. Nie wiem o co bardziej prosić – wiarę, zdrowie, może wyjście z depresji – a może po prostu o poczucie bycia kochaną… i to by wystarczyło. Dziękuję.

 547. Proszę o łaskę jak najlepszego wykonywania pracy, którą mam i zrozumienie ze strony szefa i współpracowników. Oddaję Ci Panie moją powolność w pracy i proszę abym nie obwiniała siebie o efekty działania leków oraz o moje naturalne predyspozycje, na które nie mam wpływu.

 548. Boże, najlepszy Ojcze! Proszę o łaskę uzdrowienia dla Sary oraz siły dla jej taty Sylwka.

 549. Boże prosimy Cię o łagodne, spokojne i bezbolesne odejście naszej ukochanej,najwspanialszej Mamuni. Niech Bóg miłosierny otoczy ją swoją miłującą opieką.

 550. Proszę o modlitwę o prowadzenie i pomoc ze znalezieniem nowego mieszkania.

 551. Bardzo proszę cię Dobry Boże o to by mój syn Tomasz odnalazł wiarę w Ciebie. By poczuł Twoją łaskę w swoim sercu, O to prosi Cię strapiona matka.

 552. Prosimy Boże Ojcze o zdrowie, błogosławieństwo i ochronę od zła dla całej naszej rodziny.

 553. Prosimy o modlitwę za naszą córkę Małgorzatę, aby zaprzestała niemoralnego prowadzenia się i odnalazła drogę do Boga.

 554. Proszę o cud miłości, żebym się komuś spodobała, aby ktoś mnie pokochał. Od zawsze jestem sama. Mam 29 lat. Chciałabym wyjść za mąż.
  Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę, aby kolega z pracy – Damian, obdarzył mnie uczuciem i miał odwagę mi o tym powiedzieć. Obydwoje jesteśmy sami.

 555. Proszę o modlitwę za Olę, o odnalezienie swojej drogi życiowej i dobrego, opiekuczego męża, aby doświadczyła poczucia bezpieczeństwa i miłości.

 556. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o szczęśliwą podróż i pobyt za granicą dla dzieci oraz o mądrość i wiarę dla nich.

 557. Dobry Boże, proszę o uzdrowienie mojej mamy i moje.o siły dla mamy i pozbawienie jej lęku i depresji. O poprawę naszych trudnych relacji proszę i opiekę Bożą nad nami i moim synem, Bóg zapłać Dobry Księże Jacku i Droga Siostro Małgorzato za modlitwę w moich intencjach.

 558. Bożenna
  Dobry Boże
  proszę o uratowanie wzroku mojego wnuka Wojtusia,o opiekę nad wnuczką Lenką,o zdrowie dla moich synów Rafała i Jacka,o zdrowie dla mojego męża i dla mnie,proszę o pomoc w naprawie relacji rodzinnych

 559. Boże! Przyciągnij do siebie mojego Michała, mocno trzymaj i nie puszczaj Zbyszka, przytul Darka, nie opuszczaj Malwiny. Będzie tak jak Ty chcesz – Jezu ufam Tobie!

 560. Proszę o pomoc w zdaniu egzaminów w najbliższej sesji oraz potrzebne łaski mojemu mężowi

 561. Dobry Boze prosze Cie o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla znajomej . Prosze o potrzebne laski dla calej rodziny o swiatlo Ducha Sw. Swiety Peregrynie wielki cudotworco modl sie za nami

 562. Prosze o modlitwę za mnie, za trójke moich dzieci, boję sie ze strace prace.

 563. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy i o siły dla mnie do opieki nad nią. O pomyślność w życiu i w pracy dla mojego syna Pawła i Anety i bezpieczeństwo finansowe dla mnie. Żebym miała zawsze na chleb i nie była dla nikogo ciężarem, Bóg zapłać za modlitwę

 564. Proszę Drogie Siostry o modlitwę w intencji zdrowia mamy, żeby tak nie cierpiała, żeby jej siły wróciły i słuch, żeby nie dokuczały bóle reumatologiczne, Bóg zapłać

 565. O pomyślność leczenia,od którego zależy pielgrzymka do Ziemi Swietej.Bog zaplać

 566. Za mojego męża o skruszenie serca oraz za dzieci, aby nigdy nie odeszły od Boga.

 567. O dobrego Meza, w intencji nowenny do Matki Bozej,Dzis 3 dzien.Jezu ufam Tobie!

 568. o o szczęśliwy przebieg operacji i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojego taty Józefa

 569. o odnalezienie sensu i radości życia przez moja mamę po śmierci taty

 570. O zdrowie dla ciezko chorej Sylwii.
  Abym miala sile zyc w prawdzie i spokoju, zrozumiala cel, sens zycia, wg zamyslu Boga, nie mojego.

 571. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy i mojego, bo brakuje mi już sił do opieki nad mamą. Syn pracuje daleko, jestem sama. Proszę o modlitwę w intencji pomyślności w życiu i w pracy dla syna i Anety i o bezpieczeństwo finansowe dla mnie. Żeby mi nigdy nie zabrakło chleba i żebym nie była dla nikogo ciężarem, Bóg zapłać

 572. Proszę o modlitwę w intencji opieki nad Anną i Aleksandrem, o zdrowie i opiekę Bożą.

 573. Proszę o cud miłości, żebym się komuś spodobała, aby ktoś mnie pokochał. Od zawsze jestem sama. Mam 28 lat. Chciałabym wyjść za mąż.
  Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę, aby kolega z pracy – Damian, obdarzył mnie uczuciem i miał odwagę mi o tym powiedzieć. Obydwoje jesteśmy sami.

 574. Proszę o modlitwę w sprawie znalezienia przeze mnie dobrej pracy.

 575. O uzdrowienie z choroby, z którą nie poradzili sobie lekarze (nie mam nawet postawionej diagnozy). Bóg zapłać
  Marzena

 576. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy i mojego, żebym miała siłę do opieki nad chorą mamą, i o pomyślność w życiu i w pracy dla mojego syna. O bezpieczeństwo finansowe dla mnie proszę, żebym nie była dla nikogo ciężarem. Bóg zapłać

 577. O łaskę zdrowia dla trójki moich dzieci oraz reszty rodziny. O cierpliwość i pokorę, wzajemny szacunek dla mnie i męża.O łaskę przebaczenia i pokory dla mego tata. O cierpliwość i zdrowie dla mamy. O łaskę nawrócenia i pokory oraz przebaczenia dla teściów. O pomyślność i łaskę zdrowia dla obu sióstr i ich rodzin. Bóg zapłać!

 578. O łaskę zdrowia dla trójki moich dzieci oraz reszty rodziny. O cierpliwość i pokorę, wzajemny szacunek dla mnie i męża.O łaskę przebaczenia i pokory oraz trzeźwość dla mego tata. O cierpliwość, zdrowie i wewnętrzny spokój dla mamy. O łaskę nawrócenia, pokory oraz przebaczenia dla teściów. O pomyślność i łaskę zdrowia dla obu sióstr i ich rodzin.O babcię Anię, aby nie czuła się samotna. Bóg zapłać!

 579. O łaskę zdrowia dla trójki moich dzieci oraz reszty rodziny. O cierpliwość i pokorę dla mnie i męża.O łaskę przebaczenia i pokory oraz o trzeźwość dla tata. O łaskę cierpliwości i zdrowia dla mamy.O nawrócenie i łaskę przebaczenia dla teściów.O pomyślność i zdrowie dla sióstr i ich rodzin.

 580. Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego poczęcia dziecka w małżeństwie mojej córki Agnieszki i zięcia Marcina.

 581. W intencji błagalno dziekczynnej, za wszystkie łaski i cierpienia jakie Pan zsyla na mnie i moje małżeństwo, prosząc o dary Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo dla mojego małżeństwa, o dar prawdy i pojednania dla mojego męża, o uzdrowienie mojego małżeństwa aby zły duch w końcu opuścił, byśmy znów mogli stać się jednością jaka Bóg złączyl przed ołtarzem, Bóg zapłać

 582. Ewa
  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla całej mojej rodziny, a także o spokój i mniej stresowych sytuacji dla mnie.

 583. Bardzo proszę o modlitwę o rozpęd w nowym roku życia – i jak najlepsze, owocne dla obu stron relacje z ludźmi.

 584. Święty Antoni wypraszaj naszej rodzinie błogosławieństwo Pana Boga.

 585. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, dla której najbliższa środa będzie ważnym i rozstrzygającym dniem – aby wolą Bożą było jego jak najlepsze zakończenie. M.

 586. Prosze o modlitwe w intencji moich dwoch nastoletnich corek, aby Matka Boska otoczyla je swoja opieka. Czas nastoletni jest bardzo trudny. Tym bardziej potrzebuja Bozej opieki aby mogly dobrze i dojrzale podejmowac zyciowe decyzje.

 587. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej 5-letniej córki Ani z choroby jelitowej i choroby układu moczowego.

  Bóg zapłać za modlitwę!

 588. Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej 5-letniej córki Anny z choroby jelitowej i choroby układu moczowego.

 589. Za zdrowie mojej rodziny. Ukojenie bólu kolegi, któremu niedawno zmarła żona 36 lat i pozostawiła go z 2 małych dzieci. Za duszecKasi i Adama

 590. Proszę o zdrowie mojej rodziny o rozwiązanie spraw zadawnionych i proszę żeby moja Córka spotkała na swojej drodze człowieka którego pokocha i który pokocha Ją tak żeby mogli stworzyć prawdziwą rodzinę

 591. Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla syna i zeby udało mu się realizować to czego bardzo pragnie

 592. Matko proszę Cię o zdrowie dla mnie i zalatwienie pozytywnie sprawy Tobie wiadomej

 593. Matko Boża proszę Cie o zdrowie dla córki żeby donosiła ciąze i urodziła zdrowe dziecko

 594. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwych narodzin dziecka Wiolety i Andrzeja. Proszę również dobrą żonę dla Pawła i zdrowie dla całej rodziny.Bóg zapłać! Aneta

 595. Proszę o modlitwę w intencji moich synów zawierających w tym roku związki małżeńskie, aby w nowych rodzinach i pracy zawodowej im się układało.

 596. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsza modlitwę za mnie abym dała radę pracować na swoim stanowisku. Ostatnio bardzo choruję ,zrobiły mi się ogromne zaległości. Bardzo proszę o modlitwę żebym dała rade i o Światło jak pracować .

 597. Dziękuję Bogu za wyjaśnienie pewnej sprawy. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku.

 598. Proszę o modlitwę za mnie i mojego chłopaka, abyśmy żyli w pełni w Bogu, w pełni radości i pokoju serca. Oraz o pomyślne zdanie sesji.

 599. Proszę o modlitwę za spokój i szacunek w rodzinie mojej wnuczki.Proszę o modlitwę za Polskę jedność i szacunek w śród Nas…

 600. Proszę o modlitwę za spokój i miłość w rodzinie mojej wnuczki .Proszę o modlitwę za Naszą Polskę abyśmy byli jednością…

 601. Proszę o pracę, która będzie miała sens i da radość i z której bez braku środków samodzielnie się utrzymam.

 602. Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa. O miłość, wierność i pokój w małżeństwie.
  Dziękuję

 603. Proszę o modlitwę za wspólnotę Domy Serca i za nasz Dom Serca i wolontariuszy w Atenach oraz za mój osobisty węzeł życiowy, by przez ręce Matki Boskiej został rozwiązany.

 604. Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej siostrzenicy Sabinki,która cierpi na anoreksję.a dla jej rodziców o siłę.

 605. O łaskę wiary dla moich dzieci i łaskę chrztu dla mojego wnuka Bartusia.

 606. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, dla której najbliższa środa będzie ważnym i dniem – aby wolą Bożą było pomyślne jej rozstrzygnięcie. O zdrowie dla moich najbliższych.
  Bóg zapłać za pamięć w modlitwie i wszystkie otrzymane łaski. M.

 607. Bardzo gorąco proszę o modlitwę za syna żeby wyszedł z nałogu i się nawrócił.

 608. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córki oraz o dary Ducha Św. dla syna .

 609. Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa. Nie wiem już jak długo to wytrzymam.Już nie potrawie żyć i funkcjonować. Radek

 610. Proszę wszystkie siostry i braci o wsparcie modlitwą: proszę o zdolność przebaczania, o zdolność miłowania i niezachwianą wiarę dla całej mojej rodziny – tej z ciała i tej z ducha. Niech we wszystkim będzie uwielbiony Jezus Chrystus! Amen

 611. Proszę o modlitwę o miłość i pojednanie w rodzinie, o uwolnienie od nałogów. Bóg zapłać.

 612. Bardzo proszę o modlitwę o odbudowanie kontaktu z osobami, które dużo dla mnie znaczą i którym wiele zawdzięczam; możliwość zwrócenia im tego długu, przynajmniej w części. Najmocniej dziękuję!

 613. O odzyskanie córki przez Ewę. Za wszystkie polskie dzieci odebrane w sposób daleki od zgodnego z prawem przez państwo holenderskie- oby zostały odzyskane przez swych rodziców. O pomyślną walkę instytucji i rządu polskiego o te dzieci. Bóg zapłać

 614. Bardzo proszę o zdrowie dla Mamy i mojej córeczki Zuzi . A dla mnie proszę o pracę o którą się staram .

 615. Proszę o modlitwę w intencji dobrej relacji przyjacielskiej z chłopakiem.

 616. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku. Chciałabym, żeby mężczyzna z którym jestem też chciał ślubu kościelnego i poważnego bycia razem. Dziękuję

 617. Pokornie prosze Kochani o modlitwe w intencji naszego malzenstwa o dar potomstwa.
  Niech Dobry Bog skutecznie I obficie wam blogoslawi!
  pawel i beata

 618. Proszé o mila Bogu pracé dla mojego syna oraz o uzdrowienie z depresji mojego méza .
  Iwona

 619. Dziękuję za modlitwę w intencji dobrego, spokojnego przejścia chemioterapii. Przeszłam ją spokojnie , silna psychicznie i fizycznie. Powróciłam już do pracy. Proszę o modlitwę, żeby choroba nie powróciła. Dziękuję bardzo jeszcze raz. Niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece za Waszą pomoc modlitewną.
  Teresa

 620. Proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Anny i Marcina. Prosi mama.

 621. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę. Jutro idę na operację.

 622. Panie Jezu przebacz nam grzechy, udziel zdrowia i błogosław naszej rodzinie.

 623. Bardzo proszę o modlitwę za dobry początek roku, zdolność koncentracji na tym, co najważniejsze, pozytywny obrót spraw, o które się martwię. Dziękuję!

 624. Nie potrafie sie zmobilizowac zeby pojsc do spowiedzi swiętej .Ociagam sie i boje

 625. Prosze o modlitwe za moja rodzine i za mnie po ludzku nie do przetrwania polecam mojego tescia -jego przeklenstwa rozlewaja sie na nasza rodzine coraz bardziej, rozpija swoje dzieci a mojego meza , wnuki -chlopaki 27 i 29 lat robia to samo [to dzieci szwagierki]. Za swoje dzieci codziennie sie modle-sa inne ,ale prosze o goraca modlitwe za nie. Caly ich dom tonie w grzechu.Jezu prosze badz wola Twoja -troszcz sie Ty

 626. Boże za wstawiennictem Świętego Antoniego, proszę o zdrowie, obfite błogosławieństwo i ochronę od zła dla całej rodziny.

 627. Proszę o modlitwę za mojego zięcia by powrócił do dzieci i żony.Jezu Ufam Tobie.

 628. Bardzo proszę o modlitwę za męża żeby znalazł pracę i spłacił dlugi. Boje się co będzie dalej. Bardzo proszę o modlitwę

 629. Bardzo dziękuję za wszystkie łaski otrzymane i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie i moją córkę. Bardzo podupadłam na zdrowiu ze stresu. Bardzo proszę o siły i Światło jak dalej pracować. Bardzo proszę o modlitwę

 630. Proszę, aby cała moja sprawa zakończyła się dla mnie łagodnie, abym zachował pracę

 631. Proszę o modlitwę za syna, który rozpoczął terapię w ośrodku dla uzależnionych od narkotyków.

 632. Proszę o modlitwę o pomyślność w 2017 r. i zrealizowanie zamierzonych planów, aby wola Boża była zbieżna z moją wolą oraz o zdrowie i łaski dla moich najbliższych i dla mnie. Za wszystko co dane mi było otrzymać z rąk Bożych, składam serdeczne Bóg zapłać. M.

 633. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna, o uwolnienie z nałogów

 634. Proszę Boga o rozeznanie w moim powołaniu. Dziękuję Ci Boże, że jesteś ze mną w każdej chwili mojego życia.

 635. Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej córki Moniki, o dar macierzyństwa i potrzebne łaski dla małżonków.

 636. Proszę o modlitwę za spokój, szczęście i Boże łaski dla moich rodziców. Oby ich małżeństwo które przechodzi kryzys było szczęśliwe.

 637. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę. Znów choruję i nie mam sił. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie i Światło jak radzić sobie w pracy

 638. Prosimy o modlitwę za naszą córkę Małgorzatę, aby zaprzestała niemoralnego prowadzenia się oraz by jak najszybciej odnalazła godność własną.

 639. Dziękuję za to, co otrzymałam i proszę o modlitwę w intencji dobrego wypełniania obowiązków służbowych,odnalezienia drogi w życiu prywatnym i zmniejszenia poczucia samotności.

 640. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla siebie i nawrócenie mojej siostry Haliny
  Dziękuję

 641. Szczęść Boże,
  Siostro bardzo proszę Siostrę o modlitwę o moje uzdrowienie i Dar Dzieci dla naszego Małżeństwa. Pozdrawiam serdecznie! Z Panem Bogiem +

 642. Święty Antoni wypraszaj dla naszej rodziny zdrowie i obfite błogosławieństwo Pana Boga.

 643. Proszę o modlitwę w intencji męża o trzeźwość oraz o dar rodzicielstwa dla córki Eweliny i Łukasza jej mąż i o zdrowie calej Rodziny

 644. Proszę o modlitwę o siłę, inspirację, trafne decyzje i dobre zamknięcie tego roku, żeby jeszcze lepiej – mądrzej – zacząć kolejny.

 645. Prosimy o modlitwę za Małgorzatę: o jej nawrócenie, uzdrowienie psychiczne i moralne oraz umiejętność zawierania dobrych (a odrzucania złych) znajomości.

 646. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o zdrowie fizyczne i psychiczne mojej mamy oraz o nawrócenie Andrzeja i pomoc jego mamie.

 647. Proszę o modlitwę za moją siostrę. Zaczynają się redukcje w pracy, a ona nie wie co robić, jest zrozpaczona.

 648. Z całego serca dziękuję za wysłuchane modlitwy i pomoc mojej siostrze w nowej pracy oraz pomyślny zabieg mojego taty. Chciałabym złożyć intencję, aby w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia każdy człowiek poczuł łaskę nadziei, że jego los się odmieni i będzie lepiej. Proszę również o pomoc w moich problemach finansowych. Z Panem Bogiem, Bóg zapłać!

 649. Szczęść Boże proszę o modlitwę bo znalazłam się w tragicznej finansowej sytuacji j

 650. Za wstawiennictwem Świętego Michała Archanioła proszę o pomoc Pana Boga we wszystkich sprawach

 651. Proszę, o modlitwę za moje małżeństwo, które przechodzi kryzys.

 652. proszę o to by rodzice mnie dobrze rozumieli o zdrowie dla nich, bezpieczne dorastanie dla moich trudnych dzieci o uwolnienie mnie z obżarstwa i nadmiernego wydawania pieniędzy, o rozwiązanie spraw majątkowych z mężem po sprawie rozwodowej

 653. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę. Ciągle nie mogę zdążyć na czas w pracy. Jestem okropnie zmęczona i zestresowana. Bardzo proszę o siły i Światło żeby dać radę.

 654. Anna,
  Szczęść Boże, proszę o modlitwę za mnie i moich najbliższych. Proszę o błogosławieństwo i ochronę przed wszelkim złem.

 655. Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z psychozy i depresji oraz z poczucia samotności.

 656. Proszę o szczerą osobę ,która wesprze mnie w tym trudnym momencie.

 657. Szczęść Boże, Panie Boże Wszechmogący, dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych, dlatego wołam do Ciebie kołacząc i, prosząc o łaskę znalezienia pracy w Koszalinie dla Marty, i o szczęśliwą dla niej przeprowadzkę. Zawierzam Twojej opiece również sprzedaż mieszkania w Szczecinie, i kupno mniejszego. Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszy, jeśli taka jest Twoja wola. Amen

 658. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy błogosław naszej rodzinie i chroń od zła.

 659. Proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych niepraktykujących taty i dziadka.

 660. Proszę o modlitwę za Natalie o uwolnienie z nerwicy natręctw i bulimi,oraz o pełne uzdrowienie mojej reki. O to by Jezus wyprowadził nas z trudnej sytuacji finansowej i życiowej.

 661. O jeszcze większą wiarę, nadzieję, Miłość i wierność. Abym jeszcze bardziej potrafiła zaufać Bogu. O porzucenie lęków. O chęci w najmniej dogodnych chwilach.

  I już teraz dziękuję za chłopaka, który się pojawi.

  Serdecznie dziękuję modlitwę 🙂

 662. Szczęść Boże, wiem, że Wiara góry przenosi i to dosłownie.Wiem, że gdybym miał większą Wiarę, byłbym zapewne zdrowy, bowiem Jezus powiedział: kto w Imię Moje z Wiarą będzie prosił, temu da mu Ojciec mój. Proszę Droga Siostro (Drogie Siostry) o gorącą modlitwę o Wiarę dla mnie, tak wielką, która sprawi, że Bóg wysłucha mojej prośby (i tych którzy się za mnie modlą, także Was Siostry), obdarzy mnie płodnością i nasze małżeństwo wieloma wspaniałymi, zdrowymi dziećmi. Z Panem Bogiem+

 663. Prosze o modlitwe w intencji moich dzieci17 letnie Daria i Niki ,o ich uzdrowienie z wszelkich zranien i nawrocenie,o dar przebaczenia

 664. Proszę Siostrę o modlitwę w intencji Daru własnych Dzieci w naszym Małżeństwie. Proszę o Łaskę uzdrowienia byśmy mogli zostać rodzicami wielu wspaniałych dzieci. Niech Bóg Siostrze Błogosławi +

 665. Dziękuję za otrzymane łaski. Wszystko się udało. Proszę o dalszą modlitwę za mnie i męża żeby znalazł pracę.

 666. Gorąco proszę o modlitwę w sprawie znalezienia nowej satysfakcjonującej pracy oraz o pomoc w tym abyśmy mogli skończyć budowę domu i przeprowadzić się do niego.
  Z całego serca dziękuję.

 667. Proszę o modlitwę o pomoc we wszystkich moich sprawach osobistych. O wskazanie sensu mojego życia, o pokochanie mojego serca. Pomóż mi Boże odnaleźć dobrego mężczyznę, który w przyszłości zostanie moim mężem. Otwórz serce pewnej bliskiej mi osobie na mnie, na moją miłość i docenienie. Proszę o jakiś znak, Twoja służebniczka Dorota

 668. Proszę o modlitwę o pomoc we wszystkich moich sprawach osobistych. O wskazanie sensu mojego życia, o pokochanie mojego serca. Pomóż mi Boże odnaleźć dobrego mężczyznę, który w przyszłości zostanie moim mężem. Otwórz serce pewnej bliskiej mi osobie na mnie, na moją miłość i docenienie. Proszę o jakiś znak, Twoja służebniczka Dorota

 669. Prosze o modlitwe za rodzicow by zyli w zgodzie i milosci oraz za mojego brata o madrosc w podejmowanych decyzjach i pomyslnosc w zyciu. Dziekuje

 670. Bardzo proszę o modlitwę w intencji odnalezienia zagubionej rzeczy – bardzo ważnej.

 671. Siostro, gorąco proszę o modlitwę za nasze Małżeństwo z prośba o Dar Płodności i Dar własnych Dzieci o Dar Uzdrowienia. Niech Bóg Siostrze Błogosławi +

 672. Dziękuję za wysłuchanie mojej modlitwy dotyczącej zdrowia Marka. Proszę o modlitwę za moją siostrę, Ewę, której nie mogę wesprzeć ze względu na odległość. Proszę o spokój dla niej i siłę do poradzenia sobie z przeciwnościami w nowej pracy. Proszę o znak dla niej, aby wiedziała, co ma dalej robić. Bóg zapłać.

 673. Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy oraz o łaskę nawrócenia dla Andrzeja.

 674. Intencja o pokój i miłości rodzinie o kierowanie się mądrością Bożą . nawrocenie niegdziwych czlonkow rodziny . Sprawiedliwy podzial majatku .O pomoc w wyjściu z długów. Umozenie sprawy . O laski nawrócenia i pokuty choć cichej modlitwy … dla oskarzycieli . O mądrość dla prokuratora by to dostrzegł i nie chciał popierać swych … podwładnych … zdrowie wyjście z depresji . z powodu tego oskarzenia . O dobra pracę . O odnalezienie drogi życiowej . radosci w bogu . Lub jak wola boza zony ☺ …

 675. Prosimy o modlitwę o uzdrowienie psychiczne i moralne naszej córki Małgorzaty oraz by wytrwała ona w swoich dobrych postanowieniach.

 676. Proszę o modlitwę o dobry, owocny w ważne decyzje, czyny i refleksje czas Adwentu. Dziękuję!!

 677. Jezu oddaję Tobie nasze zdrowie niepokoje i lęki o przyszłość moją i moich bliskich. O stałą prace dla Jolanty i Ventsiego Zamykam oczy mojej duszy i wołam: „Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij”

 678. Święty Pegerynie proszę Cię i błagam wyproś u Boga cud uzdrowienia dla Jolanty,Zdzisławy,Jakuba,Ventsiego,Zygfryda,Benona Jezu ulecz duszę umysł i ciało,Jezu oddajemy się Tobie.

 679. Do Miłosierdzia Bożego, radosc wieczną dla zmarłych rodziców Anne i Józefa i zm.z ich rodzin i za wszystkie dusze w czyscu cierpiące…

 680. Proszę o modlitwę: o szczęśliwe rozwiązanie dla córki oraz zdrowie i błogosławieństwo dla niej i wnuka.

 681. proszę o modlitwę o pokój w sercu. o rozwagę i mądrość, aby podejmować właściwe decyzje. proszę też o modlitwę w intencji znalezienia dobrego małżonka, jeśli taka jest Boża wola.

 682. proszę o modlitwę o zdrowie dla Basi i Staszka oraz o znalezienie sensu życia

 683. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Mam ważny egzamin w czwartek i piątek i bardzo proszę o modlitwę.

 684. Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa dla Anny. Małgorzata

 685. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, poprzez którą będę mogła służyć ludziom i wypełniać wolę Boga

 686. proszę o modlitwę za ratowanie mojego małżeństwa i o uwolnienie nas od złego.

 687. Proszę o modlitwę w intencji spełnienia moich marzeń, pragnę leczyć ludzi, pomagać im i nie martwić się o finanse.

 688. Proszę o pomyślne zdanie egzaminu przez Aleksandrę oraz o zdrowie dla małego Ignasia, który urodził się przewczesnie,żeby mógł jak najszybciej wrócić pod opiekę rodziców.

 689. W przyszły czwartek mam kontrolę w pracy. Będą oceniać co zrobiłam, a ja jeszcze nie wszystko uporządkowałam, gdyż wszystkiego jest za dużo a czasu za mało. Czy mogłabym poprosić o modlitwę żeby się wszystko udało i nie było jakiejś katastrofy. Bardzo dziękuję za modlitwę

 690. Za wstawiennictwem Maryi Panny o błogosławieństwo Pana Boga dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Rozalii, Amelii i Jana.

 691. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki oraz zdrowie i błogosławieństwoBoże dla całej rodziny

 692. O zdrowie psychiczne dla Marka i pomoc w ułożeniu życia dla Kasi i Marka.

 693. O wytrwalosc w pzreciwnosciach dla Tomka, o swiatlo Ducha Swietego i podejmowanie dobrych decyzji.
  O laske spotkania dobrych , przyjaznych ludzi.

 694. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie. Muszę uporządkować stanowisko po osobie która odeszła zostawiając celowo wszystko w rozsypce. Mam jeszcze bardzo dużo pracy a bardzo mało czasu. Bardzo proszę o modlitwę. Jak mi się uda, dostanę tę pracę, bardzo jej potrzebuje. Mój mąż ma ogromne długi, jest człowiekiem nieodpowiedzialnym, ja opłacam leczenie córki. Bez tej pracy nie damy rady. Bardzo proszę o modlitwę.

 695. Prosimy o modlitwę w intencji naszej córki Małgorzaty o jej moralne nawrócenie.

 696. Proszę o modlitwę za mnie bym wyszła z dołka psychicznego bym odnalazła radość życia bym widziała cel mego życia. Proszę o wsparcie przyjaciela

 697. Bardzo, bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym już tak nie zmagał się w sobie bez końca i ukojenia, abym nie wątpił w sens małżeństwa mimo faktycznej separacji i abym zachowywał się właściwie w tej sytuacji. (Nawet nie bardzo potrafię sformułować prośbę.)

 698. SZCZĘŚĆ BOŻE proszę o modlitwę za moja rodzinę, o zdrowie dla dzieci, wiarę i miłość w rodzinie Bog zapłać

 699. Szczęść Boże proszę o modlitwę za moją rodzinę, za zdrowie dzieci, za miłość i wierność męża Bóg zapłać Małgorzata

 700. Szczesc Boze. najpierw podziekowac chce za wszystkie laski. i ponownie prosze serdecznie o wsparcie mojej nowenny pompejanskiej modlitwa w intencji odzyskania pieniedzy zawlaszczonych przez ZUS. dziekuje serdecznie .Malgorzata

 701. Proszę o modlitwę za znajomość, która zmieniła bardzo wiele na lepsze w moim życiu – żebym potrafiła być dla tej osoby tym, kim stała się ona dla mnie; żeby wynikło z tego wszystkiego coś dobrego. Dziękuję!

 702. Proszę o modlitwe i porzebne łaski w intencji dobrego rozeznania w moim powołaniu oraz o spokój psychiczny. Proszę również o modlitwe w intencji wyleczenia z ciężkiej choroby pewnej osoy.

 703. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej płodności i Dar dzieci dla naszego Małżeństwa.

 704. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za mnie, abym poradziła sobie w pracy

 705. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego i fizycznego mamy.

 706. Szczesc Boze goraco proszę o modlitwę w intencji mojej mamy o uzdrowienie z choroby serca i szumow usznych, dobry wynik RTG

 707. O dar prawdziwej i głębokiej miłości, której nie będzie w stanie zniszczyć nic – o dar dobrego, oddanego i wiernego męża. Marta

 708. Proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski, potrzebne do rozwiązania trudnej sytuacji zawodowej! Bardzo dziekuję Matce Boskiej za wszystkie wyproszone dla mnie łaski, jakie do tej pory otrzymałam

 709. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyleczenia z nowotworu płuc mojego męża Jaśka, modlitwę o siły, cierpliwość i nadzieję, które są mu bardzo potrzebne

 710. Szczesc Boze. prosze o wsparcie w mojej nowennie pompejanskiej. blagam aby zwrocono mi moje ciezko zapracowane piueniadze. prosze. serdeczne Bog zaplac

 711. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla ciężko chorego Edwarda, oraz o siły dla Grzesia Marty i Marcina.Serdeczne Bóg zapłać.

 712. Prosze serdecznie o modlitwe w intencji Blanki.aby dziewczyna nie musiala miec operacji na sercu, z serca dziekuje. Bog zaplac.

 713. Proszę o modlitwę za Monikę, ciężko chorą na raka, matkę dwojga dzieci i żonę którą mąż opuścił w tym dramatycznym momencie. Oby Duch Święty poprowadził ją ścieżkami na których zajdzie uzdrowienie i oby na nowo scementował rodzinę. Bóg zapłać.

 714. Gorąco proszę o modlitwę w intencji sukcesu pewnego przedsięwzięcia artystycznego. Dziękuję!

 715. Proszę o modlitwę za moją Mamę i Siostrę. Mają kłopoty ze zdrowiem.

 716. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o dalszą modlitwę za mnie. Do połowy listopada muszę uporządkować dokumenty. Nie mam zupełnie sił. Wszystko robię strasznie wolno. Proszę o modlitwę za mnie o siły i Światło i pomoc życzliwych ludzi żeby ze wszystkim zdążyć. Jak nie zdążę nie będę miała pracy.

 717. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna z genetycznej choroby, o jego prawidłowy rozwój fizyczny i w szczególności umysłowy, proszę o uzdrowienie jego kręgosłupa, aby niepotrzebna okazała się operacja. Proszę również o modlitwę w intencji wynalezienia dogodniejszego sposobu na terapię enzymatyczną, której podlega Mikołaj.
  Dziękuję Bogu za okazane hojne łaski i Matce Bożej za opiekę każdego dnia.

 718. Zaa Marcina N o zdrowie i potrzebne dary Ducha św. Za światło w jego wyborach i powrót do żony.

 719. Proszę Jezusa Miłosiernego o siłę do opieki nad moim psychicznie chorym synem i błogosławieństwo dla niego.
  Jola

 720. Proszę o modlitwę za zdrowie moich dzieci. Niech nam wszystkim błogosławi i sprzyja z Synem Swym Panna Maryja! Amen!

 721. Proszę o modlitwę – aby Maryja Matka Miłosierdzia nauczyła mnie bycia dobrą, kochającą, troskliwą i cierpliwą matką; aby Nasz Pan Jezus Chrystus pobłogosławił mojej pracy i nauczył mnie dobrze służyć ludziom – a w szczególności mojemu przełożonemu.

 722. Proszę o modlitwę za Alinę, Marysię i Magdę – aby wszystko się wyjaśniło i wyprostowało i żeby cała rodzina otrzymała potrzebną pomoc, zwłaszcza Alina. Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami i za całym światem!

 723. Boże Ojcze prosimy chroń naszą rodzinę od zła,błogosław i udziel zdrowia.

 724. Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o modlitwę za mamę, o jej zdrowie psychiczne i fizyczne.

 725. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Do końca listopada mam opracować dużo dokumentów a ja zupełnie nie mam sił. Bardzo proszę o siłę i Światło jak je zrobić. Okropnie się tym stresuje. Bardzo proszę o modlitwę.

 726. Dobry Boże, nasz Ojcze Wszechmocny proszę daj siłę i pomóż pozałatwiać wszystkie trudne sprawy życiowe.Pomóż wybrać dalszą drogę życiową zgodną z Twoimi Przykazaniami. Ty wiesz co jest najlepsze dla każdego Twojego dziecka.

 727. Jezu,
  proszę o światło Ducha Św. dla Kacpra,żeby wybrał drogę życiową zgodnie z Twoją wolą i o wyzwolenie go z niewoli alkoholizmu, w którą nieuchronnie wpada. Amen.

 728. Jezu proszę o opiekę nad inwestycją w Niepołomicach o jak najszybsze zakończenie tej budowy przez Mojego Tatę o wywiązane się z terminu o wypłatę zaległych nalezności dla niego o zdrowie i siłę dla mojego taty

 729. Dobry Boże , daj Kasi siłę, by umiała przetrać ciężki czas, jasny umysł, by umiała podejmować dobre decyzję.Prowadź ją prostą drogą.

 730. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia odpowiedniej pracy i misji życiowej.

 731. Bardzo proszę o modlitwę o szczęśliwy finisz i pomyślne zamknięcie ciągnącej się od lat sprawy – a także o szansę odwdzięczenia się ludziom, a szczególnie jednej Osobie, dzięki którym udało mi się dotrzeć do tego punktu. I żeby ten koniec okazał się zarazem początkiem czegoś dobrego. Dziękuję!!!

 732. Prosze o modlitwe o szczesliwe rozwiazanie trudnej i zagrozonej ciazy u mojej synowej

 733. Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. O miłość, wierność i pokój w małżeństwie i rodzinie.

 734. Dziękuję za wszystkie łaski i za trudne doświadczenia, które pozwoliły mi na nowo odkryć miłość Boga. Proszę o modlitwę w intencji przebaczenia, pojednania i zgody w rodzinie.

 735. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty Józefa- o jak najszybsze i pozytywne zakończenie wszystkich spraw w sądzie( Interfact, PRZ,KTBS, Budus,P. Marta Mróz, i wypłatę należnosci aby mógł spłacić kredyty i swoich wierzycieli.

  Bardzo proszę o zgodę w naszej rodzinie, szacunek , dobrą wolę, dobre stosunki sąsiedzkie.

 736. Bardzo dziękuję za otrzymaną pomoc i proszę o modlitwę za mamę, o jej zdrowie psychiczne i fizyczne.

 737. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Muszę do końca listopada zrobić bardzo dużo dokumentów. Zupełnie nie mam sił. Bardzo proszę o modlitwę.

 738. O sprzyjające okoliczności, żebym na swojej Drodze spotkała dobrego mężczyznę, o odwagę i wszelkie łaski potrzebne do tego, aby zbudować z nim trwałą i piękną relację.
  Dziękuję

 739. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę. Mam opracować bardzo dużo nowych dokumentów a nie mam zupełnie sił. Bardzo proszę o modlitwę o potrzebne łaski i jasny umysł.

 740. szczesc Boze. dzialaja. dzialaja linki . zapewniam i jeszcze raz z serca dziekuje. a dzisiaj prosze o wsparcie modlitwa w moich zmaganiach z urzedem. no z ZUSem. i serdeczne Bog zaplacMalgosia

 741. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwoju rozpoczętych spraw. Dziękuję!

 742. Najświętszy Panie Boże pobłogosław Nataszy,Michałowi,Martynie,Irenie i Janowi.

 743. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami i myślami, o łaskę rozeznania drogi życiowej, o światło i dary Ducha Świętego. O opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.

 744. Bardzo dziękując za otrzymane łaski i pomoc proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego i fizycznego mamy.

 745. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyleczenia z nowotworu płuc mojego męża Jaśka. Proszę też o modlitwę o siły, cierpliwość i wiarę, które są mu teraz bardzo, bardzo potrzebne

 746. Proszę o modlitwę w intencji Aleksa. Aleks ma sześc lat, czworo Rodzeństwa, Kochających Rodziców, zespól Downa i od niedawna – zdiagnozowaną białaczkę.

 747. Proszę o Bożą opiekę nad moim synem i pomoc Matki Najświętszej w wychowywaniu go.

 748. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. We wtorek jest kontrola a ja nie mam siły szykować wszystkich dokumentów. Bardzo proszę o modlitwę żeby wszystko się udało. Nie mam zupełnie sił,a mam ogromne zaległości. Przejęłam stanowisko po osobie która nagle odeszła a ja nie mogę go dalej uporządkować.
  Bardzo proszę o modlitwę.

 749. O dobry tydzień dla Juan’a. O odwagę dla niego w podejmowaniu trudnych decyzji.

 750. Proszę o modlitwę za moją Gabi aby była zdrowa , aby nie bolało ja kolano i mogła pobiec na zawodach, aby nie przejmowała się tak mocno docinkami innych.

 751. Proszę o modlitwę w intencji siostrzenicy Ani chorej na nowotwór.

 752. Proszę O Boża opiekę dla syna i pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy

 753. W intencji Juana, żeby Duch Św go natchnął i aby odczuł głód bliskości Pana Boga

 754. Proszę o modlitwę za mojego Brata. Boże oddaję Tobie wszystkie jego decyzje i wybory. Proszę bądź przy nim….

 755. Boże Ojcze prosimy przebacz nam grzechy i błogosław naszej rodzinie.

 756. Bardzo dziękując za wszystkie otrzymane łaski proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mamy.

 757. Proszę o modlitwę za mojego Męza Tomasza, za jego powrót do domu, prawdziwe nawórcenie i umolnienie od nałogu.

 758. Błagam o modlitwe za mojego meza Krzysztofa o uwolnienie od alkoholu i łaske wiary dla Niego. Jezu Ty wszystko mozesz..

 759. Proszę o łaskę uzdrowienia – aby dolegliwości głowy i brzucha opuściły mojego męża.

 760. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę i dalszą modlitwę za mnie i moją córkę. Proszę o siły żebym dała radę pracować na nowym stanowisku. Wszystko jest nowe a ludzie tylko podstawiają nogę.. Bardzo proszę o modlitwę.

 761. Proszę o modlitwę o rozeznanie drogi życiowej razem z moim mężem Jankiem, o pokój serca dla nas, dar potomstwa oraz wyleczenie z choroby tarczycy.

 762. Prosze o modlitwe o zdrowie i sily, abym dobrze wykorzystala – i po mysli Boga- czas, jaki mi jeszcze zostal na tej ziemi. I oby syn moj nie odszedl od Boga.

 763. Dobry Boże daj jasny umysł mojemu dziecku, żeby potrafił właściwie ocenić obecną sytuację.
  Żeby umiał podejmować właściwe decyzje. Dziękuję za każdy dobry dzień i wszystkich dobrych ludzi którzy mnie wspierają

 764. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z chorób, które bardzo utrudniają życie, a także o uleczenie serca z lęku, strachu przed małżeństwem.

 765. Boże Ojcze prosimy błogosław, udziel zdrowia i odpuszczenie grzechów naszej rodzinie.

 766. Proszę o modlitwę za moją córkę Gabrysię aby blizny po zabiegu chirurgicznym były jak najmniej widoczne i aby nie stwarzała sobie i wynajdywała problemów a pokochała siebie taka jaka jest. O zdrowie dla niej i chęc do nauki.

 767. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyleczenia z nowotworu płuc mojego męża Jana, modlitwę o siły i nadzieję, które są mu teraz bardzo potrzebne

 768. Bardzo proszę o modlitwę o pomyślny rozwój niezwykle ważnej dla mnie relacji. Dziękuję!

 769. I jeszcze proszę Cię Panie Boże aby nie cierpiała po operacji , abym zrozumiała jako matka dlaczego to spotkało własnie ją …. daj mi siłę … siłę w walce … w chwilach bezsilności … w chwilach gdzie będę musiała podjąć ważne decyzje … w chwilach gdy usłyszę „mamo boli „, gdy padnie pytanie z ust 8- letniej dziewczynki na które nie znam odpowiedzi ……… Matko Boska – bądź przy Nas , Aniele Stróżu – trzymaj ją za rękę na bloku operacyjnym , Święty Tadeuszu Judo – pomóż podjąć mądrą decyzję …………

 770. Proszę o wyzdrowienie choroby nowotworowej córki , o siły dla lekarzy którzy maja ja operować ….. o szcześliwy koniec tej walki ……………….

 771. Boże, błagam pomóż mi uregulować wszystkie zaległe sprawy finansowe.Pomóż odnaleźć prawdziwą drogę życia, która prowadzi do zbawienia.

 772. Proszę o modlitwę za Eugeniusza, aby odnalazł swoje miejsce w życiu

 773. Panie Jezu
  Proszę o łaskę uzdrowienia na duszy ciele i umysle dla mnie dla córki i naszych bliskich o uwolnienie z nałogów i agresji V i nawrócenie dla wnuka a dla córki i V prosze o stałą pracę miłosc i spokój w naszych rodzinach

 774. Do Miłosierdzia Bożego, radosc wieczną dla zmarłych rodziców Anne i Józefa i zm.z ich rodzin i za Sławomira i zm zrodziny i za wszystkie dusze w czyscu cierpiące…

 775. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o szczęśliwy poród, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 776. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uleczenia z nowotworu płuc mojego męża Jana oraz o siły i cierpliwość do przetrwania wszystkich trudnych dni

 777. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego wujka Roberta. Aby zechciał przystąpić do Sakramentu Spowiedzi i przyjąć Komunię Świętą.

 778. Za Juana – o dobry tydzień dla niego, bogaty w łaski wybaczenia, mądrości, odwagi, zdrowia i wiary.

 779. Dziękując za wszystkie otrzymane łaski bardzo proszę o modlitwę za zdrowie psychiczne i fizyczne mamy.

 780. Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę. Ma bardzo słabe zdrowie. Dziś są jej urodziny. Bardzo proszę o potrzebne łaski dla niej.

 781. Bardzo proszę o modlitwę w intencji zgody w rodzinie, dalszych postępów mojego synka w terapii autystycznej i zdrowia dla schorowanego męża. Serdeczne Bóg Zapłać!

 782. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za ,mnie i moją córkę w bardzo trudnym dla mnie czasie. Bardzo proszę o modlitwę i siłę której zupełnie nie mam.

 783. O odwagę w podążaniu za tym, co mi pokazuje Pan. O dobre wybory, zgodne z wolą Bożą, nawet gdy są wbrew ludzkiej logice.
  I o dar powrotu do Boga dla Moniki.

 784. Proszę o modlitwę za mojego męża który ma ogromne długi. Proszę o modlitwę żeby znalazł pracę .

 785. Proszę o modlitwę o siłę i Światło Ducha Świętego w bardzo trudnym dla mnie czasie.

 786. W dniu imienin proszę Boga Ojca o zdrowie, błogosławieństwo w całym życiu i opiekę od zła dla Syna – Michała.

 787. Proszę o modlitwę za Kasię,żeby wyszła z depresji i umiała rozwiązać swoje problemy.

 788. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojego ciężko chorego na nowotwór płuc męża Jana

 789. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego, mądrość w podejmowaniu decyzji i szczęśliwe rozwiązaniu problemu. O siłę i dar nieskończonej i pełnej miłości.

 790. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nerek, jajników i tarczycy oraz znalezienia pracy.

 791. Bardzo proszę o modlitwę – o zdrowie, światło Ducha Świętego, siłę na trudny dla mnie czas.

 792. Boże Ojcze prosimy przebacz nam wszystkie grzechy i błogosław naszej rodzinie.

 793. O otwarcie się na miłość po latach obwarowania swojego serca murami „żeby nie bolało” i o mężczyznę, z którym będę uczyła się jak kochać i by nasze kroki były wspólnie skierowane do MIŁOŚCI jaką jest Bóg 🙂

 794. Bardzo zależy mi, żeby ważna dla mnie osoba mogła dowiedzieć się, jak wiele dla mnie zawsze znaczyło jej wsparcie i żebym miała okazję odwdzięczyć się za czas, siły i uwagę, jakie mi poświęciła – gorąco proszę za modlitwę w tej intencji. Dziękuję!

 795. Bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego i fizycznego mamy. Proszę także o Boże błogosławieństwo dla Agi i Kuby w 5 rocznicę ślubu.

 796. Proszę o modlitwę za moją córkę. Jest bardzo słabego zdrowia. Proszę oŚwiatło jak mogę jej pomóc.

 797. Proszę w intencji mojego syna,jeśli chodzi o naukę ,o zmianę na lepszą pracę,oraz całe jego życie.
  Również proszę o dobrego opiekuna rodziny dla niego i dla mnie.

 798. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia swojego miejsca w życiu, odnalezienia swojej misji i wypełnienia woli Bożej. Magda

 799. Prosze o modlitwe w intencji znalezienia pracy. Z gory bardzo dziekuje.

 800. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za mnie i moją rodzinę. Proszę o Światło jak uporządkować swoje nowe stanowisko. Jestem tak zmęczona i zestresowana że często się mylę. Bardzo proszę o modlitwę.

 801. Bardzo proszę o modlitwę w intencji odnalezienia radości życia i lepszego radzenia z obowiązkami służbowymi.

 802. Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego dokończenia pracy magisterskiej i jasność umysłu na finiszu, nadzieję dającą siły do działania. Dziękuję.

 803. Bardzo proszę o modlitwę o podjęcie dobrej decyzji w ważnej sprawie i odwagę do działania jeśli decyzja będzie pozytywna.

 804. Ogromnie proszę o modlitwę w intencji rozwiązania bardzo przytłaczającego problemu.

 805. Bardzo proszę o modlitwę za dzisiejsze spotkanie – oby nadało rozpędu sprawie i wiodło ku dobremu. Dziękuję!

 806. Panie Jezu prosimy przebacz nam wszystkie grzechy i udziel zdrowia oraz obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny.

 807. Bardzo, bardzo proszę o modlitwę w intencji porodu bez powikłań,zdrowia dla mojego drugiego dziecka i Bożej opieki nad nim. Pierwszy synek zmarł po urodzeniu.Obiecuję modlitwę za Was. Asia

 808. Prosze o modlitwe za Tomka.
  Za jego szczesliwa podroz i pobyt za granica.
  Panie spraw ,zeby spotkal na swej drodze przyjaznych i zyczliwych ludzi i zeby sie nie zniechecal w chwilac trudnosci.
  Dla calej naszej rodziny prosimy o blogoslawienstwo i sile na czas tej dlugiej rozlaki.
  A potem o szczesliwy powrot do domu.

 809. Proszę o modlitwę za mnie. W piatek muszę zrobić prezentację. Nigdy tego nie robiłam i okropnie się denerwuje. Proszę o Światło jak to zrobić bo nie mam pojęcia. Bardzo proszę o modlitwę.

 810. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o błogosławieństwo dla całej rodziny.

 811. Proszę o modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego – dla wszystkich – finału pewnej ważnej sprawy. Dziękuję!

 812. Proszę o modlitwę w intencji Pawła – o wsparcie duchowe na okres egzaminów i o pomyślne ich zdanie.

 813. Boże dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie od Ciebie otrzymałam. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej rodziny. Boże ufam Tobie.

 814. Bardzo proszę o modlitwę o nawrócnie na właściwą drogę bo zbłądziłam,odeszłam daleko od Boga

 815. Panie Jezu prosze Cie przymnoz nam mocnej i prawdziwej Wiary.Wlej w nasze serca wielka milosc,radosc i pokoj.Niech zapanuje jednosc i zgoda w naszej rodzinie ,abysmy Cie nie obrazali,nie grzeszyli i nie ranili Twojego Swietego Serca.

 816. Prosze o zdrowie dla mojego meza I bylego szefa. Bylabym tez ogromnie wdzieczna za dar pracy z normalnymi, pogodnymi ludzmi, w miles atmosferze, takiej, ktora nie tylko daje utrzymanie, ale rozwija I w pelni wykorzystuje drzemiace w czlowieku talenty. O to ostatnie prosze dla meza, bylego szefa, a w szczegolnosci dla mnie, bo mam juz szczerze dosc poszukiwan i nieudanych prob. Nie chce wyjezdzac z Polski, ale jesli NIE ma innego wyjscia, trudno, tylko, ze w takim wypadku potrzebuje Boskiego wsparcia, bo sama nie daje rady. Z gory dziekuje.

 817. w intencji o światło Ducha Świętego dla Jana przy podejmowaniu decyzji w tym tygodniu

 818. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej córki Anety i o to aby odezwała się do mnie

 819. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Proszę o światło i pomoc życzliwych ludzi jak mam uporządkować dokumenty na nowym stanowisku. Jak zrobić żeby to było dobrze. Bardzo proszę o modlitwę. Nie mam siły i doświadczenia.

 820. Składam prośbę za wszystkich ze wspólnoty „Chleb Życia” o wiarę, nadzieję i miłość.

 821. Proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienie nowej wartościowej pracy.

 822. Boże ,proszę Cię uwolnij mnie od złej energii i złej duszy . Miej pod opieką mnie ,mojego męża i córkę. DZIEKUJE

 823. Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji dostania nowej pracy, daj mi Boże siłę i wiarę w siebie i swoje możliwości.

 824. Bardzo proszę o modlitwę za mnie, żebym znalazła swoją drogę w życiu, wypełniła pustkę w sercu, przestała być młodym „kanapowym” emerytem. Boże, pobłogosław mojej rodzinie.

 825. Prosimy o modlitwę o Dar poczęcia i narodzenia dziecka.

 826. Bardzo proszę o modlitwę w intencji poukładania się spraw bardzo trudnych w moim życiu.Proszę o znalezienie swojej drogi.Proszę o błogosławieństwo dla tych, którzy pomagają innym.

 827. Proszę o łaskę i rozeznanie w ważnej sprawie, siłę do zamknięcia jednego etapu życia i rozpoczęcia kolejnego, z pożytkiem nie tylko dla siebie, ale także dla innych.

 828. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby przestał pić. Niech odnajdzie spokój.
  Anna

 829. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy błogosław Nataszy, Michałowi i Janowi.

 830. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy błogosław nam oraz chroń nas od zła.

 831. Dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o modlitwę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy i żeby dzieci kroczyły drogami prowadzącymi do Pana.

 832. Proszę o modlitwę za Bartka, o uwolnienie go z nałogu alkoholowego, narkomanii oraz o jego nawrócenie. Proszę też za Rafała z Torunia, który jest narkomanem.
  Pozdrawiam i dziękuję

 833. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyjścia z sytuacji kryzysowej, o mój powrót do zdrowia.Proszę też o modlitwę za dusze czyśćcowe, żeby mogły cieszyć się bliskością Boga .Proszę też o modlitwę za siostrę Małgorzatę.Niech Dobry Bóg da jej siłę i dużo zdrowia.

 834. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą modlitwę za mnie. Proszę o Światło jak uporządkować swoje nowe stanowisko w pracy. Jestem okropnie zestresowana śnią mi się dokumenty. Nie mam siły tak się stresuje. Bardzo proszę o modlitwę.

 835. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne i błogosławieństwo na trudny, kryzysowy czas – o siłę, nadzieję i mądre decyzje.

 836. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki, aby wyzdrowiała z łysienia plackowatego, obroniła pracę magisterską, zdała ważne dla Niej egzaminy. Proszę o dobre dla Niej życie. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny.

 837. Proszę o łaskę nawrócenia dla Pawła, o miłość, wierność i pokój w małżeństwie.

 838. Proszę o szybką, dobrą sprzedaż mieszkania, ocalenie od kary i o zachowanie pracy

 839. W imię Pana Jezusa prosimy Boga Ojca o zdrowie, błogosławieństwo i ochronę od zła dla całej rodziny.

 840. Proszę o uzdrowienie duszy i serca Pawła, o napełnienie go miłością. Jeśli jest to wolą Boga, proszę o jego miłość małżeńską.

 841. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o uzdrowienie i dar poczęcia dzieci.

 842. Z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy, opiekę Matki Bożej dla bliskich i łaskę dobrej spowiedzi.

 843. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy chroń naszą rodzinę od zła, odpuść nam grzechy, błogosław i udziel zdrowia.

 844. Proszę o modlitwę za mnie. Jutro jest kontrola a ja na nowym stanowisku dopiero pracuje 4 miesiące. Nikt mnie nie wdrożył i wszystko muszę zrozumieć sama. Bardzo proszę o modlitwę.

 845. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji – o spokój, odnalezienie drogi w chaosie i szczęśliwy finał.

 846. Proszę o modlitwę dla zespołu uwielbieniowego, o jednośc i czystośc serc ,o światło w rozeznaniu jak mamy uwielbić Jezusa i czego On oczekuje od nas w posłudze a szczególnie w dniach 14.09 i 24.09. jak mamy poprowadzić ludzi do Niego, jak On chce być Uwielbiony.

 847. Proszę o modlitwę za mnie. Mam nowe obowiązki i nie umiem jeszcze wszystkiego. Proszę o Światło jak mam odnaleźć sie na tym stanowisku. Jeśli mi sie nie uda mogę stracić pracę. Bardzo proszę o modlitwę.

 848. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża.
  Abyśmy mogli zostali rodzicami.
  O odnalezienie drogi życiowej , dobre prace i potrzebne łaski .

 849. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej Mamy i pomyślny przebieg operacji.

 850. Proszę o modlitwę za dokończenie bardzo ważnego dla mnie projektu – i możliwość odwdzięczenia się wszystkim, którzy pomogli po drodze.

 851. Proszę o modlitwę abym znalazła/rozeznała sens mojego życia, w tym o Dar Wiary.

 852. Prosze o modlitwe za syna Alexa ktory jest w wiezieniu.
  Zrozpaczona matka

 853. Dziękując za dotychczasowe wsparcie proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy oraz o opiekę Matki Bożej dla dzieci.

 854. O uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami, o łaskę rozeznania drogi życiowej, o opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.

 855. Proszę o Boże Miłosierdzie dla ludzi cierpiących w czyśćcu oraz o Bożą opiekę i prowadzenie dla mnie.

 856. Dar dzieci, łaskę potomstwa dla Rafała i Eweliny o uzdrowienie ich małżeństwa by mogli stać się rodzicami i żyć na Chwałę Pana.

 857. Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminów przez mojego syna, o dobre rozeznanie drogi życiowej, w tym wyboru studiów.

 858. Proszę o modlitwę w intencji powołania mnie do życia zakonnego i wiecznej służby Jezusowi.

 859. Proszę o modlitwę o zdrowie dla leżącego w śpiączce Michała. O łaskę wiary dla niego i całej rodziny.

 860. Proszę o modlitwę o miłość, pokój i wierność w naszym małżeństwie. O łaskę wiary dla męża

 861. Proszę o modlitwę w intencji mojej Babci, którą w piątek czeka poważna operacja, aby wolą Bożą było, by wszystko dobrze się skończyło. M.

 862. Jezu dobry, proszę Cię za rodzinę Kasi, żeby Krzysztof pokochał adoptowanego synka Wiktorka, żeby Duch Święty przemienił tą rodzinę swą miłością i by się nie rozwiedli.

 863. Proszę o modlitwę w intencji Anetki o łaskę nawrócenia i radość płynącą od Ducha Św.

 864. Święty Józefie i Maryjo Panno wypraszajcie dla nas zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Pana Boga.

 865. Dziękując za otrzymane łaski bardzo proszę o modlitwę za zdrowie psychiczne i fizyczne mojej mamy. Proszę także o modlitwę za dzieci, żeby kroczyły drogami prowadzącymi do Pana.

 866. Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich synów Przynoszę ich do Waszych SERC w moim SERCU – W Sercu zatroskanej Matki – syn Damian – 33 lata – proszę o modlitwę za Niego – aby przestał żyć w grzechu nieczystości – aby Pan obdarzył Go łaską nawrócenia – i wskazał Mu właściwą drogę życia – aby ta droga była miła Bogu ….
  Proszę również o modlitwę za mojego młodszego syna Macieja – lat 25 – aby przestał żyć w grzechu nieczystości – aby Pan Jezus i Matka Najświętsza pomogli Mu podjąć dobrą decyzję – odsunięcia od siebie grzechu nieczystości i zerwania nie Bożego związku z dziewczyną – która ma zły wpływ na Syna Macieja – Bardzo proszę WAS kochani o modlitwę – bo tak bardzo potrzebuję Waszej pomocy … wierzę , że Pan wysłucha i mnie i WAS – kochani i obdarzy nas swoimi łaskami – ze łzami w oczach dziękuję …. Barbara z Wielenia

 867. Gorąco proszę o modlitwę za O. Klaudiusza o łaskę zdrowia, światło Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski na czas pobytu w Irlandii

 868. Bardzo proszę o modlitwę za 28 letniego Pawła, który mimo skończonych studiów nie podjął żadnej pracy, uzależnił się od alkoholu , aby Pan Bóg zainterweniował w jego źycie i aby podjął odpowiedzialność za nie. Proszę też za ojca Pawła, aby nieulegał słabości do syna i by Bóg dał mu owagę i rozropność do stawiania wymagań synowi.

 869. Prosze o modlitwe w intencji syna. Zeby nowy rok szkolny okazal sie dla niego bardzo pomyslny. Z gory bardzo dziekuje.

 870. Goraco prosze o modlitwe o blogoslawienstwo Boze i Laski Ducha sw. dla Kasienki, Gosienki, dla Zdzisia i Basi, oraz wszystkich osob otaczajacych Pawla teraz i rowniez tych mogacych znalezc sie na jego drodze…Bog zaplac!

 871. Prosze o modlitwe za Pawla …;, niech Pan Bog Milosierny strzeze go i obdarzy Laskami Swojej Milosci , uzdrowi jego cialo i Dusze i prowadzi do Niego, za posrednictwem Najswietszej Naszej Matki. Bog zaplac za modlitwe!

 872. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Nie radzę sobie na nowym stanowisku. Nie mam siły na porządkowanie dokumentów a obawiam się ze są błędy. Bardzo proszę o światło jak mam je uporządkować. Jak sobie nie poradzę nie będę miała pracy. Moja córka jest bardzo słabego zdrowia i muszę pracować. Bardzo proszę o modlitwę

 873. Boże Ojcze Miłosierny , proszę o uzdrowienie duszy i umysłu Lidii. Panie daj jej łaskę nawrócenia i wyzdrowienia z głębokiej depresji. Matko Przenajświętsza dodawaj sił i miłości matce tej chorej dziewczyny, aby mogła ją wspierać z nadzieją na wyzdrowienie.

 874. Proszę o modlitwę w intencji Marii i Dominiki o łaskę nawrócenia i życia wiarą. O Boże Miłosierdzie i dary Ducha Świętego.

 875. Pomóż Boże, tak często brakuje mi sił.Muszę walczyć o codzienne sprawy, ale to takie trudne.Bez Ciebie nie dam rady.

 876. Proszę o modlitwę za mnie. Czuję, że nękają mnie myśli o związkach, które przeszłam. Nie chcę dłużej żyć przeszłością, ale teraźniejszością.

 877. Prosze o modlitwe w intencji Taty, zeby znalazl bratnia dusze. Z gory bardzo dziekuje.

 878. Proszę dla naszej rodziny o zdrowie, pomoc Pana Boga we ważnej sprawie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo.

 879. Proszę o modlitwę w intencji mojej babci i siostry – o łaskę zdrowia dla nich.

 880. Najlepszy Ojcze proszę Cię o dobrą śmierć dla Marii tak dręczonej pijaństwem syna.Wacława wprowadż na drogę trzeżwości.

 881. Proszę Cię Stwórco o wyrwanie Alżbietki z sideł pijackiego nałogu, z nieodpowiedniego towarzystwa, które wciąż Ją rozpija a i otumania dżojntami !

 882. o cud uzdrowienia dla Barbary .Proszę cie Boze spraw ,żeby mogła wychowywać i opiekować się dziećmi .daj jej sile do walki ze śmiertelną chorobą

 883. Proszę o modlitwę za moją córkę. Ma bardzo słabe zdrowie. Nie wiem co już robić. Bardzo proszę o modlitwę. Proszę też o modlitwę za mojego męża, który ma ogromne długi z zusie. Nie wiem co zrobić.

 884. Poproszę o modlitwę za mnie. Mam bardzo dużo obowiązków z którymi nie mogę sobie poradzić. Nie wiem jak mam się zabrać za wszystko. Proszę o modlitwę o Światło jak sobie poradzić z tym wszystkim. Bardzo proszę. Od tego czy uporządkuję wszystko będzie zależało czy dostanę tę pracę na stałe.

 885. Panie,proszę o nawrócenie mojej córki i jej syna.
  Panie proszę Cię o miłość i życzliwość w rodzinie syna

 886. Boże , Mój Ojcze w niebie, daj siłę , pomóż w trudnościach.Pozwól wyjść z trudnej sytuacji i pozwól na przewartościowanie życia. Teraz potrzebuję Twojej Ojcowskiej Opieki,żeby potem móc poświęcić się całkowicie sprawom innych. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego,

 887. Boże, spraw , by moje małżeństwo, które ma się ku upadkowi znalazło swój sens. znalazłam po półtora roku pracę dla męża, który po przyjezdzie tu nie widzi sensu dla nas, po tym jak mu znalazłam pracę tu w Bergen.Kiedy z córką dojechałyśmy do niego on nas nie chce. Dlaczego?Po tym wszystkim co dla niego zrobiłam, jestem chora nieuleczalnie i nie wiem jak sobie poradzić. Dlaczego?Pomóż mi, tak ja innym pomagasz. Proszę. Dorota

 888. Boże błagam pomóż spłacić moje zobowiązania finansowe, odzyskać zdrowie i godność. Proszę doprowadź mnie w życiu do takiego momentu, kiedy będę mogła sama pomagać innym potrzebującym.

  Katarzyna

 889. Boże prosimy o szczęśliwą podróż i błogosławieństwo w czasie urlopu.

 890. Bardzo dziękując za otrzymaną pomoc i ten spokojny czas, proszę o dalszą modlitwę za zdrowie psychiczne i fizyczne mamy.

 891. Proszę o modlitwę za duszę mojego Taty, który niedawno zmarł. Proszę także o łaskę i pomoc Boga we wszystkich sprawach, które są teraz do załatwienia. Proszę również o mądrość i spokój.

 892. Proszę Miłosiernego Boga o cud uzdrowienia 4miesięcznej Liliany i wszelkie łaski Boże dla niej i jej najbliższych. Proszę również w tej intencji o wstawiennictwo Matkę Bożą i św. Jana Pawła II.

 893. Proszę o uratowanie mojego małżeństwa, o nawrócenie i powrót mojego męża.

 894. O zaufanie, inspirację i siłę do skoncentrowanie się na pracy, nie na lęku przed niepowodzeniem.
  Bardzo dziękuję!

 895. o wyleczenie z alkoholizmu i trzeźwość myślenia dla Piotra i Doroty. Boże pobłogosław ich rodzinie.

 896. Panie Boże, dziękuję za kolejny dzień. Czuwaj nad moją rodziną i przyjaciółmi, a każdemu kto to czyta, ześlij potrzebne łaski.

 897. Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę. O zdrowie psychiczne i fizyczne dla niej.

 898. Proszę za dusze cierpiące w czyśćcu, z podziękowaniem dla wszystkich, którzy bezpiecznie przygotowali ŚDM, o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, za wątpiących, świętokradców, bluźnierców, za konających, o dobre spowiedzi, za ludzi młodych – nade wszystko uczestników ŚDM, za naszą ojczyznę. Bóg zapłać!

 899. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę błogosław i udziel zdrowie całej naszej rodzinie.

 900. Boże proszę pomóż mi w sprawach wiadomych Tobie. Jest mi ciężko tyle spraw mnie przytłacza Boże oddaje Ci je wspieraj mnie w ich realizacji . Postaw przy mnie ludzi którzy mi pomogą . W tym natłoku biurokracji Polskiej. Gdzie urzędnicy stanowią własne prawo oderwane daleko od rzeczywistości. Natchnij mnie Boże kieruj proszę. Dodaj sił bo jestem tak tym wszystkim zmęczona. Dziękuje bo czuje pomimo wszystko Twoje wsparcie i wielką miłość . Dziękuje za wspaniałych świętych którzy mnie tez wspierają Sw Faustyna. Sw. Ojciec PIO i Ty wspaniały wielki Boże. Powierzam ci siebie i moje troski. Kocham Cie .

 901. Panie Boże proszę Cię o siłę dla Janka i Zuzanny w przezwyciężaniu swoich słabości.

 902. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa błogosław Nataszy, Michałowi, Irenie i Janowi.

 903. Ogromnie proszę o modlitwę w intencji dotrzymania postanowień – i o owoce tychże.

 904. Oddaje Ci chwałę Boże Adonai,
  bardzo proszę o modlitwę za moją Mamę o uwolnienie ze smutku po stracie Męża i za wszykie sprawy zawodowe ,które porwadzę o Boże Błogosławieństwo.

 905. Boże chroń moja rodzinę dzieci rodziców.Błogosław i udziel potrzebnych nam łask. Oddaje Ci wszystkie moje sprawy i troski Wiem ze poprowadzisz je tak ze będzie dobrze.

 906. Drogi Boże powierzam Ci sprawę opodatkowania mi pomocy publiczną Z UNII Europejskiej na zakup przedszkola które UKS chce na siłę w skali 32 % opodatkować a pomoc ta była dotacja 150 tys na zakup przedszkola. I teraz muszę od tego zapłacić podatek i już zapłaciliśmy ponad 50 tys zł podatku ze realizowaliśmy projekt UE który jest zwolniony z opodatkowania. Musieliśmy wpłacić bo w przeciwnym razie mielibyśmy windykacje. Przebaczam ludziom co mi to zrobili ponieważ pewno na siłę szukają pieniędzy, i tak się zachowują brak w nich empatii i trzeźwości umysłu.
  Sprawy są w sadzie II instancji w Warszawie w Sadzie Administracyjnym, Boże proszę byśmy trafili na sędziego który zechce nas potraktować poważnie . Powierzam Ci te sprawę wiem ze będzie dobrze Ufam Tobie Boże. Proszę cie bądź ze mną jak z kochana siostrą Małgorzatą Chmielowską która dla mnie jest wzorem jak siostra Matka Teresa wiesz ze kocham ludzi i nie przejdą obojętnie koło potrzebującego. Boże proszę pomóż mi znałeś środki na dom małego dziecka dla moich wspaniałych podopiecznych którzy nie maja domu a jest ich 8. Boże proszę postaw na mojej drodze ludzi którzy mi pomogą.Chroń mnie i prowadź . Wspieraj błogosław. Boże kocham Cie i ufam Tobie

 907. Panie Boże proszę o miłość i dobrego męża. Ciężko żyć samotnie.

 908. Prosimy Ciebie Ojcze o Twoje błogosławieństwo, zdrowie, Boże prowadzenie w życiu Marcina a także dla całej nowo powstałej wspólnoty Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna oraz o wytrwałe i świadome powołania do służby modlitewnej i szpitalnej.

 909. Boże błagam , pomóż nam wyjść z beznadziejnej sytuacji finansowej. Nie mam już siły’

 910. Proszę o modlitwę za mnie abym dała radę w pracy. Strasznie ciężko mi idzie. Nie umiem pracować w stresie ciągle sie mylę. Bardzo proszę o modlitwę za mnie.

 911. Proszę o modlitwę za moje zdrowie, by wszystkie lęki i obawy odeszły ode mnie, bym na nowo uwierzyła w siebie.Dziękuję.

 912. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o błogosławieństwo dla Nataszy Michała i Jana

 913. Proszę o modlitwę, abym mogła odnaleźć sens swojego życia i podjąć działanie. Proszę również o zdrowie i siłę dla Marka.

 914. Proszę o modlitwę, by udało mi się wrócić do Polski i bym znalazła tam maleńki dom i pracę. Dziękuję.

 915. Proszę o modlitwę: o uleczenie relacji w mojej rodzinie, o uleczenie z depresji, o powrót do zdrowia po udarze. Dziękuję.

 916. Niedawno straciłam córeczkę. Proszę o modlitwę bym umiała zaufać Bogu w pełni i przyjąć to, co mi daje.

 917. Panie Boze prosze o zdrowie duchowe oraz blogoslawiensto dla mojej calej rodziny.Prosze o uwolnienie z wszelkich nalogow.Serdeczne Bog zaplac

 918. Pokornie proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego syna z nałogu narkotykowego i otwarcia serca na Bożą miłość i pokój. Bóg zapłać.

 919. Proszę o modlitwę w intencji Pani Ani, o zdrowie dla niej po ciężkiej operacji, aby jak najszybciej wróciła do domu.

 920. Boże proszę o zdrowie dla mojej mamy a także o powrót do zdrowia cioci Janki, która jest po udarze.

 921. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny oraz pomoc w wykonywanej pracy zawodowej
  Agata

 922. Proszę o uleczenie z depresji i błogosławieństwo dla całej rodziny. Proszę również o siłę do pokonywania trudności życia. Bóg zapłać

 923. Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów finansowych – i dokończenia bardzo ważnego dla mnie projektu.

 924. w intencji wszystkich zagubionych i poszukujących.

  o zdrowie dla moich Rodziców, w szczególności dla Mamy chorej na czerniaka.

  O błogosławieństwo dla mojej siostry jej męża i córeczki.

  Proszę o modlitwę w intencji Bożenki o spokój, rozeznanie i siłę w trudnej sytuacji życiowej i błogosławieństwo.

  O zdrowie i siły dla Olgi.

  Proszę również o modlitwę w mojej intencji o spokój, mądry wybór dalszej drogi szczególnie zawodowej oraz umiejętność doceniania tego co mam.

  Dziękuję

 925. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny

 926. Boże Ojcze prosimy przebacz nam grzechy, oddal od nas wszystkie przekleństwa, udziel zdrowia i obfite błogosławieństwo.

 927. Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Marcina i łaskę uzdrowienia dla Marii i Kasi. Dziękuję!

 928. Proszę o modlitwę za nie odpowiedzialnego męża i jego matkę. Mąż ma ogromne długi w zusie i u ludzi. Pieniadze daje swojej matce i siostrze żeby mogły kupić nowe rzeczy do mieszkania i jego siostrzenica mogła wyjechać na wakacje. Nie wiem co robić przerasta mnie to wszystko.

 929. Proszę o modlitwę za mnie. Proszę o Światło jak pracować na nowym stanowisku. Wszystko jest dla mnie nowe i trudne. Bardzo proszę o modlitwę.

 930. Proszę o modlitwę za moją córkę. Jest bardzo słabego zdrowia. Ciągle choruje.

 931. Panie Jezu prosimy o Twoje błogosławieństwo we wszystkichyba trudnych sprawach, liczymy na Twoją pomoc.

 932. z serca proszę o modlitwę za tych którzy złorzeczyli mojej rodzinie i mi o przemianę ich serca oraz o odcięcie skutków wszystkich przekleństw, Boże spraw aby zagubieni odnaleźli swoją drogę i Ciebie. Bóg zapłać.

 933. Proszę o modlitwę w intencji dzieci, o światło Ducha Świętego dla nich w podejmowaniu decyzji, o zdrowie dla mamy.

 934. Proszę o modlitwę w intencji szansy, szans, które dostałam – żeby mądrze je wykorzystać, nie tylko dla siebie. I o jeszcze jeden mały cud.

  Dziękuję!!!

 935. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Przemka z raka płuc

 936. Proszę o światło Ducha Świętego żebym poradziła sobie w pracy. Wszystko jest dla mnie ogromnie trudne. Proszę o modlitwę

 937. prosze o modlitwe za spokoj ducha dla mojego brata i jego zdrowie w pelni i psychiczne i fizyczne,dla mnie o umiejetnosc modlenia sie za innych i za moja rodzine,noi moze o spokoj na swiecie,o wiare lidzi w Boga i w to,że jest miłosierny,ale szczególna intencja to moj brat,sercem dziekuje za pomoc..

 938. Prośba o modlitwę w intencji Marty, o powrót na drogę wiary i powrót do zdrowia i w intencji Marii, o siły i wytrwanie

 939. Panie Jezu zanurzam w Twoim Sercu moich Bliskich i proszę o obfite błogosławieństwo dla nas.

 940. Panie Jezu, proszę Cię w intencji moich rodziców o uzdrowienie duszy, ciała i relacji. Proszę o miłość w rodzinie. Jezu ufam Tobie, Ty wiesz!

 941. Serdecznie prosze o modlitwe w intencji mojej siostry Wieslawy, u ktorej zdiagnozowano nowotwor zlosliwy…
  Bog mzaplac!

 942. Proszę o modlitwę w intencji syna Krzysztofa, u którego niedawno wykryto złośliwego chłoniaka. Niech Pan da jemu i nam wszystkim siłę do walki i ufność. Niech go prowadzi.
  Mama

 943. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, która właśnie rozpoczyna trudny czas sesji egzaminacyjnej. Za pamięć w modlitwie i wszystkie wymodlone łaski składam najserdeczniejsze Bóg zapłać.

 944. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy w imię Pana Jezusa o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała,Rity , Amelii, Rozalii, Ireny i Jana.

 945. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża i naszej rodziny. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy.

 946. Boże Ojcze prosimy o zdrowie, błogosławieństwo i przebaczenie grzechów dla naszej rodziny.

 947. Proszę o światło Ducha Świętego dla mnie, bym potrafiła rozeznać co mam robić w życiu zawodowym, zgodnie z wolą Bożą lub o zabranie wszystkich kłopotów i trudności w obecnej pracy, a także o zdrowie, nawrócenie męża i pracę dla niego oraz o uwolnienie od wszelkiego zła. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i wysłuchane prośby.

 948. prosze za moja kolezanke Malgosie zeby Ci ktorzy jej dokuczaja nawrocili sie a falszywi przyjaciele stanęli w prawdzie o pokoj serca dla niej

 949. prosze w intencji umierajacych i dusz czysccowych i za to,ze Zdzislaw pojednal się z Bogiem

 950. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia Miłości na całe życie, jest to moje gorące pragnienie na którego realizację czekam z utęsknieniem, lecz wciąż towarzyszy mi samotność.

 951. Za Grzegorza aby wrócił do Boga i łask uświęcających, jedność w rodzinie i dbałość o dobro drugiego. Bóg zapłać

 952. Proszę w intencji Marka o nawrócenie i uzdrowienie z choroby alkoholowej oraz w intencji Sławka, u którego wykryto nowotwór mózgu, i jego rodziny o zdrowie, siłę i wiarę

 953. Proszę o błogosławieństwo dla moich dzieci aby żyły w zgodzie z naukami Kościoła, nie zwątpiły w mądrość i miłosierdzie Pana Jezusa i aby odnalazły szczęście i spokój w swoich rodzinach które mam nadzieję założą z pomocą Bożą.

 954. Matko Boża Wspomożycielko Wiernych wstawiaj się u Pana Boga i wypraszaj nam zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo.

 955. Moi Drodzy proszę o modlitwę w intencji naszego brata Zdzisława i wszystkich jego bliskich ktorzy się nim opiekuja. bardzo wrazliwy dobry i cieply człowiek ,bezdomny mieszka od wielu lat u mojej starszej siostry ,ktora sie nim obecnie opiekuje opatruje otwartą rakową ranę .ćzekamy z Miloscią i modlimy się o to, zeby dostapil łaski pojednania sie z Panem Bogiem i modlitwa bardzo bardzo potrzebna dla niego i mojej siostry Reni tez

 956. Jesteśmy wolni od każdego zobowiązania, ale całkowicie zależni od jedynej konieczności: od miłości.
  Proszę o modlitwę w intencji mojego brata aby odnalazł w końcu tą MIŁOŚĆ.

 957. Dziękuję za otrzymane łaski za zdaną maturę oraz opiekę na studiach syna, za zdrowie, miłość i zgodę w rodzinie, pracę- proszę o dalsze błogosławieństwo a w szczególności zdrowie dla męża, córki Agnieszki i syna Szymona.

 958. Proszę o niebo dla mojego brata Jacka.Prosze o nawrócenie się mojego męża. Proszę o opiekę Matki Boskiej dla moich dzieci Grzegorza Stanisława i Julii.
  Bóg zapłać
  Magdalena

 959. Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania ważnego, skomplikowanego problemu – potrzebuję wiary, że mam szansę przeskoczyć ten mur i inspiracji, żeby wreszcie to zrobić.

 960. Panie, proszę Cię o łaskę wiary dla mojego męża Marcina, żeby mógł Cię spotkać i poddać się Twojej miłości. Proszę Cię o łaskę wiary na każdy dzień dla mnie i dla moich dzieci. Panie, pokaż mi, co chcesz, abym czyniła w swoim życiu, jak mam pomagać potrzebującym.

 961. Panie Jezu dales mi serce czułe na biede ludzka i łzy by płakac nad cierpiacymi prosze o liczne cuda i uzdrowienia i prosze nie chciej nic w zamian. ufam Tobie moj Bracie i Królu

 962. Proszę o pomyślne zdanie matury dla córki Weroniki i dobry wybór drogi życiowej

 963. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa udziel naszej rodzinie zdrowia, obfitego błogosławieństwa i opieki od zła w każdej postaci.

 964. Boże proszę o błogosławieństwo w pracy i dla całej rodziny.

 965. Dziękuję za zdrowie, otrzymane łski i wysłuchane prośby. Proszę, by Pan Jezus Miłosierny zabrał moje problemy i trudności w pracy na Swoje ramiona, bo nie mam już siły ich dźwigać.

 966. Proszę o światło Ducha Świętego dla rozwiązania trudnej sytuacji w pracy i o łaskę wiary dla Juana.

 967. Panie Boże Proszę, daj mi siłę i wytrwałość w pracy. a także odnowienie ważnej dla mnie znajomości.

 968. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o błogosławieństwo dla całej rodziny.

 969. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, czekającej obecnie na wyniki ważnego egzaminu, aby jej ciężka praca, trud, wysiłek i wiele związanych z tym wyrzeczeń znalazły swoje odzwierciedlenie w ocenie sprawdzających.

 970. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Proszę o modlitwę za wszystkich nawracających się , o siłę wytrwałości i więcej łask od Ducha Świętego.

 971. Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, o łaskę uzdrowienia i wiary

 972. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o to co jest niemożliwe dla nas, a tylko Ty Boże możesz sprawić. Amen

 973. Boże Ojcze pobłogosław Nataszy, Michałowi, Filipowi, Irenie i Janowi oraz oddal wszelkie zło od nich. Amen

 974. Proszę o modlitwę w intencji Tomka i Asi oraz ich dziecka aby mogli w wolności podejmować decyzje co do swojej przyszłości bez nacisków bliskich. Bóg zapłać.

 975. Proszę o modlitwę za syna Łukasza, o światło Ducha Świętego i siły do zerwania z nałogiem i odbudowania relacji z rodziną.

 976. Panie Boże udziel Juanowi swoich łask, proszę o to szczególnie w dzisiejszym dniu.

 977. Szczęść Boże,
  Proszę o światło Ducha Świętego dla lekarzy aby mogli zdiagnozować moją chorobę i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Jezu proszę o Łaskę uzdrowienia.
  Bóg zapłać

 978. Proszę o modlitwę za moich rodziców aby w końcu zagościł spokój w ich małżeństwie.

 979. Proszę o modlitwę w intencji Macieja i naszego związku, aby Bóg dodał mu odwagi do oddania się uczuciom i zagoił rany z jego przeszłości; bardzo proszę także o wypraszanie zdrowia dla moich rodziców – Małgorzaty i Andrzeja.

  Bóg zapłać!

 980. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji spokoju duszy Kochanej i nieodżałowanej Babci Stasi.

 981. Proszę o modlitwę, za mojego męża, dzieci i mnie samą, abym miała siłę i moc wiary w codziennym trudzie ich wychowywania w tych trudnych czasach!

 982. Proszę Pana Boga o błogosławieństwo dla Nataszy, Michała i Jana. Amen

 983. Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania wszystkich problemów w pracy i oddalenie wszelkich przeciwności, z którymi sobie już nie mogę poradzić oraz o łaski Boże i opiekę Matki Bożej na każdą chwilę życia.
  Dziękuję za wysłuchane modlitwy i otrzymane łaski.

 984. Panie Boże prosimy ukryj w Najświętszych Ranach Pana Jezusa całą naszą rodzinę, chroń od zła, chorób, nieszczęścia i pomagaj w pracy oraz napełnij nas obfitym błogosławieństwem. Amen

 985. Proszę o światło Ducha Świętego dla mojego brata przy podjęciu ważnej decyzji, proszę o modlitwę w intencji Juana i Mai o łaskę nawrócenia dla nich.

 986. Proszę o modlitwę za mnie. Proszę o światło jak mam sobie poradzić w pracy. Bardzo dziękuję za modlitwę

 987. Panie Boże błogosław i udziel zdrowia naszej całej rodzinie. Maryjo, módl się za nami

 988. Prosze o modlitwe za mojego brata Pawla o siłę i mądrość w podejmowaniu decyzji.

 989. za mojego męża rysia aby spotkał Pana Jezusa w sakramencie dobrej spowiedzi.

 990. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa napełnij nas łaskami Ducha Świętego, które potrzebujemy…Amen.

 991. Proszę o modlitwę za mojego syna, aby poddał się leczeniu od uzależnień a przede wszystkim o jego nawrócenie na prawdziwą drogę wiary.

 992. Gorąco proszę o modlitwę o rozwiązanie problemów mojej Rodziny,dobrą śmierć dla Macochy i uwolnienie od choroby alkoholowej mojego brata

 993. Proszę o łaskę nawrócenia i przebaczenia dla moich dzieci i rodzeństwa

 994. Matko Boga wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Ireny i Jana.

 995. Proszę o modlitwę za mnie i moją Rodzinę. W pracy mam bardzo dużo obowiązków i nie mogę zdążyć i nie radzę sobie. każdy tylko podkłada nogę Proszę o modlitwę za mnie żebym dała radę . Bardzo proszę

 996. Proszę o łaskę całkowitego uzdrowienia z choroby i miłość w moim życiu.

 997. Proszę o modlitwę w intencji rodziny córki, aby zięć się opamiętał,nie krzywdził jej i swojego syna

 998. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców o zdrowie, spokój w ich relacjach i zgodną przyszłość.

 999. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o przebaczenie grzechów, zdrowie i potrzebne łaski dla naszej rodziny.

 1000. Panie Boże przytul do swojego serca Juana i daj mu łaskę silnej wiary

 1001. Proszę o łaskę zdrowia dla mojego Taty… Dobry Jezu proszę o siłę, wiarę i nadzieję dla Rodziców w trudnym dla nich okresie

 1002. Prosze o modlitwę za mojego brata aby znalazl szczęście i spokój w życiu.

 1003. Proszę o łaskę nawrócenia dla Kazimierza, Bartosza, Stanisława, Krzysztofa. Jeśli taka jest Twoja wola Boże, proszę o łaskę macierzyństwa, Tobie powierzam mojego męża prosząc o wszelkie potrzebne łaski, Twojej opiece Jezu oddaje moją ciężko chorą Mamę prosząc o łaskę wytrwałości i cierpliwości, a także Tobie polecam Ewę, Krystynę, oraz całą moją moją rodzinę. Bóg zapłać za modlitwę.

 1004. Boże proszę daj mojej rodzinie łaskę nawrócenia oraz naszym sercom miłość, radość oraz światłość.

 1005. Proszę o prawdziwą miłość w domu. Abyśmy potrafili wyłączyć telewizor i zacząć ze sobą BYĆ. I o większe mieszkanie. Ela

 1006. Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci i wnuków. Niech Bóg da im łaskę wiary,prowadzi w życiu i otacza opieką. Beata

 1007. O szczęśliwy wyjazd dla Mariusza, o dobre przeżycie Triduum i czasu Wielkanocy dla moich rodziców, brata, Juana, Julii, Oli, Agaty i dla mnie.

 1008. proszę Panie Jezu za tych co umierają i za tych co przebaczyć nie potrafią .przepraszam Cie za moją głupotę lenistwo ,gniew i pychę .dziękuję ze pozwoliles stać mi się dzieckiem .Poczucie bycia dzieckiem czyni wolnym i radosnym.rosze o sily dla siostry Malgorzaty i coraz więcej osob dobrej woli,ktore będą jej pomagały

 1009. Odebrałam w skrzynce głosowej wiadomość od siostrzeńca szarpiącego się z życiem bezdomnego narkomana (bez ojca i matki):” Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście, to koniec , nikt nie może mi pomóc”.
  Proszę o modlitwę w jego intencji, może nie stało się najgorsze. Wyjechał zagranicę , nawet nie wiem gdzie go szukać.

 1010. O zgodę,miłość i szacunek do siebie nawzajem oraz o umiejętność normalnej rozmowy, proszę Cię Jezu

 1011. Panie nie jestem godna, abys przyszedł do mnie ale powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza moja, Panie dziekuje Ci za wszystko, Proszę o błogosławieństwo i łaski oraz siłę na każdy dzien. Ola

 1012. za dyrekcje nauczycieli i pracowników niepedag.DSOSWNR12 we Wroclawiu za wychowankow i ich rodziny ; za dusze w czyśćcu cierpiące o Milosierne serce dla mnie i wyznawcow Jezusa Chrystusa za Solidarnosc za dusze sp.M Czarneckej Zoll lekarke biedakow

 1013. Proszę o modlitwę o uzdrowienie bardzo chorej i cierpiącej Patrycji oraz o uratowanie Franka przed aborcją

 1014. Proszę o modlitwę w intencji pacjentów i pracowników Dolnośląskiego Hospicjum Domowego dla dzieci

 1015. Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa za naszą rodzinę, aby Bóg obdarzył nas zdrowiem, przebaczył grzechy i udzielił błogosławieństwa w życiu. Amen

 1016. Ponawiam prosbe o modlitwe za mezczyzne, ktore od dawna kocham – by rozwiazl swoje problem, dostrzegl, ze caly jestem obok niego i cierpliwie czekam. O dobry, stabilny zwiazek pelen milosci, bliskosci i zaufania. O laske potomstwa.

 1017. O milosc Doroty I Karola, by dobry Bog pozwolil im odnalezc droge do siebie, by odbarzyl sie zaufaniem, bliskoscia I wsparciem. By mogli cieszyc sie laska malzenstwa i rodzicielstwa.

 1018. Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża i założenie rodziny.

 1019. bardzo proszę o dary Ducha swietego dla kaplanow i rzadzacych. Jezu miej litość nad nami i wybaczaj nam szczególnie zgorszenia ze strony kaplanow. plakat Ekstremalna Droga Krzyzowa jest wg mnie nie do przyjęcia ,księza często nie rozumieją co to jest cierpienie i bieda i wymyslaja to co może stać się zgorszeniem i uderza w sakrum Malgorzata

 1020. Bardzo proszę o modlitwę za moje wyleczenie się z depresji, zniknięcie myśli samobójczych oraz odnalezienie siły, radości i poczucia sensu w życiu. Dziękuję.

 1021. Proszę o pomoc w rozeznawaniu powołania, wyrzeczenie się lęku i zaufanie Panu Bogu.

 1022. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Weroniki, aby znalazła dobrego mężą.

 1023. Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela Krzysia Kurcinskiego, który jest po wylewie, a teraz leży w szpitalu z infekcją i zagrożeniem amputacji stopy.

 1024. Boże Ojcze błogosław mojej Żonie i dzieciom. Matko Boga, módl się za nimi. Amen

 1025. Proszę Panie Jezu Miłosierny w intencji Marty o ozdrowienie i wstanie z wózka!

 1026. za wszystkich, którzy modlą się w zamieszczanych tutaj intencjach z podziękowaniami.

 1027. Jezu, udziel potrzebnych lask mojemu synowi Maximilianowi oraz sily,zapalu i wytrwalosci dla mnie

 1028. Bardzo proszę o chwilę modlitwy w intencji umocnienia wiary mojej żony Justyny oraz łaski zdrowia dla niej i córki Darii.Jarek

 1029. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o szczęśliwą podróż, zdrowie, błogosławieństwo i pomoc we ważnej sprawie dla całej rodziny. Św. Janie Pawle II, módl się za nami. Amen

 1030. Panie Jezu, Św. Judo proszę o łaskę uleczenia, sił oraz światło w mym życiu. Oddaję się Tobie Panie Boże.

 1031. Proszę o modlitwę za nienarodzone jeszcze moje dziecko o dobry jego rozwój i o szczęśliwe rozwiązanie, jego narodzenie

 1032. Proszę o modlitwę za mnie. Nie jestem w stanie wykonać powierzonej mi pracy .Wszystko jest nowe i trudne. Proszę o światło jak do tego podejść i o siły żeby mimo ogromnych przeciwności dać radę. Proszę też o modlitwę za męża który nie ma pracy a ma ogromne długi. Bardzo proszę m modlitwę.

 1033. Jezu uwolnij moje dziecko z zaburzen odzywiania,nerwicy natrectw i fobi.zabierz jej wszystkie lęki.ulecz rany.daj pokoj serca.Jezu wylej swojego Ducha na moje dziecko.Prosze Jezu zajmij sie naszymi finansami i wyprowadz z dlugow.wez nas Jezu w obrone.Jezu oczysc to mieszkanie gdzie teraz jestesmy za zla,chemi i chorob.Dziekuje.Ania

 1034. Proszę o modlitwę za Barbarę, o Dary Ducha Św.o mądrość i odpowiedzialność w wychowaniu nastoletniej córki, o znalezienie domu i pracy. Aby Pan Bóg im Błogosławił, zabrał wszelkie lęki, które paraliżują a dał odwagę do przeżycia kolejnego dnia i kolejnego….

 1035. Dziękuję za modlitwę, już dzieją się rzeczy dobre, choć nadal jest trudno, dlatego ponownie proszę o modlitwę o dary ducha świętego dla mnie i dla obydwu moich córek.

 1036. Proszę o nawrócenie dla mojego męża, o uratowanie naszego małżeństwa, o łaskę radości dla taty, o zdrowie dla siostry. Chwała Panu

 1037. Boże, Ty z każdego zła umiesz wydobyć dobro. Ufam Tobie bezgranicznie i powierzam się i swoich przyjaciół pod Twoją opiekę. Tobie chwała na wieki. Niech Pan będzie z nami.

 1038. Proszę o modlitwę za moich rodziców o nawrócenie i pokój w domu, a dla mnie o dobrą pracę.

 1039. Proszę o modlitwę za mojego brata aby życie ułożyło mu się jak najlepiej. Dziękuję

 1040. Proszę w intencji mojego Męża; o uleczenie jego serca i o miłość w naszym małżeństwie i rodzinie. Proszę Cię Boże o silną wiarę! Wiem, że jesteś ze nami, a ja, choć od niedawna już zawsze chcę byćz Tobą

 1041. Dziękuję za zdane egzaminy i proszę o dobre rozeznanie dalszej drogi dla mojego syna.
  Bóg zapłać

 1042. Proszę o modlitwę za mnie i potrzebne łaski w pracy. Mam za dużo pracy i nie radze sobie z nią. Wszystko jest nowe i na zaraz. Proszę o modlitwę za męża który ma ogromne długi i nie ma pracy żeby je spłacić.

 1043. o światło Ducha Świętego w podejmowaniu decyzji i o łaskę wiary dla Juana w rocznicę urodzin

 1044. Za mezczyzne, ktore oddawna kocham – by rozwiazl swoje problem, dostrzegl, ze caly jestem obok niego i cierpliwie czekam. O dobry, stabilny zwiazek pelen milosci, bliskosci i zaufania. O laske potomstwa.

 1045. Proszę o zdrowie, pomyślność, mądrość i potrzebne łaski dla wszystkich członków mojej rodziny.

 1046. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego dla mojej córki w bardzo trudnej sytuacji osobistej i o siły dla mnie, żebym podołała obowiązkom.

 1047. Proszę o wsparcie modlitewne w walce o wytrwałość w dotrzymaniu postanowienia.

 1048. Moja prosba to prosba o zycie i zdrowie mojego jeszcze nienarodzonego, drugiego dziecka.Obiecuję modlitwę za Was.

 1049. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o przebaczenie nam grzechów, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 1050. Za moją córkę Martynę przeżywającą bardzo trudny czas. Żeby miała wiarę w siebie, swoją wyjątkowość, mądrość i by ufała, że to co dziś, jest potrzebne dla tego co jutro…

 1051. Proszę o modlitwę w intencji łaski macierzyństwa i poczęcia dzieciątka.

 1052. Proszę o modlitwę za Monikę i Kasię oraz o nawrócenie w ich rodzinach

 1053. Proszę o modlitwę za moją siostrę. W pracy zaczynają zwolnienia i boi się zę zostanie bez pracy. Bardzo proszę o modlitwę.

 1054. Proszę o modlitwę za mnie i potrzebne łaski w pracy bo nie jestem w stanie jej wykonać. Proszę o siły i światło jak sobie poradzić. Proszę też o modlitwę za mojego męża. Ma okropne długi i nie ma pracy żeby je spłacić. Boję się że przyjdzie komornik albo wejdą mi na pensję.

 1055. proszę o uratowanie naszego małżeństwa, o przebaczenie i zaufanie mężowi

 1056. Proszę Boga o znalezienie dobrej żony i założenie własnej rodziny.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 1057. Proszę o miłość i o to, żeby ludzie, których skrzywdziłam, odpuścili, co złego zrobiłam. I o to, żeby Bóg dał nam znać, że istnieje.

 1058. Proszę o łaskę Bożego prowadzenia w kwestii blisko dwuletniego związku, który się niedawno zakończył. Polecam Bogu siebie, moją niedawną dziewczynę oraz przyszłość czy przyszłości, które są przed nami.

 1059. prosze Cie Ukochany Jezu o pomocnikow dla Dziela pomocy Uzaleznionym

 1060. prosze o modlitwe za zmarłych z mojej rodziny , i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i o łaski boże i całej rodziny i pomyslnosc w pracy prosi jakub

 1061. Panie z całego serca proszę o zdrowie dla mojej córki Marysi.Pozwól Jej zrealizować swoje marzenia.

 1062. Proszę o modlitwę za współpracowników i za mnie o potrzebne łaski i pomoc w pracy, bo nie jesteśmy w stanie jej wykonać. Duchu Św. daj nam swoje dary, Maryjo miej nas w swojej opiece i wypraszaj potrzebne łaski u Twojego syna.

 1063. Matko Boga wypraszaj obfite błogosławieństwo Boga, przebaczenie grzechów, dary Ducha Świętego i pomoc w pewnej sprawie dla naszej rodziny.

 1064. Proszę o modlitwę o nawrócenie moich znajomych z pracy. Dziękuję za wszelkie łaski.

 1065. Proszę o modlitwę o rozwiązanie problemu mieszkania dla mojej rodziny

 1066. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalszą modlitwę za mnie i mojego męża który nie ma pracy. Ma okropne długi i boje się ze zabiorą mi pensję.

 1067. Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojej najukochańszej siostry – o zdrowie dla niej, o pomyślne przejście czekającego ją w najbliższym czasie zabiegu medycznego, jak również o łaskę wiedzy i mądrości na czekającym ją w najbliższą środę egzaminie – aby wolą Bożą było, by włożone przez nią ciężka praca, trud i ogromny wysiłek pozwoliły jej zdać go z możliwie najlepszym wynikiem. Za wszystkie zesłane łaski składam serdeczne Bóg zapłać.

 1068. Proszę o błogosławieństwo i wszelkie łaski dla mojej rodziny zwłaszcza dla mojego syna i męża.

 1069. Proszę o błogosławieństwo i wszelkie łaski potrzebne dla syna, o powodzenie w nauce.
  Bóg zapłać

 1070. Proszę o modlitwę w intencji mojego kochanego brata by w końcu znalazł szczęście w życiu. Amen

 1071. Panie Jezu pomóż nam w pracy oraz udziel błogosławieństwa we ważnej sprawie. Amen

 1072. Serdecznie prosze o wspomozenie modlitwa mojej prosby co bym szczesliwie zakonczyla sprawy urzedowe. serdeczne Bog zaplac.malgorzata

 1073. Matko Boga ochraniaj od zła, nieszczęść, złej woli ludzi oraz wypraszaj obfitość błogosławieństwa Pana Boga dla Nataszy, Michała i Jana. Prosimy jeszcze Matko Boga o Twoje wstawiennictwo w znanej Panu Bogu sprawie. Amen

 1074. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją córkę o siły światło Ducha świętego – co robić. I za pokój w mojej pracy.

 1075. Proszę o modlitwę za Sylwestra aby wyszedł zwycięsko z walki z chorobą nowotworową.
  Proszę o modlitwę za Małgorzatę i Piotra aby przezwyciężyli problemy w małżeństwie

 1076. Proszę o modlitwę o pracę dla mojego brata, o nawrócenie dla Jana, o cud dla mnie i dla Jana

 1077. proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z bólu głowy i jego przyczyny

 1078. Bardzo proszę o modlitwę o wewnętrzny spokój i jasny umysł. Okropnie sie denerwuję w pracy. Nie mogę zebrać myśli. Mam nowe obowiązki i nie za bardzo sobie radzę. Bardzo proszę o modlitwę. Jak sobie nie poradzę mogę stracić pracę.

 1079. proszę o modlitwę w intencji, żebym umiała być wolna,
  dziękuję

 1080. Bardzo proszę o modlitwę o wewnętrzny spokój, jasność myślenia i wytrwałość, których wyjątkowo mocno teraz potrzebuję.

 1081. Boże przebacz grzechy i błogosław Nataszy, Michałowi, Irenie i Janowi.

 1082. bardzo bardzo serdecznie dziekuje za Wstawiennictwo , wszystko o co prosila, o co sie modlolam, z Waszym wstawiennictwem udalo sie . i moim synom. i mnie. z serca dziekuje. Bog Wam zaplac

 1083. Prosze o wspomozenie modlitwa mojej prosby w sprawie z ZUS em. pragne by stalo sie po mojej mysli. amen. serdeczne Bog zaplac

 1084. prosz.o.modlitwe.za.meza.kzimierza.o.laske.uzdrowienia.z.choroby.nowotworowej.oraz.za.syna.lukasza.i.laski.dla.rodziny.w.tym.trudnym.czasie

 1085. Prosze o modlitwe za kolezanke z pracy. Nie moze miec drugiego dzieciatka I bardzo cierpi.
  Bog zaplac

 1086. Proszę o modlitwę o zdrowie w całej rodzinie i o zgodę dla nas wszystkich. Dziękuję

 1087. Proszę o modlitwę, pomoc i dary Ducha Świętego w pracy i zdrowie dla chorych z którymi pracuję.Panie tobie ufam i zawierzam wszystko.

 1088. Proszę o modlitwę za duszę świętej pamięci Ryszarda Branowskiego.

 1089. Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia i szczęśliwe przejście chemioterapii, pokonanie choroby nowotworowej. Proszę o to abym była silna fizycznie i psychicznie w tej chorobie, Miej mnie Panie Jezu miłosierny w swojej opiece.

 1090. Boże Ojcze wszechmogący dziękujemy za wszystko i prosimy o zdrowie i błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny.

 1091. Proszę o pomoc w rozeznaniu powołania, odnalezieniu sensu życia i jego przemiany.

 1092. Proszę o modlitwę za Małgorzatę, aby Bóg wyprostował jej ścieżki i mogła wrócić do Kościoła i sakramentów

 1093. Dziękuję za wszelkie dobro dla mojego syna i proszę o modlitwę o powodzenie na egzaminach oraz o dobre rozeznanie drogi życiowej

 1094. Boże dziękuję za wszystko I za wstawiennictwem Świętego Antoniego proszę o błogosławieństwo oraz zdrowie dla całej rodziny.

 1095. Proszę o modlitwę za mnie. O pomoc w mojej pracy z którą mam trudności z powodu braku doświadczenia.

 1096. O nawrócenie dla syna Przemysława i pomyślnie zdanie przez niego egzaminów.

 1097. W intencji Bogu wiadomej, o nawrócenie dla Jana i światło Ducha Świętego przy rozwiązaniu jego problemów, o pracę dla brata, o światło Ducha Świętego przy rozeznaniu drogi dla Kasi.

  Dziękuję za modlitwę

 1098. Proszę o modlitwę w następujących intencjach: o potrzebne błogosławieństwo, łaski oraz pomoc w mojej pracy, z którą mam trudności z powodu jej nadmiaru, o pozytywny wynik kontroli, o siły do przezwyciężania trudności, o nawrócenie grzeszników, w tym męża Piotra i pracę dla niego, o zdrowie dla mamy i dla mnie, o uratowanie małżeństwa i rodziny Moniki i Adriana oraz pomyślne załatwienie ich trudnych spraw, o zbawienie dla dusz w czyśćcu cierpiących i ulgę w ich cierpieniu oraz w pewnych Bogu wiadomych intencjach.
  LD

 1099. Proszę o modlitwę za moja mamę Elżbietę. Pojawił się nawrót choroby raka złośliwego.
  Proszę w modlitwie o jej nawrócenie, o zdrowie duszy i ciała.O otwartość serca na Pan Boga , sakrament pokuty.

 1100. Jakiś czas temu zagubiłam radość w swoim życiu, pojawiła się depresja i lęki. Chciałabym mocniej zaufać Bogu, odnaleźć swoją drogę, zaakceptować samą siebie. Bardzo proszę o modlitwę, bym potrafiła ufać, kochać, nie zrażać się trudnościami, przeciwnościami. Bym miała oczy, uszy i serce otwarte na Boga w drugim człowieku.

 1101. Proszę o modlitwę za mnie i moją Rodzinę. Nie możemy wyjść z długów. Mąż nie ma pracy.

 1102. Proszę o modlitwę w intencji mojego prawdziwego nawrócenia oraz o łaskę dobrej spowiedzi gdyż od 3 lat nie udało mi się pojednać z Panem Bogiem.

 1103. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o dalszą modlitwę za chorych.

 1104. Za wszystkich Przyjaciół i Ofiarodawców Wspólnoty Chleb Życia. Niech Bóg Wam wynagrodzi dobro, a zmarłym da życie wieczne.

 1105. Gorąco proszę o pamięć w modlitwie… Znalazłam się na chwilę obecną w trudnym i stresującym dla mnie momencie życiowym… Proszę o modlitwę, aby udało mi się przezwyciężyć wszelkie trudności, a z popełnionych błędów wyciągnąć mądre i konstruktywne wnioski na przyszlość. Za wszystkie łaski składam najserdeczniejsze Bóg zapłać.

 1106. Proszę o modlitwę o miłość i zrozumienie w rodzinie, o światło Ducha Świętego aby relacje w rodzinie zostały uzdrowione i o łaskę wiary dla mojej córki Kasi

  Irena

 1107. Wiktor. o łaskę odwagi i rozeznania;

 1108. Proszę o modlitwę za mnie o światło jak poradzić sobie w pracy . Jak nauczyć się nowych rzeczy i robić je dobrze. Okropnie się stresuję i nie mogę spać. Bardzo proszę o modlitwę.

 1109. Proszę o modlitwę za moją koleżankę z pracy. Ma kłopoty ze zdrowiem i obawia się złych wyników badań. Bardzo proszę o modlitwę żeby wszystko się dobrze ułożyło.

 1110. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa w Duchu Świętym prosimy o obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Jana i Ireny. Maryjo, módl się za nimi.

 1111. Najświętsze Serce Pana Jezusa wstawiaj się za nami u Boga Ojca i wypraszaj zdrowie, błogosławieństwo, odpuszczenie grzechów, potrzebne łaski Ducha Świętego i ochronę od zła dla całej naszej rodziny. Amen

 1112. Proszę o modlitwę za moją rodzinę - byśmy się odnaleźli życiowo i finansowo. Dziękuję

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę – byśmy się odnaleźli życiowo i finansowo. Dziękuję

 1113. Proszę o modlitwę za moją kuzynkę Olę która przegrała z rakiem jelita grubego. Pozostawiła zrozpaczonych rodziców męża i dzieci. Proszę o modlitwę za nich.

 1114. Proszę o modlitwę w intencji Ignacego, Bruna, Piotra i Karoliny, aby odnaleźli drogę do Boga.

  Bardzo proszę o modlitwę.

 1115. Proszę o modlitwę w intencji, którą codziennie zanoszę do Boga – tylko Jego interwencja może mi pomóc.

 1116. miej mnie Panie Boże w swojej opiece

 1117. Boże udziel błogosławieństwa, zdrowia i opieki od zła Nataszy, Michałowi , Irenie i Janowi.

 1118. Boże Wszechmogący błagam o opiekę nad moją rodziną,nie mam już sił aby poradzić sobie z tym wszystkim co nas spotyka.Błagam ratuj nasze małżeństwo.

  Amen

 1119. Prosz€, o ile taka wola Pana Boga, o to, byśmy mogli zostać rodzicami zastępczymi dla niepełsnosprawnej Magdy i niepełnosprawnego Marcina.

  Bóg zapłać za modlitwę. Pamiętamy o Was.

 1120. Boże Ojcze błogosław Nataszy, Irenie, Michałowi i Janowi. Panie Jezu zmiłuj się nad nimi i przebacz im grzechy. Duchu Święty napełnij ich potrzebnymi łaskami. Matko Boża, módl się za nimi. Amen

 1121. Proszę o modlitwę o Bożą łaskę i wsparcie na najbliższy, trudny dla mnie czas… Z góry najserdeczniejsze Bóg zapłać.

 1122. Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy; możliwości leczenia, decyzje administracyjne, które pozwolą je zrealizować, siłę dla niej w tym bardzo trudnym momencie i dla mnie, żebym umiała ją jak najmądrzej wesprzeć. Dziękuję!

 1123. Proszę o modlitwę za wszystkich szykanowanych i dręczonych w pracy o siłę dla nich i pomoc życzliwych ludzi którzy stają na ich drodze

 1124. Poproszę o modlitwę za moją siostrę. W pracy zaczynają zwalniać. Proszę o siłę dla niej .

 1125. O nawrócenie dla mnie. O wierność małżeńską dla Jacka, nawrócenie dla niego i jego rodziny.

 1126. Proszę o modlitwę za moją kuzynkę Olę chorą na raka jelita grubego. Bóg zapłać. Ostatnio bardzo źle się czuje po chemioterapii

 1127. Proszę o modlitwę za mnie. Nie radzę sobie na nowym stanowisku proszę o modlitwę żebym mogła sobie poradzić. Jest bardzo ciężko.

 1128. Proszę o modlitwę w intencji problemu, który staram się rozwiązać od tygodni – i o motywację do działania nawet w niesprzyjających warunkach.

 1129. Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy o zdrowie, błogosławieństwo i ochronę od zła dla całej rodziny.

 1130. Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie z białaczki dla Wieńczysława, aby mógł jeszcze długo cieszyć się życiem na ziemi

  Gosia

 1131. Moje dotychczasowe życie jawi się jako bezowocne, samotne i smutne. Praca, którą wykonuję wydaje mi się bezsensowna i nie daje mi żadnej satysfakcji . A przyszłość – niepewna pod każdym względem. Proszę o modlitwę, by Pan dał mi rozeznanie, by otworzył moje serce na Swoją Boską Miłość, bo własnymi siłami nie potrafię na tę Miłość odpowiedzieć i dręczą mnie wątpliwości i bardzo złe myśli.

 1132. o zdrowie i pomyślną operacje dla Danuty, wszak dla Boga nie ma spraw beznadziejnych – błagamy by Danuta przeżyła operacje usunięcia żołądka i chemioterię i powróciła do zdrowia.
  o siłe dla Katarzyny, miłość i wsparcie najbliższych

 1133. By Najwyższy obdarzył ich wzajemną miłością, bliskością i rozumieniem. By pozwolił cieszyć sie małżeństwem i obdarował potomostwem.

 1134. Proszę Boga Ojca o potrzebne błogosławieństwo oraz łaski Ducha Świętego na każdy dzień dla mnie i moich Najbliższych. Amen

 1135. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy napełnij nas darami Ducha Świętego, przebacz grzechy, błogosław we wszystkim i chroń od zła całą naszą rodzinę. Św. Elżbieto Węgierska, módl się za nami.

 1136. Mam 48 lat i przeżywam kryzys wieku średniego. Moje dotychczasowe życie wydaje mi się jałowe. Praca, którą wykonuję – bez sensu. A przyszłość – niepewna pod każdym względem. Relacje z rodziną – mocno poprawne i wymagające ode mnie dużego wysiłku psychicznego. Tak nie da się żyć. Potrzebuję od Boga wskazówek co dalej.

 1137. Proszę o modlitwę za moją Siostrę szykanowaną w nowej pracy. Przerażające jest to co ludzie robią żeby kogoś skrzywdzić. Bóg zapłać

 1138. Proszę o modlitwę za mnie i moją Rodzinę. Mam kłopoty ze zdrowiem bo nie radzę sobie w pracy na nowym stanowisku. Proszę o modlitwę o rozum jak sobie poradzić jak uporządkować wszystkie dokumenty jak się nauczyć nowych rzeczy.

 1139. Błagam o modlitwę o zdrowie, uzdrowienie kręgosłupa i nóg, o pracę i wspomożenie finansowe, o dobrych przyjaciół i błogosławieństwo Boże we wszystkim. Bóg zapłać i szczęść Boże. Basia

 1140. proszę o zdrowie dla mojej rodziny, a szczególnie o wsparcie w chorobie mojego brata i siostrę

  Proszę o modlitwę do Pana Boga o zdrowie i miłość w mojej rodzinie, a szczególnie o łaskę uzdrowienia dla mojego brata i siostry.

 1141. Proszę o modlitwę za to, żeby udało mi się naprawić i ustabilizować moją sytuację finansową. Chciałabym móc spać spokojnie wiedząc, że następnego dnia będę miała na chleb, zapłacę czynsz, nakarmię koty. Proszę o przewodnictwo i wskazanie kierunku – co robić, jak pracować żeby mieć dobrą sytuację finansową. Obiecuję, że użyję zarobionych pieniędzy tylko w dobrych sprawach. Będę pomagać moim dzieciom i siostrze, a także innym potrzebującym.

 1142. Proszę o modlitwę za Adasia – odszedł od Chrystusa.

 1143. Gorąco proszę o pamięć w modlitwie przez najbliższy, trudny dla mnie czas… Z góry serdeczne Bóg zapłać. M.

 1144. Proszę Boga o przemianę serc osób, które prowadzą ZOL dla starszych Pań, w którym pracuję; żeby się opamiętały i zaczęły im naprawdę służyć, a nie - mamonie.

  Proszę Boga o przemianę serc osób, które prowadzą ZOL dla starszych Pań, w którym pracuję; żeby się opamiętały i zaczęły im naprawdę służyć, a nie – mamonie. To boli i sieje zgorszenie wśród osób niewierzących.

 1145. Prosba o modlitwe za mojego tate by to co go spotkalo nie traktowal jako awans 70-dziesieciolatka, ale potraktowal spr